کد خبر: ۲۴۰۷۸۹
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
آنگلا مرکل از سوی مجله فوربس در صدر لیست سالانه قدرتمندترین زنان جهان جای گرفت و در این لیست همچنین نام ترزا می‌و کریستین لاگارد در سه جایگاه نخست قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری تیک (Tik.ir) ؛ به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، آنگلا مرکل از سوی مجله فوربس در صدر لیست سالانه قدرتمندترین زنان جهان جای گرفت و در این لیست همچنین نام ترزا می‌و کریستین لاگارد در سه جایگاه نخست قرار دارد.

در شرایطی آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان در صدر لیست قدرتمندترین زنان جهان جای گرفته است که قصد دارد سال ۲۰۲۱ از عرصه سیاست کنار برود.

در این لیست ترزا می، نخست‌وزیر انگلیس و کریستین لاگارد، رئیس صندوق بین‌المللی پول هم قرار دارند که جایگاه دوم و سوم را گرفته‌اند. در این لیست نام ایوانکا ترامپ، دختر رئیس‌جمهوری آمریکا هم در جایگاه بیست و چهارم قرار دارد که دقیقا پس از الیزابت دوم، ملکه انگلیس است.

در همین حال مرکل، رهبر قدرتمند آلمان سه‌شنبه در نشست حوزه دیجیتال در بایرن تاکید کرد فناوری‌های مرتبط با تکنولوژی، انقلابی در محل کار ایجاد کرده‌اند و کارآفرینی کوچک و متوسط آلمان نباید از این مرحله عقب بمانند.

به گفته او، پیشرو‌های عرصه صنعتی باید کسب و کار‌های کوچک را هم با خود به جلو ببرند و تاکید کرد دولت هم برای ایفای نقش در این تلاش‌ها آمادگی دارد.
*ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر: