کد خبر: ۲۳۷۳۶۳
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
ناظر ویژه کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: خیلی از مشکلات ورزشگاه آزادی برطرف شده و امکانات جدیدی فراهم شده است.

به گزارش پایگاه خبری تیک (Tik.ir) ؛ چیزی تا آغاز بازی تیم‌های پرسپولیس و کاشیما آنتلرز در چارچوب دور برگشت فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا باقی نمانده است.

ورزشگاه آزادی هم در این ایام مانده تا فرا رسیدن این بازی به شدت در تلاطم است و کارگران در بخش‌های مختلف در حال تلاش هستند تا ایرادات و مشکلاتی که AFC گرفته بود را مرتفع کنند و شرایط را برای برگزاری هر چه بهتر بازی مهیا کنند.

در همین رابطه ناظران ویژه AFC در ورزشگاه آزادی حاضر هستند و همه چیز را زیر نظر دارند و مو به مو بررسی می‌کنند.

ادواردو مورائیس یکی از دو ناظر ویژه کنفدراسیون فوتبال آسیا در گفت‌وگو با میزان درباره شرایط ایران و همچنین ورزشگاه آزادی پیش از بازی فینال اظهار داشت: جو بسیار خوبی را در تهران دیده‌ام. مردم واقعا هیجان زده هستند و دوست دارند هر چه زودتر این مسابقه آغاز شود.

وی افزود: ایرادات و نواقصی در ورزشگاه آزادی وجود داشت و ما از ابتدا نمی‌دانستیم که بازی برگشت فینال و اختتامیه قرار است در کدام ورزشگاه برگزار شود. به همین دلیل بعد از اینکه متوجه شدیم بازی در ورزشگاه آزادی خواهد بود نکات لازم را متذکر شدیم تا شرایط برای ما و تیمم یعنی LOC فراهم شود.

ناظر AFC گفت: خیلی از مشکلات برطرف شده و امکانات جدیدی فراهم شده است. همه چیز خوب است و ما راضی هستیم. فکر می‌کنم تا جمعه یعنی یک روز قبل از بازی باقی کار‌ها هم انجام شود.

ادواردو در پایان تاکید کرد: ما در قالب تیم LOC در حال تدارک بهترین برنامه برای بازی هستیم تا هم مسابقه خوبی باشد و هم تماشاگران لذت ببرند. همچنین یک جشن بسیار خوب در پیش است. از مسئولان ورزشگاه آزادی و کارگرانی که چند شبانه روز است کار می‌کنند تا همه چیز خوب باشد تشکر می‌کنم. به امید شنبه تا ورزشگاه آزادی پر از تماشاگر باشد.
نام:
ایمیل:
* نظر: