کد خبر: ۲۴۵۱۲۸
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
 مهاجم تیم ملی معتقد است در این برهه زمانی بازی با ویتنام از قهرمانی مهم‌تر است.

به گزارش پایگاه خبری تیک (Tik.ir) ؛ کریم انصاری‌فرد مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در حاشیه تمرین امروز تیم ملی اظهار کرد: فکر می‌کنم بازی خوبی مقابل یمن داشته باشیم و روحیه خوبی را در شروع جام داشته باشیم. بازی دوم ما برابر ویتنام فینال دوم ما خواهد بود.
وی ادامه داد: امیدوارم نمایش خوبی را مقابل این تیم داشته باشیم و به برتری برسیم. تمرینات ریکاوری خوبی انجام دادیم و تمرکز خود را روی این دیدار خواهیم گذاشت.
مهاجم تیم ملی درباره دیدار برابر ویتنام گفت: اکنون در فوتبال دنیا حریف آسان نداریم و دیروز هم ترکمنستان برای ژاپن دردسرساز شد. ما در این مسابقات آمدیم که بهترین نتایج را بگیریم و عراق و ویتنام هم حریفان خوبی برای ایران هستند و نباید آن‌ها را دست کم بگیریم زیرا ما برای نتیجه گرفتن به امارات آمده‌ایم.
او درباره انتظار قهرمانی از ایران در این دوره از مسابقات اذعان کرد: حمایت مردم انگیزه خوبی به بازیکنان می‌دهد و این توقع انرژی ما را زیاد می‌کند. از قهرمانی مهم‌تر بازی برابر ویتنام است و هدف اصلی ما برتری برابر این تیم است. امیدوارم از بازی‌های بعدی گلزنی شروع شود اما مهم نیست که چه کسی گل بزند و مهم‌ترین قضیه گلزنی هر بازیکنی برای ایران، موفقیت تیم ملی است.
انصاری‌فرد درباره تمرین پنالتی تیم در اردوهای تیم ملی تصریح کرد: ما از ابتدای اردو تمرینات پنالتی را انجام می دهیم و شرایط فرق می‌کند و روند هر بازی در ضربه‌ای که می خواهی بزنی تاثیرگذار است. همه بازیکنان به قدری آماده هستند که اگر پشت توپ قرار بگیرند، بتوانند برای تیم ملی ایران گلزنی کنند./ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر: