آلبوم عکس
گزارش
یادداشت / گفت و گو
شايد بيراه نباشد اگر او را از كانديداهاي انتخابات رياست‌جمهوري سال ۹۶ بدانيم. او تجربه حركت در مسير رسيدن به پاستور را دارد، اگرچه هيچ‌گاه اتومبيلش بنزين كافي نداشته كه به رياست‌جمهوري برسد.
اخبار روز
شکست روحانی پیروزی اصولگرایان  است؟
حجم حملات علیه دولت یازدهم اگر بی‌سابقه نباشد، حداقل «کم‌سابقه» است. حتی در اوج دوران دولت اصلاحات هم شدت حملات در این حد نبود، چه رسد به دولت‌های آقایان هاشمی‌رفسنجانی و احمدی‌نژاد. انگیزه و دلیل حملات در عین متفاوت‌بودن، به نظر نمی‌رسد چندان اهمیتی داشته باشد.
چه کسی تحرکات اصلاح‌طلبان برای انتخابات شورای شهر را رهبری و مدیریت می‌کند؟
«گام سوم انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاست و ما برای کسب بیش از ٧٠ درصد کرسی‌های سراسر کشور تلاش می‌کنیم.»
پسر كيارستمي: پزشک پدرم در تعطیلات بود
انتشار صحبت‌های رئیس بیمارستانی که کیارستمی در آن عمل شد، بلافاصله واکنش بهمن کیارستمی را در پی داشت.
تخت‌روانچی: از واشنگتن دو پیام متفاوت می‌آید
معاون ظریف بر این باور است که آن چه رفع تحریم‌ها را با کندی مواجه کرده است مربوط به بانک‌های بزرگ است نه کوچک و پیشرفت‌های خوبی تاکنون صورت گرفته‌ است.
پارک جنگلی محمودآباد ــ فریدونکنار فروخته شد!
اهالی منطقه سرخرود استان مازندران طی یک نامه سرگشاده به رئیس‌جمهور خواستار بازگرداندن پارک جنگلی شهدای ملاکلا به منابع طبیعی استان مازندران شدند.
احمد توکلی پیشنهاد داد: بهره‌گیری از الگوی پینوشه در شیلی برای واگذاری پروژه به نیروهای مسلح
«احمد توکلی» این ایده را که همه اقتصاد ایران دست سپاه است؛ قبول ندارد «اینکه می‌گویند هر جای اقتصاد ایران را نگاه می‌کنی سپاه است، این درست نیست. قضاوت منصفانه‌ای نیست».
نقد عملکرد دولت از سوی اصلاح‌طلبان، به معنای عبور از روحانی است؟
چه رابطه‌اي ميان اصلاح‌طلبان و دولت روحاني برقرار شده و آيا اين بهترين مدلي است كه مي‌توان بين يك جريان و يك دولت برقرار كرد؟ نقد قدرت در تار‌و‌پود اصلاحات تنيده شده است. حتي اگر مانند محسن ميردامادي بگوييم هيچ اصلاح‌طلبي كارنامه‌اي بهتر از روحاني كسب نمي‌كرد نقد دولت روحاني امري ممنوع نيست.
نگاهی به آخرین تاکتیک‌های اصولگرایان و اصلاح طلبان برای انتخابات 96
همانند روزهای گذشته موضوع انتخابات ریاست جمهوری، چینش احزاب و گروه‌ها و فعالیت‌های انتخاباتی آنان در صدر اخبار است. اینکه بلاخره گزینه اصولگرایان چه کسانی هستند، آیا وحدت در زمان باقی مانده به دست می‌آید یا خیر نیز سوالاتی است که شاید افکار عمومی را نیز درگیر خود کرده باشد.
اهداف روسیه از نزدیکی به ایران چیست؟/تهران در پی خدمات ویژه‌‌تر؟
در منطقه خاورمیانه روسیه تنها به دنبال مشتری کالا و خدمات است در حالی که ایران به دنبال مشتری خدمات ویژه‌تری است.
سعید جلیلی و تغییر استراتژی سکوت!/ رقیب روحانی در سال 92 برای احمدی نژاد تبلیغ می کند؟
به گفته بسیاری از اصولگرایان جلیلی می‌تواند گزینه‌ مناسبی برای کاندیداتوری ریاست جمهوری باشد.
آیا چپ‌های ایران راهی جز حمایت از «شیخ دیپلمات» ندارند؟
روحانی برای اصلاح طلبان در حال حاضر بهتر از هر نامزد اصلاح طلبی است. آنها به دنبال پیروزی هستند و روحانی می‌تواند این خواسته را محقق کند.
نوبخت: تنها 40 مدیر دریافت غیرمتعارف داشتند /حقوق روسای قوا، نواب مجلس و معاون اول زیر ۱۰ میلیون است
سخنگوی دولت گفت: تنها ۳ درصد که حدود ۴۰ نفر می‌شدند حقوق غیر متعارف داشتند اما مسئله مهم این است که چرا این اتفاق افتاد.
هدف از هجمه به مغز متفکر اصلاحات در این روزها چیست؟
«مغز متفکر اصلاحات»؛ سیاستمداری را به این نام خواندند که از همان ابتدا که مشی سیاسی خود را هویدا کرد صاحب مخالفان زیادی شد؛ مخالفانی که از پیش‌بینی‌های او از عملکرد دلواپسان نگران بودند و هراس آنها بیشتر از برنامه‌هایی بود که او برای رفع هجمه‌های برنامه‌ریزی شده در اتاق تاریک تخریب در ذهن داشت.
واکنش وزارت خارجه به ادعاهای آمریکا مبنی بر حضور سه تروریست القاعده در ایران
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان به ادعای آمریکا مبنی بر حضور اعضای القاعده در ایران واکنش نشان داد.
آخرین کلمات محمدرضا پهلوی در خاک ایران/ او چطور مُرد؟
امروز سالمرگ کسی است که در ظاهر پادشاه یک کشور بود؛اما آنچه بیش از همه درباره شخصیتش می‌توان گفت، تنهایی‌اش بود.
حمله رئیس دستگاه دیپلماسی کشور به جنایات عربستان و دفاع مجدد از برجام
محمد جواد ظریف وزیر أمور خارجه کشورمان در جمع ایرانیان غنا با اشاره به فرو ریختن ابرهای ایران هراسی در سال های گذشته گفت: ایران هراسی با هزینه بسیار زیاد و سرمایه گزاری فراوان صهیونیست ها و بدخواهان به ویژه رژیم ددمنش سعودی در حال انجام است.
طبقه محروم ازوام مسکن کدام است؟
با گذشت یک فصل از موافقت اولیه با شکل‌گیری این بازار، سه مانع ورود شرکت‌های لیزینگ به حوزه پرداخت تسهیلات خرید مسکن، تعیین تکلیف نشده است.
تکلیف نامشخص کارت سوخت/ کارت سوخت 9 ساله چه گرهی از اقتصاد باز کرد؟
با گذشت 9 سال از اجرای طرح کارت سوخت و در حالی که این سامانه به علت به روز نشدن قابلیت و کارآیی خود در مواردی مانند هشدار دادن و پیشگیری از خطا را از دست داده است،دولت در تنگنای باقی ماندن یا حذف کارت سوخت قرار گرفته است.
بیانیه
وزیر خارجه آمریکا روابط این کشور با چین را به علت همکاری‌های موجود بین دو کشور بر سر مسائلی چون ایران و توافق هسته‌ای ، یکی از با اهمیت ترین روابط دوجانبه در سطح جهان توصیف کرد.
اجازه نخواهیم داد برخی کشورها با ارسال سلاح و اجاره تروریست مرزها را ناامن کنند
انتقاد شمخانی از عربستان/جای تاسف است که درآمد خود را صرف ترویج تروریسم می‌کند
دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به فرصت های متعدد همکاری میان ایران و پاکستان گفت: اجازه نخواهیم داد برخی کشورها با ارسال سلاح و اجاره تروریست برای ایجاد ناامنی در مرزها، روابط دو کشور را تحت تاثیر قرار دهند.
چرا کنگره علیه برجام مانع تراشی می‌کند؟
جریان ایران‌ستیز از این امر شکایت دارد که پس از برجام - به‌دلیل فضای روانی و سیاسی‌ای که خطر «بازگشت‌پذیری هسته‌ای» به وجود آورده است و همچنین به دلیل محدودیت‌های حقوقی‌ پدید آمده در سطح بین‌المللی - قوه مقننه آمریکا دیگر قادر نیست مانند گذشته از اختیار قانون‌گذاری خود به‌طور تمام و کمال علیه ایران استفاده كند.
راست سنتی در قامت حمایت از روحانی
مدت‌هاست که اصولگرایان ‏مانند جزایری دور از هم شده‌اند که هرگز ‏نتوانسته‌اند به شکل یک پیکره واحد درآیند.
در شیمرانات و چیذر چه می گذرد؟
دیروز بود که فرماندار شمیرانات از انجام تحرکات انتخاباتی در این منطقه خبر داد و گفت: «برخی طیف‌های سیاسی در شمیرانات جلسات محفلی انتخاباتی برگزار می‌کنند.»
آیا اصلاح‌طلبان برای کرسی‌های شورای شهر برنامه ای دارند؟
اصولگرایان نگاه جدی به انتخابات 96 دارند و از هیچ تلاشی برای دستیابی خواسته‌هایشان فروگذاری نمی‌کنند اما در این میان باید از بحث تک دوره‌ای شدن دولت یازدهم که موجب التهاب می‌شود، پرهیز کرد.
گزینه اول احزاب اصلاح‌طلب برای انتخابات سال آینده کیست؟
رئيس دفتر سياسي حزب اسلامي کار گفت: اگر آقاي روحاني به دنبال تحقق شعارهاي سال 92 باشد، اصلاح طلبان همچنان از او حمايت خواهند کرد.
یک کشته، 10 زخمی آمار اولیه انفجار انتحاری در آلمان/ عامل انتحاری یک جوان سوری
سی ان ان عامل انفجار انتحاری را یک جوان 27 ساله اهل سوریه معرفی کرده است
اخبار برگزیده