کد خبر: ۱۵۷۴۴۲
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
سخنگوی شورای نگهبان گفت:ما تا به حال تنشی در شورای نگهبان نداشته‌ایم و از این به بعد هم تلاش می‌کنیم که در چارچوب قانون به وظایف خود عمل کنیم.
سخنگوی شورای نگهبان گفت:ما تا به حال تنشی در شورای نگهبان نداشته‌ایم و از این به بعد هم تلاش می‌کنیم که در چارچوب قانون به وظایف خود عمل کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تیک (Tik.ir) ؛ عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در گفت وگویی در پاسخ به این سوال که فکر می کنید شورای نگهبان سال آینده چقدر بتواند بدون تنش به وظایف خود بپردازد؟ اظهار کرد: ما تا به حال تنشی در شورای نگهبان نداشته ایم و از این به بعد هم تلاش می کنیم که در چارچوب قانون به وظایف خود عمل کنیم.

سخنگوی شورای نگهبان تأکید کرد: اگه همه افراد در چارچوب قانون به وظایف خود عمل کنند تنشی نخواهیم داشت.

وی اضافه کرد: باید بدانیم که جایگاهمان چیست، در چه مقامی هستیم و چه اختیاراتی داریم و بر اساس آن عمل کنیم.

کدخدایی در واکنش به انتقادات اخیر سخنگوی سابق شورای نگهبان از این شورا اظهار کرد: ایشان نظر شخصی خودشان را گفته اند.

کدخدایی مجددا در واکنش به این سوال که آیا اختلافی بین شما و آقای ابراهیمیان است، گفت: ایشان نظر شخصی خود را بیان کرده اند.

نجات الله ابراهیمیان اخیرا در مصاحبه با ویژه نامه نوروزی روزنامه ایران اظهار کرده است: آیین‌نامه شورای نگهبان، اختیارات زیادی برای دبیر شورای نگهبان در نظر گرفته است؛ نظر شخصی من این بود و هست که این آئین‌نامه نیاز به اصلاح دارد. ما همه ملزم به رعایت قوانین و قواعد هستیم اما در عین التزام، می‌توانیم آن را نقد کنیم.

وی همچنین گفته است: «من جا را خالی کردم تا دوستانی که نظرشان به نظرات آقای جنتی نزدیک‌تر ‌است با ایشان همکاری متقابل داشته باشند.»
*آنا 
نام:
ایمیل:
* نظر: