کد خبر: ۲۶۶۶۶۰
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیر عامل بانک ملی ایران گفت :همانگونه که هموطنانمان در استان ایلام در دوران دفاع مقدس ایثار و از خود گذشتگی به نمایش گذاشته و هزاران شهید را تقدیم نظام و انقلاب کردند،کارکنان بانک ملی استان نیز در عرصه اقتصادی با همت ، تلاش ،اخلاق حسنه و خوشرویی که به تایید عموم مسئولان استانی رسید، به ارائه خدمات رسانی به مردم این مرز و بوم مشغولند که مایه افتخار و خوشحالی است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران ،دکتر محمد رضا حسین زاده در جمع مسئولان اداره امور شعب استان ایلام بانک افزود: تلاش ها و زحمات شبانه روزی سال گذشته همکاران ایلامی در توزیع ارز اربعین بر هیچ کسی پوشیده نیست و همانطور که در جلسات امروز استان نیز عنوان کردم، قابل تقدیر و تشکر است .

وی با اشاره به موضوعات مطرح شده در  جلسه اقتصاد مقاومتی  استان ابراز داشت:برای توسعه استان نظیر ارتباطات راه و جاده ای، بزرگراه پل زال به شهرستان های اندیمشک و دهلران و سایر طرح های زیربنایی استانی،  بانک ملی ایران مساعدت های مناسبی خواهد داشت.

حسین زاده در ادامه بر  تسریع در خدمت‌رسانی و پرداخت تسهیلات  به  هموطنان آسیب دیده از سیل اخیر  تاکید کرد .

وی در بخش دیگری از سخنان  خود ، عملکرد اداره امور شعب استان را رو به رشد و قابل تقدیر دانست و بیان داشت:  کارکنان بانک ملی ایران باید به سمت جذب منابع ارزان قیمت نظیر  افتتاح حساب جاری ، صدور ضمانتنامه ها ، ال سی داخلی ، پرداخت تسهیلات خرید دین ، صدور کارت هدیه و جذب حداکثری کاربران کانون جوانه ها با نگاه به آینده در جهت کسب سودآوری اقدام کنند .

حسین زاده درپایان  سخنان خود ، توجه به معیشت کارکنان را جزو برنامه های اصلی و مهم هیات مدیره بانک عنوان کرد.

 سید رسول میرخلفی سرپرست  اداره امور شعب استان ایلام بانک ملی ایران نیز در این جلسه گزارشی از عملکرد این اداره امور شعب ارائه کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: