کد خبر: ۲۶۸۰۵۱
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۲۶۹ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۱۶ هزار تومان و قیمت دلار در صرافی‌های بانکی ۱۲ هزار و ۳۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است.
سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۲۶۹ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۱۶ هزار تومان و قیمت دلار در صرافی‌های بانکی ۱۲ هزار و ۳۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است.

به گزارش پایگاه خبری تیک (Tik.ir) ؛ امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با افزایش قیمت نسبت به روز کاری قبل، به قیمت ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۲۴۴ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۷۹ هزار تومان فروخته می‌شود.

قیمت طلای ۱۸ عیار هم ۴۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۴۱۸.۱ دلار معامله می‌شود.

کاهش چشم گیر قیمت ارز در روز‌های گذشته موجب شد تا قیمت دلار که اول تیرماه ۱۳ هزار تومان بود در کمتر از یک ماه به مرز ۱۱ هزار تومان نزدیک شود. البته قیمت دلار در دو سه روز اخیر روند افزایشی داشته است.

فعالان بازار ارز معتقدند: خروج بازیگران بزرگ از بازار ارز، فروشنده شدن بازیگران خرد، رفتار‌های موثر بازار ساز، افزایش عرضه و کاهش تقاضا و راه اندازی بازار متشکل ارزی از مهمترین دلایل کاهش شدید قیمت ارز در روز‌های گذشته به حساب می‌آید.

صرافی‌های بانک‌ها امروز سه‌شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۲ هزار و ۳۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار و ۲۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

این درحالی است که قیمت دلار در صرافی‌های آزاد برای فروش به مردم با افزایش نسبت به دیروز ۱۲ هزار و ۵۱۰ تومان تعیین شده است.

تسنیم: برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۴ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار تومان است.

قیمت درهم امارات نیز امروز در بازار آزاد، ۳۴۲۱ تومان ارزش‌گذاری شده و مورد معامله قرار می‌گیرد؛ فعالان بازار ارز معتقدند نوسانات قیمتی درهم عامل بسیار مهمی برای قیمت دلار است. قیمت پوند هم ۱۵ هزار و ۶۵۰ تومان تعیین شده است.

نوع

قیمت لحظه

قیمت دلار

12 هزار و 300  تومان

قیمت یورو

14 هزار و 100 تومان

قیمت پوند

15 هزار و 650 تومان

قیمت درهم امارات

3 هزار و 421 تومان

قیمت سکه بهار آزادی

4 میلیون و 244 هزار تومان

قیمت سکه طرح جدید

4 میلیون و 300 هزار تومان

قیمت نیم سکه

2 میلیون و 330 هزار تومان

قیمت ربع سکه

یک میلیون و 500 هزار تومان

قیمت سکه گرمی

979 هزار تومان

قیمت گرم طلای 18

416 هزار و 500 تومان

قیمت گرم طلای 24

547  هزار و 300 تومان

قیمت هرمثقال طلا

یک میلیون و 749 هزار تومان

قیمت هرانس طلادلار

1417.6 دلار

قیمت پلاتیندلار

849 دلار

قیمت انس نقرهدلار

16.37 دلار

نام:
ایمیل:
* نظر: