کد خبر: ۲۶۸۰۲۰
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
قیمت دلار در صرافی‌های بانکی امروز ۱۲ هزار تومان، قیمت یورو ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان و قیمت درهم امارات در بازار آزاد ۳هزار و ۳۵۸ تومان و قیمت پوند ۱۵ هزار و ۲۶۶ تومان تعیین شده است.

قیمت دلار در صرافی‌های بانکی امروز ۱۲ هزار تومان، قیمت یورو ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان و قیمت درهم امارات در بازار آزاد ۳هزار و ۳۵۸ تومان و قیمت پوند ۱۵ هزار و ۲۶۶ تومان تعیین شده است.

به گزارش پایگاه خبری تیک (Tik.ir) ؛ قیمت خرید و فروش انواع ارز امروز نسبت به روز کاری قبل، افزایش یافته است به‌نحوی که قیمت دلار در صرافی‌های بانکی و آزاد با افزایش مورد معامله قرار می‌گیرد.

طی یکی دو روز قبل، قیمت دلار در بازار آزاد در مرز ۱۲ هزار تومان تا ۱۲ هزار و ۱۰۰ تومان معامله می‌شد؛ از امروز، اما قیمت دلار در صرافی‌های بانکی نیز وارد کانال ۱۲ هزار تومان شده و دلار با افزایش قیمت نسبت به روز‌های قبل فروخته می‌شود.

قیمت دلار در صرافی‌های بانکی برای فروش به مردم با افزایش نسبت به روز کاری قبل ۱۲ هزار تومان و قیمت دلار برای خرید از مردم ۱۱ هزار و ۹۰۰ تومان تعیین شده است.

این درحالی است که قیمت دلار در صرافی‌های آزاد برای فروش به مردم با افزایش نسبت به دیروز ۱۲ هزار و ۳۶۰ تومان تعیین شده است.

قیمت یورو نیز در صرافی‌های بانکی نسبت به روز کاری قبل، تغییری نداشت و برای فروش به مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۷۰۰ تومان است.

قیمت درهم امارات نیز امروز در بازار آزاد، ۳۳۵۸ تومان ارزش‌گذاری شده و مورد معامله قرار می‌گیرد؛ فعالان بازار ارز معتقدند نوسانات قیمتی درهم عامل بسیار مهمی برای قیمت دلار است. قیمت پوند هم ۱۵ هزار و ۳۹۸ تومان تعیین شده است.

گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۶۵۴ تومان و یک ریال، قیمت یورو را ۱۳ هزار و ۴۷ تومان و ۲ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۴ هزار و ۵۲۲ تومان برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند.

تسنیم: همچنین، شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روز‌های قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۳ هزار و ۷۰۳ تومان و ۲ ریال می‌فروشند که با احتساب کارمزد ۷ در هزار به رقمی حدود ۱۳ هزار و ۷۵۰ هزار تومان می‌رسد. قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است.

قیمت ارز حجاج که از سوی بانک مرکزی به شعب بانک‌های عامل اعلام می‌شود برای روز جاری ۱۱ هزار و ۷۰۸ تومان و ۲ ریال است. هر حاجی می‌تواند ۲۰۰ دلار از شعب منتخب دریافت کند.

نوع ارز

قیمت

قیمت دلار صرافی بانکی

12   هزار  تومان

قیمت دلار در بازار آزاد

12 هزار و 360 تومان

قیمت یورو

13 هزار و 800  تومان

قیمت درهم امارات

3 هزار و 358  تومان

قیمت پوند

15 هزار و 398 تومان

قیمت ارز مسافرتی

13 هزار و 703 تومان

قیمت خرید دلار در بانک‌ها

11 هزار و 654  تومان

قیمت خرید یورو در بانک‌ها

13 هزار و 47 تومان

قیمت خرید پوند در بانک‌ها

14 هزار و 522 تومان

نام:
ایمیل:
* نظر: