کد خبر: ۲۳۶۰۱۷
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
فرمانده مرزبانی ایلام از تردد زائران در امنيت و آرامش کامل در مرز مهران خبر داد و گفت: خروج از مرز مهران بدون گذرنامه و ويزا امکان‌پذير نيست.
 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی قرارگاه مرکزی اربعین ناجا، یحیی الهی با اشاره به اینکه تردد در مرز مهران با سهولت و آرامش کامل در حال انجام است، اظهار کرد: مرز مهران شور و حال حسینی دارد، مشتاقان اهل بیت و عزاداران حسینی (ع)، در کاروان‌های مختلف به این شهر مرزی می‌آیند، سختی‌ها و مشقت‌ها را با جان و دل می‌خرند تا با خاطری آسوده و با آرامش بتوانند از مرز مهران خارج و به عتبات عالیات مشرف شوند.

به گزارش پایگاه خبری تیک (Tik.ir) ؛ وی با اعلام اینکه تردد در این مرز بین‌المللی فقط با داشتن ویزا و گذرنامه قانونی امکان‌پذیر است، تصریح کرد: داشتن مدارک و مجوزهای لازم برای خروج زائران احترام به قوانین بین‌المللی است و زوار باید به این قوانین احترام بگذارند.

فرمانده مرزبانی استان ایلام با تقدیر و تشکر از مردم در همکاری با نیروهای انتظامی و مرزبانان مستقر در پایانه مرزی مهران، از زائران و عاشقان حسینی خواست که با در دست داشتن گذرنامه و ویزا و دیگر مجوزهای قانونی به پایانه مرزی مهران مراجعه کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر: