کد خبر: ۲۶۲۹۳۲
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: برخی رسانه‌ها به گونه‌ای فضاسازی می‌کنند که گویا ایران تقاضای گفت‌وگو با نخست‌وزیر ژاپن را داشته و ایران در پی میانجی‌گری آبه است در حالی که هرگز این طور نیست.

به گزارش پایگاه خبری تیک (Tik.ir) ؛ مصطفی کواکبیان در تذکر شفاهی در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس، گفت: از سخنگوی دولت می‌خواهم به برخی القائاتی که می‌شود پاسخ دهد. مثلا در برخی رسانه‌ها القاء می‌شود که پذیرش استعفای وزیر آموزش و پرورش به معنای بی‌اعتنایی به خواسته‌های فرهنگیان است. این مسئله را توضیح دهید.

وی تاکید کرد: طرح رتبه‌بندی معلمان و سایر مطالبات فرهنگیان باید به موقع اجرا شود.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، متقاضی گفت‌وگو با ایران را نخست‌وزیر ژاپن اعلام کرد و گفت: متاسفانه در برخی رسانه‌ها به گونه‌ای فضاسازی شده که گویا ایران تقاضای گفت‌وگو با نخست‌وزیر ژاپن را داشته و ایران در پی میانجی‌گری آبه است در حالی که هرگز این طور نیست. سخنگوی دولت باید درباره این مسئله نیز اطلاع‌رسانی کند.

نماینده مردم تهران در مجلس در تذکری به وزیر نفت، گفت: وزارت نفت حق شهرداری تهران بابت بهینه‌سازی مصرف سوخت را پرداخت نکرده است. اگر پرداخت شود مشکل حمل و نقل که مشکل اصلی مردم تهران است، حل می‌شود./ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر: