کد خبر: ۱۶۱۹۲۳
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
دوربین مداربسته کارخانه قدیمی، راز قتل هولناک زن جوان به‌دست مرد شیشه‌ای را فاش کرد. اما باتوجه به اینکه هویت قربانی جنایت تاکنون شناسایی نشده است و هیچ سرنخی هم ازقاتل در دست نیست، بازپرس جنایی از مردم خواست در صورت اطلاع از هویت زن جوان و متهم فراری موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

به گزارش پایگاه خبری تیک (Tik.ir) ؛ رسیدگی به این پرونده ازصبح ۱۱ خرداد سال ۹۵ و به‌دنبال تماس نگهبان یک کارخانه در خیابان فداییان اسلام با پلیس آغازشد که از قتل زن جوان خبر داد. به‌دنبال اعلام این خبر بازپرس «خرازانی» از شعبه پنجم دادسرای شهرری به همراه تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شدند.نگهبان میانسال درنخستین تحقیقات گفت: در اتاقک نگهبانی بودم که دیدم مرد جوانی به همراه زنی به سمت آلونک جلوی کارخانه رفتند. وقتی وارد شدند من خودم را به آنها رساندم که دیدم مشغول مصرف مواد مخدروشیشه هستند. به آنها تذکر دادم که هرچه زودتر بروند ولی توجهی نکردند. برای همین به سمت اتاقک نگهبانی‌ام آمدم تا با پلیس تماس بگیرم که چند لحظه بعد صدای فریاد زن جوان را شنیدم. با عجله خودم را به آلونک رساندم که با جسد خونین زن مواجه شدم. قاتل هم با دیدن من پا به فرار گذاشت.

بدین‌ترتیب جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و کارآگاهان جنایی در بازرسی دوربین‌های کارخانه، فیلمی به‌دست آوردند که جزئیات قتل را نشان داد.با گذشت حدود ۱۰ ماه از این جنایت هولناک، هویت زن جوان همچنان نامشخص است و هیچ رد و سرنخی از قاتل فراری نیز در دست نیست. بدین ترتیب بازپرس جنایی با درخواست انتشار تصویر عامل جنایت و عکس چهره نگاری شده زن جوان، از افرادی که هویت مقتول وقاتل را می‌شناسند یا از مخفیگاه متهم با خبر هستند خواست به اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران یا شعبه پنجم دادسرای شهرری مراجعه کنند.
*ایران
نام:
ایمیل:
* نظر: