کد خبر: ۲۷۴۲۷۰
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
جانشینی سرمربی مشهوری همچون رانیری در نیمکت رهبری اینتر باعث شد مربی جوان ایتالیایی زودتر از چیزی که تصور می کرد طعم حضور در دلامادونینا را بچشد.

به گزارش پایگاه خبری تیک (Tik.ir) ؛ روزهای سیاه نراتزوری در سال 2012 باعث شد تا ماسیمو موراتی رئیس وقت این باشگاه با برکناری کلودیو رانیری تصمیم به بهره بردن از یک مربی جوان و جویای نام به نام آندره آ استراماچونی برای هدایت اینتر بهره ببرد، تصمیمی که باعث شد تا طرفداران پرشمار این تیم در دربی دلامادونینا شاهد یکی دیگر از بردهای حماسی و جالب توجه خود باشند.

حالا با گذشت چند سال استراماچونی با شرایطی مشابه هدایت تیمی در ایران را در دست گرفته که طرفدارانش بی شباهت با اینتری های دوآتشه نیستند. آندره آ در سه بازی اول با استقلال نتوانست انتظارات را برآورده کند تا با این شرایط نابسامان گام به یکی از حساس ترین و در عین حال سرنوشت سازترین بازی های خود در فوتبال ایران بگذارد، جدالی که خوب می داند می تواند آینده ای متفاوت برای او در نیمکت رهبری استقلال رقم بزند.

شاید به همین خاطر هم باشد که از دقایقی بعد از جدال با مسجدسلیمان او و دستیارانش به دنبال تغییر استراتژی برای دربی 90 پایتخت در روز یکشنبه هستند بلکه به نحوی هم دگرگونی تاکتیکی ایجاد کنند هم با کم و کاستی های موجود در اردو کنار بیایند. استراماچونی با تجربه حضور در فوتبال تاکتیکی ایتالیا مسلما در روز یکشنبه با استراتژی متفاوتی برای عبور از سد رقیبی مثل پرسپولیس وارد زمین خواهد شد و در این روزها نیز مشغول تفهیم این استراتژی به شاگردانش است./ورزش سه
نام:
ایمیل:
* نظر: