کد خبر: ۲۷۰۰۵۸
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
بر اساس آمار‌های بخش سرگرمی مؤسسه‌‌ی GFK دو بازی FIFA 19 و New Super Mario Bros. U Deluxe بیشترین فروش فیزیکی را در قاره‌ی سبز در سال جاری تجربه کرده‌اند. در این آمار‌ها میزان فروش بر روی تمامی پلتفرم‌ها بر اساس جدول‌های فروش هفتگی و همچنین داده‌های رسمی محاسبه شده است.

به گزارش پایگاه خبری تیک (Tik.ir) ؛ بازی فیفا ۱۹ در کشور‌هایی چون دانمارک، ایتالیا، لهستان، پرتغال، روسیه، اسپانیا، سوئد و انگلستان رتبه اول را از لحاظ میزان فروش داشته است، در حالی که در کشور‌هایی چون اتریش، فرانسه، آلمان و سوئیس بازی سوپر ماریو بیشترین فروش را تجربه کرده است. نکته عجیب و جالب این آمار‌‌ها مثل همیشه بازی GTA V است، بازی‌ای که ۶ سال بعد از عرضه کماکان می‌تازد و در ۵ کشور ذکر شده در بالا جز‌‌ء ۳ بازی برتر از لحاظ فروش قرار دارد.

دیجی کالا مگ: بازی‌هایی مثل Red Dead Redemption 2، Minecraft، Days Gone و Mario Kart 8 Deluxe نیز در بین ۱۰ بازی برتر این لیست حضور دارند.

باید این نکته را در نظر گرفت که اولا در این آمار تنها فروش فیزیکی در نظر گرفته شده و فروش دیجیتالی محاسبه نشده است و دوما اینکه این آمار‌ها از تمامی کشور‌های اروپایی جمع آوری نشده‌اند بلکه تنها این آمار نشان دهنده‌ی میزان فروش در کشور‌هایی است که در بالا به آن‌ها اشاره شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر: