کد خبر: ۱۷۸۶۸۵
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم گفت: به منظور اطمینان از سلامت آب روزانه آزمون‌های فیزیکی، شیمایی، میکربی، بیولوژی و کلر سنجی بر روی آب قم انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تیک (Tik.ir) ؛ علی جان صادق‌پور در جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم با حضور بازرسان ارزیابی عملکرد استانداری قم، با اشاره به اقدامات گسترده در راستای افزایش رضایتمندی مردم افزود: با وجود محدودیت منابع استان هیچ‌گونه قطعی به علت کمبود آب در قم نداشتیم.

وی، کنترل دائم و مستمر کیفی آب قم را نیز مورد تأکید قرار داد و گفت: به منظور اطمینان از سلامت آب روزانه آزمون‌های فیزیکی، شیمایی، میکربی، بیولوژی و کلر سنجی بر روی آب قم انجام می‌شود و تاکنون موردی در خصوص آلودگی آب در قم نداشته‌ایم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم با اشاره به فرایندهای تأمین، انتقال، توزیع آب، فروش انشعاب و دریافت آب‌بها بیان کرد: با وجود تمام محدودیت‌ها و مشکلات، ارائه مستمر و مداوم آب سالم و دفع بهداشتی فاضلاب هدف اصلی ما است که تاکنون بدون وقفه و با کمترین مشکلات به انجام رسیده است.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای تکریم ارباب‌رجوع و کاهش مراجعات حضوری مردم یادآور شد: در این راستا درگاه‌های مختلفی برای ارائه خدمات به مردم راه‌اندازی کردیم که در کمترین زمان، بدون مراجعه حضوری خدمات مورد نظر خود را دریافت کنند.

صادق پور سامانه ۱۲۲، سایت اینترنتی و دفاتر پیشخوان دولت را از جمله درگاه های ارائه خدمات آب و فاضلاب اعلام و تاکید کرد: روزانه بیش از ۷۰۰ تماس فوریتی و غیر فوریتی با مرکز تلفنی ۱۲۲ قم برقرار می‌شود که به مقدار قابل توجهی از حجم مراجعات حضوری کاسته است.
*ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر: