کد خبر: ۲۶۲۸۷۰
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
جانی دپ ستاره پولساز سینما دیروز در حالی ۵۶ ساله شد که به قول سایت IMDB در حال حاضر به عنوان یکی از بازیگران همه فن حریف هالیوود شناخته می‌شود. گفته می‌شود فیلم‌های جانی دپ بیش از ۳٫۱ میلیارد دلار آمریکا در آمریکا و بیش از ۷٫۶ میلیارد دلار در جهان فروش داشته‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تیک (Tik.ir) ؛ این بازیگر متولد ایالت کنتاکی آمریکا بازی در ۸۹ فیلم و سریال را در کارنامه دارد، در عرصه تهیه کنندگی تجربه هایی دارد و دو فیلم بلند «شجاع»(۱۹۹۷) و «دوست نداشتنی»(۲۰۰۹) را هم کارگردانی کرده که البته هیچیک به اندازه فعالیتهایش در بازیگری افتخارآفرین نبوده است. او سه بار بابت بازی در فیلم های «سوئینی تاد: آرایشگر پلید خیابان فلیت»، «در جستجوی ناکجاآباد» و «دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه» نامزد دریافت جایزه اسکار شده است.

با این حال همچنان دپ را به واسطه همکاری های درخشانش با تیم برتون افسانه ای از جمله در «ادوارد دست قیچی»، «چارلی و کارخانه شکلات‌سازی»، «آلیس در سرزمین عجایب»، «اسلیپی هالو» و … می ستایند. به قول اسکات رودین، تهیه‌کننده آمریکایی، «در واقع جانی دپ در تمام فیلم‌هایش تیم برتون را بازی می‌کند»!

البته او این اواخر بر خلاف زندگی سینمایی اش در زندگی شخصی پرحاشیه ظاهر شده و با بروز برخی رفتارهای عصبی اغلب شبیه شخصیتهای خشنی به نظر رسیده که نقششان را بازی کرده؛ از جمله در فیلم «دنی براسکو» یا «روزی روزگاری در مکزیک» و … .

ازدواج با امبر هرد، دیگر ستاره هالیوودی و سپس طلاق جنجالی اش و این اواخر انتشار خبر ازدواجش با با یک دختر رقاص ۲۰ ساله روسی، او را بیش از فعالیت های هنری اش، بواسطه رفتارهای شخصی در مرکز توجه قرار داده. همان طور که همیشه نحوه لباس پوشیدنش هم برای همه تعجب برانگیز و جالب بوده./بانی فیلم
نام:
ایمیل:
* نظر: