کد خبر: ۱۵۷۵۹۷
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
سرمربی پرتغالی تیم ملی کشورمان می‌گوید با تعهد بالایی به کارش در ایران ادامه خواهد داد.
سرمربی پرتغالی تیم ملی کشورمان می‌گوید با تعهد بالایی به کارش در ایران ادامه خواهد داد.


به گزارش پایگاه خبری تیک (Tik.ir) ؛ کارلوس کی‌روش  گفت: با توجه به مشکلاتی که فدراسیون فوتبال ایران برای حمایت از تیم ملی با آن مواجه بود، من درخواست استعفایم را به فدراسیون تسلیم کردم تا از حرفه‌ای‌گری کادرفنی و بازیکنانم مراقبت و از منافع تیم ملی ایران دفاع کنم. مدیریت فدراسیون فوتبال ایران اما نقطه پایان را گذاشت و اعلام کرد به کار ما ایمان دارد.

سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران که تیمش امروز (شنبه) در دیداری دوستانه با عراق دیدار می‌کند، در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار داشت: با تعهد و فداکاری بالایی به کارمان با امکانات و داشته‌های فدراسیون فوتبال ایران ادامه خواهیم داد که بار دیگر تعهد دادند که سعی می‌کنند تا بر موانع و مشکلات موجود غلبه کنند.

کی‌روش که از سال ۲۰۱۱ هدایت تیم ملی ایران را بر عهده دارد و این تیم را به مرحله پایانی جام جهانی ۲۰۱۴ رساند، در ماه فوریه سال ۲۰۱۶ استعفای خود را تسلیم فدراسیون کرد، هرچند در نهایت ماندنی شد. این بار هم او به پای میز مذاکره بازگشت و مجداً هدایت تیم ملی ایران را بر عهده گرفت.

ایران در گروه A از مرحله پایانی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ در منطقه آسیا با ۱۱ امتیاز صدرنشین است و کره‌جنوبی و ازبکستان نیز به ترتیب با یک و دو امتیاز اختلاف در رده‌های دوم و سوم هستند. ایران پنجشنبه این هفته (۳ فروردین ۹۶) در چارچوب همین رقابت‌ها با قطر بازی خواهد کرد و در تاریخ ۲۸ مارس (۸ فروردین ۹۶) با چین مصاف خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: