کد خبر: ۲۳۴۲۵۲
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در خصوص فیلتر شبکه اجتماعی اینستاگرام اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: هیچ اظهارنظری در این خصوص شنیده نشده است.

به گزارش پایگاه خبری تیک (Tik.ir) ؛ حسین فلاح جوشقانی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران شهرکرد از تدوین بسته حمایتی مقابله با تحریم ها در حوزه ارتباطات خبر داد و گفت: برنامه ریزی ها به نحوی است که کمترین تاثیر تحریم ها را در حوزه فناوری داشته باشیم.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: این بسته شامل برنامه ریزی در حوزه توسعه ای و پشتیبانی و تجهیزات است و امید می رود با این کار شاهد کمترین تاثیر تحریم ها در حوزه فناوری و ارتباطات کشور باشیم.

وی ادامه داد: با این وجود ممکن است در حوزه پشتیبانی و تجهیزات با مشکلاتی مواجه شویم.

فلاح جوشقانی، تمرکز بر توانمندی های داخلی را مهمترین رویکرد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد و در عین حال تمرکز بر پوشش های روستایی، بهبود پوشش جاده ای تلفن همراه و تکمیل توسعه ارتباطات تلفن ثابت را از مهمترین برنامه های در حال اجرای این وزارتخانه برشمرد.

معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با اشاره به وجود 63 هزار روستا در کشور تصریح کرد: از این تعداد 42 هزار روستا زیر پوشش کامل سرویس همراه، تلفن ثابت و اینترنت است.
*ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر: