کد خبر: ۱۲۵۴۰۶
تاریخ انتشار:۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۱
نتایج دور دوم انتخابات مجلس + گرایش ها
دور دوم انتخابات مجلس دهم، روز دهم اردیبهشت برگزار شد تا تکلیف کرسی های خانه ملت برای 4 سال آینده مشخص شود.

بروجرد: علا بروجردی (اصولگرا- حامی دولت)- عباس گودرزی (اصولگرا)

خرم‌اباد: صید محمدخان بیرانوند(اصلاح طلب) - محمدرضا ملکشاهی  (اصولگرا)

بهبهان: کشت زر  (اصولگرا)

ابهر و خرمدره: محمدرضا خان‌محمدی (اصلاح طلب)

خدابنده : احمد بیگدلی  (اصلاح طلب)

مینودشت: شهرام کوسه غراوی  (اصلاح طلب)

درود و ازنا : حسین گودرزی (اصولگرا)

قائم شهر: علی ادیانی (اصولگرا)

سنندج: احسن علوی (مستقل)

مریوان: منصور مرادی (مستقل)
شهررضا: سمیه محمودی  (اصلاح طلب)
نورآباد ممسنی: مسعود گودرزی  (اصلاح طلب)
داراب و زرین دشت: انصاری   (اصلاح طلب)
استهبان و نی ریز : فرهاد طهماسبی  (اصولگرا)
ارومیه: روح الله حضرت پور  (مستقل) - هادی بهاری (اصلاح طلب)
ایلام:‌سلام امینی (مستقل) جلال میرزایی  (اصلاح طلب)
دهلران : شادمهر کاظم زاده (اصولگرا)
رباط کریم: حسن نوروزی (اصولگرا)
بابل: حسین نیازآذر (مستقل)
اراک: سید مهدی مقدسی (اصلاح طلب)
ساوه و زرندیه : محمدرضا منصوری  (اصلاح طلب)
کرمانشاه : احمد صفری  (اصلاح طلب)
سنقر و کلیایی:‌ حسینی کیا  (اصولگرا)
شازند: علی ابراهیمی  (اصلاح طلب)
دماوند و فیروزکوه: قاسم میرزایی   (اصلاح طلب)
شیراز:‌مسعود اکبری (اصلاح طلب)
اهر و هریس: بیت الله عبدالهی  (اصلاح طلب)
اردل و فارسان: علی کاظمی  (اصلاح طلب)
سمیرم: اصغر سلیمی (اصلاح طلب)
مهریزو بافق:‌ محمدرضا صباغیان (مستقل)
رشت:‌ جبار کوچکی‌نژاد  (اصولگرا) محمدصادق حسنی  (اصلاح طلب)
شهریار و قدس: محمودی (اصلاح‌طلب)
گرگان:‌ تربتی نژاد  (اصلاح‌طلب) نبی هزارجریبی (اصلاح‌طلب)
بروجن: خدیجه ربیعی (مستقل- حامی دولت)
بندرلنگه: خالد زمزم نژاد  (اصلاح طلب)
میاندوآب و شاهین دژ: جهانبخش محبی نیا (اصولگرا)محمد میرزایی (اصلاح‌طلب)
سلماس: شهروز برزگر  (اصلاح طلب)
زنجان: سید افضل موسوی - خان محمدی ( هر دو اصلاح طلب)
 اردبیل، نمین و نیر: محمد فیضی (اصلاح طلب)
 پارس‌آباد و بیله‌سوار: شکور پورحسین (اصلاح طلب)
رزن : حسن لطفی (اصلاح طلب)
 مراغه و عجب‌شیر: حسین‌زاده(اصولگرا)
تربت‌حیدریه و مه‌ولات: سعید باستانی (اصلاح طلب)
کردکوی و ترکمن، بندرگز و گمیشان: رامین نورقلی‌پور (اصلاح‌طلب)
ملایر: احد آزادی‌خواه (اصولگرا)
اردبیل محمد فیضی  (اصلاح‌طلب)
رودبار: منوچهر جمالی (اصلاح طلب)
شبستر: معصومه آقاپور (اصلاح طلب )
مسجد سلیمان:‌ علیعسگر ظاهری  (اصلاح طلب )
ماهشهر : علی گلمرادی (اصلاح طلب )
ایذه  باغملک: خادمی (مستقل)
سراب: یوسف داودی (مستقل)
مرند و جلفا: حسن نژاد  (اصولگرا)
آبادان: غلامرضا شرفی (اصولگرا)
درود و ازنا : مجید کیانپور (مستقل)
اهواز:  کاظم نسب،‌ ساری و یوسفی (هر سه از لیست امید)
تبریز : زهرا ساعی (اصلاح طلب) محمدحسین فرهنگی (اصولگرا) محمداسماعیل سعیدی   (اصولگرا)  میرعلی اصغر الموسوی (اصلاح طلب)