نتایج دور دوم انتخابات مجلس + گرایش ها
دور دوم انتخابات مجلس دهم، روز دهم اردیبهشت برگزار شد تا تکلیف کرسی های خانه ملت برای 4 سال آینده مشخص شود.
بروجرد: علا بروجردی (اصولگرا- حامی دولت)- عباس گودرزی (اصولگرا)
خرماباد: صید محمدخان بیرانوند(اصلاح طلب) - محمدرضا ملکشاهی (اصولگرا)
بهبهان: کشت زر (اصولگرا)
ابهر و خرمدره: محمدرضا خانمحمدی (اصلاح طلب)
خدابنده : احمد بیگدلی (اصلاح طلب)
مینودشت: شهرام کوسه غراوی (اصلاح طلب)
درود و ازنا : حسین گودرزی (اصولگرا)
قائم شهر: علی ادیانی (اصولگرا)
سنندج: احسن علوی (مستقل)
مریوان: منصور مرادی (مستقل)
شهررضا: سمیه محمودی (اصلاح طلب)
نورآباد ممسنی: مسعود گودرزی (اصلاح طلب)
داراب و زرین دشت: انصاری (اصلاح طلب)
استهبان و نی ریز : فرهاد طهماسبی (اصولگرا)
ارومیه: روح الله حضرت پور (مستقل) - هادی بهاری (اصلاح طلب)
ایلام:سلام امینی (مستقل)- جلال میرزایی (اصلاح طلب)
دهلران : شادمهر کاظم زاده (اصولگرا)
رباط کریم: حسن نوروزی (اصولگرا)
بابل: حسین نیازآذر (مستقل)
اراک: سید مهدی مقدسی (اصلاح طلب)
ساوه و زرندیه : محمدرضا منصوری (اصلاح طلب)
کرمانشاه : احمد صفری (اصلاح طلب)
سنقر و کلیایی: حسینی کیا (اصولگرا)
شازند: علی ابراهیمی (اصلاح طلب)
دماوند و فیروزکوه: قاسم میرزایی (اصلاح طلب)
شیراز:مسعود اکبری (اصلاح طلب)
اهر و هریس: بیت الله عبدالهی (اصلاح طلب)
اردل و فارسان: علی کاظمی (اصلاح طلب)
سمیرم: اصغر سلیمی (اصلاح طلب)
مهریزو بافق: محمدرضا صباغیان (مستقل)
رشت: جبار کوچکینژاد (اصولگرا) - محمدصادق حسنی (اصلاح طلب)
شهریار و قدس: محمودی (اصلاحطلب)
گرگان: تربتی نژاد (اصلاحطلب) نبی هزارجریبی (اصلاحطلب)
بروجن: خدیجه ربیعی (مستقل- حامی دولت)
بندرلنگه: خالد زمزم نژاد (اصلاح طلب)
میاندوآب و شاهین دژ: جهانبخش محبی نیا (اصولگرا)- محمد میرزایی (اصلاحطلب)
سلماس: شهروز برزگر (اصلاح طلب)
زنجان: سید افضل موسوی - خان محمدی ( هر دو اصلاح طلب)
اردبیل، نمین و نیر: محمد فیضی (اصلاح طلب)
پارسآباد و بیلهسوار: شکور پورحسین (اصلاح طلب)
رزن : حسن لطفی (اصلاح طلب)
مراغه و عجبشیر: حسینزاده(اصولگرا)
تربتحیدریه و مهولات: سعید باستانی (اصلاح طلب)
کردکوی و ترکمن، بندرگز و گمیشان: رامین نورقلیپور (اصلاحطلب)
ملایر: احد آزادیخواه (اصولگرا)
اردبیل محمد فیضی (اصلاحطلب)
رودبار: منوچهر جمالی (اصلاح طلب)
شبستر: معصومه آقاپور (اصلاح طلب )
مسجد سلیمان: علیعسگر ظاهری (اصلاح طلب )
ماهشهر : علی گلمرادی (اصلاح طلب )
ایذه باغملک: خادمی (مستقل)
سراب: یوسف داودی (مستقل)
مرند و جلفا: حسن نژاد (اصولگرا)
آبادان: غلامرضا شرفی (اصولگرا)
درود و ازنا : مجید کیانپور (مستقل)
اهواز: کاظم نسب، ساری و یوسفی (هر سه از لیست امید)
تبریز : زهرا ساعی (اصلاح طلب) محمدحسین فرهنگی (اصولگرا) محمداسماعیل سعیدی (اصولگرا) میرعلی اصغر الموسوی (اصلاح طلب)