کد خبر: ۲۲۲۹۲۲
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
پیش تولید اولیه سریال «گاندو» به کارگردانی جواد افشار آغاز شده است.

به گزارش پایگاه خبری تیک (Tik.ir) ؛ پیش تولید اولیه سریال «گاندو» به کارگردانی جواد افشار آغاز شده است. شنیده ها حاکی از آن است که در هفته جاری احتمال تولید این مجموعه برای شبکه نمایش خانگی قوت گرفته است. این در حالی است که مدتی است پیش تولید سریال آغاز شده و گروه در حال مذاکره با بازیگران هستند. البته هنوز هیچ بازیگری انتخاب نشده است و همچنان در مرحله گپ و گفت با بازیگران به سر می برد.

ضمن اینکه قرار است این مجموعه در ۳۰ قسمت تولید شود. پیش از این شنیده شده بود که سریال «گاندو» در ۱۰ یا ۱۲ فصل ساخته خواهد شد.

این مجموعه به تهیه کنندگی مجتبی امینی است و آرش قادری فیلمنامه آن را به نگارش درآورده است. به احتمال زیاد این مجموعه در ۱۰ یا ۱۲ فصل تولید خواهد شد و فصل اول آن در ۳۰ قسمت خواهد بود. «گاندو» یک مجموعه امنیتی است و فیلمنامه آن بر اساس مستندات و وقایع تاریخی است.

نگارش فیلمنامه فصل نخست سریال به پایان رسیده است و با توجه به مضمون امنیتی که دارد، یکی از کارهای الف تلویزیون محسوب می شود. البته اگر قرار باشد که این سریال از تلویزیون پخش شود! بنابراین هنوز شبکه و زمان پخش سریال مشخص نیست.

قادری و افشار پیش از این در مجموعه «برادر» با هم همکاری داشته اند و آخرین سریالی که افشار کارگردانی آن را برعهده داشت، «آنام» بود که از شبکه سه پخش شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: