کد خبر: ۲۶۲۹۳۷
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
فدراسیون فوتبال که در سال های اخیر به دنبال میزبانی جام ملت های آسیا بود و البته موفق نشد این امتیاز را به دست بیاورد حالا به دنبال میزبانی از مراسم انتخاب بهترین های فوتبال و فوتسال آسیا است.

به گزارش پایگاه خبری تیک (Tik.ir) ؛ در دوره مدیریت علی کفاشیان ایران به دنبال میزبانی جام ملت های 2019 بود و حتی فرم های مربوطه به میزبانی را هم پر کرد اما در نهایت کنفدراسیون فوتبال آسیا میزبانی را به اماراتی ها داد و در سال 2023 هم این بازی ها در چین برگزار خواهد شد. جام جهانی فوتسال در سال 2020 از دیگر درخواست های فدراسیون فوتبال البته از فیفا بود که با این درخواست هم موافقت نشد.

اما این بار فدراسیون فوتبال درخواست میزبانی مراسم انتخاب بهترین های فوتسال و فوتبال آسیا را در سال 2019 داده است. محمد حسن انصاری‌فرد، رییس کمیته فنی توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی دراین باره می گوید: « ما به دنبال این هستیم که مراسم برترین‌ها را در ایران برگزار کنیم. با رییس دپارتمان فوتسال AFC صحبت کرده‌ایم و او قول داده اگر ما بتوانیم ‌اسپانسر بگیریم این مراسم در ایران برگزار شود.»

گفتنی است در این باره کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم می گیرد و شاید در نشست آتی کمیته اجرایی درخواست فدراسیون فوتبال مورد بررسی قرار گیرد. در صورت موافقت کنفدارسیون فوتبال آسیا با درخواست فدراسیون فوتبال مراسم انتخاب بهترین های فوتبال و فوتسال آسیا در سال 2019 در یکی از هتل های تهران برگزار خواهد شد./ورزش 3
نام:
ایمیل:
* نظر: