کد خبر: ۱۵۷۴۰۷
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
سناتور جمهوری‌خواه اوکلاهاما و رئیس کمپین انتخاباتی "دونالد ترامپ" در این ایالت به اتهام فساد اخلاقی بازداشت شد.
سناتور جمهوری‌خواه اوکلاهاما و رئیس کمپین انتخاباتی "دونالد ترامپ" در این ایالت به اتهام فساد اخلاقی بازداشت شد.

به گزارش پایگاه خبری تیک (Tik.ir) ؛ به نقل از نیویورک دیلی نیوز؛ "رالف شورتلی"، سناتور ایالت اوکلاهاما که در جریان مبارزات انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ رئیس کمپین تبلیغاتی "دونالد ترامپ" بود، به اتهام برقراری رابطه غیراخلاقی با یک پسر نابالغ از سوی پلیس بازداشت شد.

این سناتور جمهوری‌خواه در یک هتل کوچک همراه با پسری که کمتر از ۱۸ سال سن داشت در حالِ انجامِ اعمال غیراخلاقی بازداشت و از سوی دادگاه ایالتی به فحشا متهم شد.
رسوایی اخلاقی رالف شورتلی نه تنها لکه ننگی برای حزب جمهوری‌خواه به شمار می‌آید؛ بلکه برای تیم "دونالد ترامپ"، رئیس جمهور آمریکا، نیز گران تمام می‌شود.

این سناتور بدنام در سال ۲۰۰۲ ازدواج کرده و صاحب دو فرزند است. وی بر "آزادی‌های شخصی" و "مقابله با مهاجرت‌های غیرقانونی" تاکید داشته و از اکتبر ۲۰۱۵ به تیم انتخاباتی ترامپ پیوست.
رالف شورتلی پیش‌تر در صفحه فیس بوک خود نوشته بود یکی از افتخارات دوران زندگی‌اش صرف غذا با "دونالد جی آر" پسر کوچک رئیس جمهور آمریکا است.

سناتور اوکلاهاما امید زیادی به کسب یک پست مهم در این ایالت از سوی ترامپ داشت؛ اما با  رسوایی اخیر احتمالا آینده سیاسی وی تحت الشعاع قرار می‌گیرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: