کد خبر: ۱۵۷۹۳۲
تاریخ انتشار: ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: طی ۴۸ ساعت اخیر در ۲ حادثه رانندگی جداگانه در مسیرهای ارتباطی یک پسربچه ۱۰ ساله و یک دختر بچه ۲/۵ ساله بر اثر بی احتیاطی و سهل انگاری والدین به کام مرگ فرو رفتند.

 به گزارش پایگاه خبری تیک (Tik.ir) ؛ سرهنگ علی اصغر شیرمحمدی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در حادثه نخست که شنبه /۲۸ اسفند جاری/ در عوارضی اتوبان زنجان - تبریز اتفاق افتاد یک دختربچه ۲/۵ ساله به دلیل سهل انگاری و بی احتیاطی والدین جان خود را از دست داد.

وی، اظهار کرد: این دختربچه به توصیه والدین به منظور دستشویی از خودرو پیاده شده و برای اینکه از دیده ها پنهان بماند در وسط ۲ چرخ کامیون قرار می گیرد که ناگهان راننده کامیون در پشت فرمان قرار گرفته و با حرکت خودرو، مرگ تلخ و خونینی برای این کودک رقم می خورد.

شیرمحمدی افزود: حادثه دوم نیز حوالی ساعت ۱۰ صبح در جاده زنجان - بیجار رخ داد و یک دستگاه خودرو پراید بر اثر لغزندگی سطح جاده و خستگی و خواب آلودگی راننده از مسیر خارج و واژگون شد.

وی اظهار کرد: در این حادثه نیز یک پسر بچه ۱۰ ساله به دلیل نداشتن کمربند ایمنی به بیرون از خودرو پرتاب و در دم کشته شد و سه نفر از سرنشینان آن نیز مصدوم و راهی بیمارستان شدند.

شیرمحمدی به رانندگان توصیه کرد از بی احتیاطی و سهل انگاری در جاده ها به جد پرهیز کنند چراکه کوچکترین خطا و اشتباه می تواند آخرین اشتباه باشد.
*ایرنا 
نام:
ایمیل:
* نظر: