کد خبر: ۲۶۳۶۶۱
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
پوست روش‌های خاص خود را برای مراقبت می‌طلبد و به طور خاص مواظبت از پوست در صبح‌ها مهم است.

به گزارش پایگاه خبری تیک (Tik.ir) ؛ با تغییر فصول روش‌های مراقبت از پوست تغییر می‌کند، به عنوان مثال در بهار پوست خشک می‌شود و نیاز به محصولات مرطوب کننده بیشتر می‌شود، مراقبت از پوست من، تمایل به تغییر در فصل و وضعیت پوست من است. همانطور که ما به بهار حرکت می کنیم، بیشتر از پوست من خشک شده و استفاده از پایه های رطوبت سازی (فکر می کنم روغن ها و سرم های مرطوب کننده) که کمتر سنگین (و یا چربی) هستند از من در زمستان استفاده می کنم.

استفاده و آگاهی از محصولات مراقبت از پوست مناسب فصل موثر ترین راه است تا به طور مطمئن بدانید پول خود را با مراقبت از محصولات گران‌قیمت پوستی هدر نمی‌دهید.

برای اطلاع از آنکه چطور باید از محصولات پوستی در روزهای بهار و تابستان استفاده کنید، پنج مرحله وجود دارد که در ادامه بررسی می‌کنیم.

صورت را با آب بشویید
بهترین اقدامی که صبح‌ها برای مراقبت از پوست می توان انجام داد، شستن صورت با آب است، وقتی شب قبل صورت را با محصولات پاک‌کننده شست‌وشو داده و آلودگی و آرایش زدی آن باقی نمانده باشد، بهتر است صبح روز بعد صورت فقط با آب به تنهایی شسته شود.

البته اگر نسبت به شست‌وشو حساس هستید، می‌توانید با اسفنج صورت خود را شست‌وشو دهید.
۴ روشی که از پوست شما در فصول مختلف مراقبت می‌کند

از هیدروسل استفاده کنید
استفاده از هیدروسل ها(تونر) بعد از شست‌وشو مناسب است؛ بهترین هیدروسل‌ها برای مراقبت از پوست روغن‌های اسطوخودوس و رز است که پوست را برای جذب محصولات پوستی آماده می‌کند./باشگاه خبرنگاران
نام:
ایمیل:
* نظر: