کد خبر: ۱۵۷۸۵۳
تاریخ انتشار: ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
نمایندگان دموکرات و جمهوریخواه کنگره آمریکا روز یکشنبه اعلام کردند کوچکترین مدرکی که شنود گفتگوهای تلفنی ستاد تبلیغاتی دونالد ترامپ را پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶، ثابت کند ، در اختیار ندارند.

 به گزارش پایگاه خبری تیک (Tik.ir) ؛ به نقل از خبرگزاری فرانسه از واشنگتن، چندین نماینده جمهوریخواه طی روزهای اخیر از دونالد ترامپ خواسته اند در خصوص توئیت های چهارم مارس در این خصوص عذرخواهی کند. سوزان کالینز نماینده جمهوری خواه به ان بی سی گفت :«نمی دانم ترامپ این سخنان را بر چه اساسی بیان می کند.فکر می کنم وی باید در این مورد توضیحاتی به ما بدهد.»

کالینز اطمینان داد که از رئیس جمهور جدید آمریکا حمایت می کند اما اگر «واقعیت تحریف شده باشد»، در کنار وی نخواهد ماند.

جیمز کومی رئیس پلیس فدرال آمریکا قرار است روز دوشنبه در جلسه استماع کمیسیون اطلاعاتی مجلس نمایندگان در مورد اتهامات مطرح شده از سوی ترامپ در این مورد و نیز در مورد روابط تیم انتخاباتی ترامپ و روسیه پیش از انتخابات و دخالت احتمالی روسیه در انتخابات ریاست جمهور آمریکا توضیح دهد.

آدام شیف نماینده دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا و از اعضای کمیته اطلاعاتی این مجلس اعلام کرد اظهارات ترامپ «قطعا اشتباه» است. وی گفت امیدوارم کومی روز دوشنبه در همین جهت حرکت کند.
*خبرگزاری صدا و سیما
نام:
ایمیل:
* نظر: