کد خبر: ۲۷۰۲۰۶
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رئیس کلانتری ۱۰۶ نامجو از کشف یک کیلوگرم تریاک از زین موتورسیکلت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تیک (Tik.ir) ؛ سرهنگ مرتضی بیرانوند در این باره اظهار کرد: شب جمعه گذشته، مامور واحد گشت کلانتری در حال گشت زنی به یک دستگاه موتورسیکلت با دو سرنشین که پلاکش پوشانده شده بود مشکوک می شود؛ این مامور قبل از رسیدن به متهمان واحد گشت خودرویی کلانتری را نیز باخبر کرده بود بنابراین به سرعت نزدیک‌ترین واحد به محل اعزام شده بود.

وی با بیان اینکه دو مظنون از دادن مدارک خود امتناع می کنند و در حرکتی از پیش تعیین شده هرکدام به سمت و سویی می دوند گفت: در ادامه یکی از متهمان از سوی مامور گشت موتوری کلانتری به صورت پیاده مورد تعقیب قرار گرفت و با رسیدن واحد گشت خودرویی ، آن‌ها نیز به همین صورت برای دستگیری متهم دوم اقدام کردند تا اینکه هر دو نفر دستگیر شدند.

رئیس کلانتری نامجو به انتقال دو متهم به کلانتری اشاره کرد و گفت: با انتقال متهمان به همراه موتورسیکلت کشف شده به کلانتری تحقیقات از آنها آغاز شد. از زین موتورسیکلت مقدار یک کیلوگرم تریاک کشف شد؛ در ادامه با بررسی سوابق دو متهم دستگیر شده که ۲۶ و ۳۱ سال سن داشتند مشخص شد فرد ۳۱ ساله ساکن یکی از شهرهای غربی استان تهران است و سوابق کیفری در زمینه حمل و نگهداری موادمخدر دارد.

به گفته وی پس از تشکیل پرونده هر دو متهم به مقام قضایی معرفی شدند./ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر: