کد خبر: ۲۷۴۶۹۹
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
قیمت پراید ۱۳۱ مثل هفته گذشته ۴۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است و حدود چهار میلیون بیشتر از قیمت کارخانه خرید و فروش می‌شود. پراید هاچ‌بک یا همان سایپا ۱۱۱ هم حدود شش میلیون تومان بالاتر از قیمت کارخانه ایستاده و ۴۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود. سمند EF۷ امروز مثل روز گذشته در بازار با قیمت ۷۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود و سمند LX با افزایش ناچیز ۱۰۰ هزار تومانی به ۷۳ میلیون تومان رسیده است.

قیمت پراید ۱۳۱ مثل هفته گذشته ۴۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است و حدود چهار میلیون بیشتر از قیمت کارخانه خرید و فروش می‌شود. پراید هاچ‌بک یا همان سایپا ۱۱۱ هم حدود شش میلیون تومان بالاتر از قیمت کارخانه ایستاده و ۴۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود. سمند EF۷ امروز مثل روز گذشته در بازار با قیمت ۷۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود و سمند LX با افزایش ناچیز ۱۰۰ هزار تومانی به ۷۳ میلیون تومان رسیده است.
 
به گزارش پایگاه خبری تیک (Tik.ir) ؛ بازار خودرو به آرامش برگشته. نه فروشنده‌های قیمت را بالا می‌برند و نه خریدارها دنبال تخفیف گرفتن هستند. اینطور که پیداست هر دو طرف معاملات خودرو به قیمت‌های فعلی رضایت داده‌اند و برای همین شاهد تغییر قیمت خاصی در بازار نیستیم. این روزهای محصولات سایپا عموما شش میلیون تومان بالاتر از قیمت کارخانه و محصولات ایران خودرو عموما 12میلیون بالاتر از قیمت مصوب در بازار خرید و فروش می‌شوند.
 
قیمت روز محصولات سایپا در بازار امروز دوشنبه اول مهر ۹۸
 
به نوشته فرارو محصولات سایپا امروز تغییر قیمت چندانی ندارند.  تیبا صندوق‌دار امروز روی قیمت ۴۸ میلیون تومان ایستاده و حدود پنج میلیون بالاتر از قیمت کارخانه خرید و فروش می‌شود. اختلاف قیمت بازار و کارخانه در مورد تیبا ۲ کمتر است. طوری که این محصول در کارخانه سایپا ۵۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود، اما در بازار یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان گران‌تر یعنی ۵۳ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. ساینا بر خلاف دیگر محصولات پرفروش سایپا، در بازار ارزان‌تر از کارخانه فروخته می‌شود. طوری که قیمت این محصول در بازار حدود دو و نیم میلیون کمتر از قیمت کارخانه و حدود ۵۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.
 
قیمت روز پراید امروز دوشنبه اول مهر ۹۸
 
پراید هاچ‌بک یا همان سایپا ۱۱۱ تنها تغییر قیمت در بین محصولات سایپا را رقم زده، اما این تغییر به نفع مشتریان نیست. طوری که پراید هاچ‌بک امروز در ادامه روند روز قبل، حدود ۲۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرده و به ۴۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است. دیگر انواع پراید وضعیتی مشابه دیگر محصولات سایپا دارند و بدون تغییر نسبت به روز‌های گذشته در بازار ظاهر شده‌اند. قیمت پراید سایپا ۱۳۱ مثل هفته گذشته ۴۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است و حدود چهار میلیون بیشتر از قیمت کارخانه خرید و فروش می‌شود. پراید هاچ‌بک یا همان سایپا ۱۱۱ هم حدود شش میلیون تومان بالاتر از قیمت کارخانه ایستاده و ۴۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود. پراید وانت امروز مثل روز‌های گذشته در بازار حدود ۴۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

قیمت روز محصولات سایپا امروز دوشنبه اول مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱
۴۶,۸۰۰,۰۰۰
۴۶,۶۰۰,۰۰۰
۳۹,۹۴۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱
۴۱,۴۰۰,۰۰۰
۴۱,۴۰۰,۰۰۰
۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
پراید وانت سایپا ۱۵۱
۴۲,۶۰۰,۰۰۰
۴۲,۶۰۰,۰۰۰
۴۰,۳۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار
۴۸,۰۰۰,۰۰۰
۴۸,۰۰۰,۰۰۰
۴۳,۴۴۳,۰۰۰
تیبا ۲
۵۳,۰۰۰,۰۰۰
۵۳,۰۰۰,۰۰۰
۵۱,۶۰۳,۰۰۰
ساینا
۵۳,۵۰۰,۰۰۰
۵۳,۵۰۰,۰۰۰
۵۵,۹۴۳,۰۰۰

 

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز دوشنبه اول مهر ۹۸
 
امروز اغلب محصولات ایران خودرو با ثبات قیمت در بازار ظاهر شده‌اند و به جز موارد معدود، شاهد تغییر قیمت چندانی در بین این محصولات نیستیم. برای مثال سمند EF۷ امروز مثل روز گذشته در بازار با قیمت ۷۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود و سمند LX با افزایش ناچیز ۱۰۰ هزار تومانی به ۷۳ میلیون تومان رسیده است.  

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ امروز روی قیمت گذشته خود ثابت مانده است و حدود ۷۶ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. پژو ۲۰۶ صندوق‌دار هم وضعیتی مشابه دارد و مثل دیروز با قیمت ۹۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در بازار ظاهر شده. از طرف دیگر پژو ۲۰۶ تیپ ۵ که دیروز ۵۰۰ هزار تومان ارزان شده بود، امروز با یک اصلاح قیمت ۲۰۰ هزار تومانی به ۹۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان برگشته تا هم‌رده با پژو ۲۰۶ صندوق‌دار قیمت‌گذاری شود.  

پژو ۴۰۵ امروز مثل اغلب محصولات ایران خودرو بدون تغییر نسبت به روز گذشته باقی مانده است. پژو ۴۰۵ GLX در بازار همچنان ۷۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است و حدود هفت میلیون با قیمت مصوب کارخانه اختلاف دارد. پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز هم با اختلاف چهار میلیونی از همتای بنزینی‌اش روی ۷۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان ایستاده است. پژو ۴۰۵ SLX امروز مثل قبل با قیمت ۷۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود که تقریبا ۱۲ میلیون بالاتر از قیمت مصوب کارخانه است.

امروز پژو پارس در بازار ۸۹ میلیون تومان و رانا حدود ۷۵ میلیون تومان باقی مانده و تغییر قیمتی نسبت به روز گذشته ندارد. دنا هم وضعیت مشابهی را سپری می‌کند. دنا معمولی تیپ ۲ در بازار مثل گذشته ۱۱۰ میلیون تومان است و دنا پلاس توربو شارژ حدود ۱۶۵ میلیون تومان فروخته می‌شود. باید توجه داشته باشید که تولید و فروش این دو محصول توسط کارخانه ایران خودرو متوقف شده است. این کارخانه تنها دنا پلاس تیپ ۱ در طرح‌های فروش عرضه می‌کند که قیمت مصوب آن ۱۱۱ میلیون تومان است و در بازار حدود هفت میلیون گران‌تر یعنی ۱۱۸ میلیون تومان فروخته می‌شود.  
 

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز دوشنبه اول مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان 
۵۲,۸۰۰,۰۰۰
۵۲,۸۰۰,۰۰۰
۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX
۷۳,۰۰۰,۰۰۰
۷۲,۹۰۰,۰۰۰
۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7
۷۹,۷۰۰,۰۰۰
۷۹,۷۰۰,۰۰۰
۶۹,۷۷۳,۰۰۰
پژو GLX 405
۷۰,۷۰۰,۰۰۰
۷۰,۷۰۰,۰۰۰
۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز
۷۴,۷۰۰,۰۰۰
۷۴,۷۰۰,۰۰۰
۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405
۷۹,۴۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۰۰,۰۰۰
۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس
۸۹,۰۰۰,۰۰۰
۸۹,۰۰۰,۰۰۰
۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو 206 تیپ 2
۷۶,۰۰۰,۰۰۰
۷۶,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو 206 تیپ 5
۹۱,۷۰۰,۰۰۰
۹۱,۵۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو 206 صندوق‌دار
۹۱,۷۰۰,۰۰۰
۹۱,۷۰۰,۰۰۰
۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا
۷۵,۰۰۰,۰۰۰
۷۵,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ 2
۱۱۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۰,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
دنا پلاس تیپ 1
۱۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰
دنا پلاس توربو
۱۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۵,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو 207 دنده‌ای
۱۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو 207 اتوماتیک
۱۵۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۶,۰۰۰,۰۰۰
حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30 تیپ 2
۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۲۸,۰۰۰,۰۰۰
۷۶,۵۰۰,۰۰۰

 

قیمت محصولات کرمان موتور امروز دوشنبه اول مهر ۹۸
 
قیمت انواع جک از سری محصولات کرمان موتور تغییر چندانی نسبت به روز‌های قبل ندارد. جک J۴ امروز هم با قیمت 141میلیون تومان در بازار معامله می‌شود. باید توجه داشته باشید که قیمت محصولات کرمان‌موتور در بازار کمتر از نرخ مصوب کارخانه است. برای مثال کرمان موتور جک J۴ را 9میلیون تومان بالاتر از قیمت بازار و ۱۵۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کند. این مورد عجیب درباره دیگر انواع جک هم صادق است.
 
مثلا جک S۳ در بازار مثل روز گذشته 185میلیون تومان خرید و فروش می‌شود و تقریبا 25میلیون تومان کمتر از قیمت مصوب کارخانه است. اختلاف قیمت بازار و کارخانه در بین محصولات کرمان موتور، برای جک S۵ به اوج خود می‌رسد. با اینکه کرمان موتور قیمت این محصول را ۳۰۱ میلیون تومان در نظر گرفته، با این وجود می‌توان با حدود 40میلیون تومان صرفه‌جویی، آن را با قیمت 262میلیون تومان در بازار خرید.
 

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز دوشنبه اول مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک
۱۴۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک
۱۸۵,۰۰۰,۰۰۰
۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک
۲۶۲,۰۰۰,۰۰۰
۳۰۱,۰۰۰,۰۰۰

 

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز دوشنبه اول مهر ۹۸
 
محصولات مدیران خودرو امروز عموما ثابت مانده‌اند و به جز MVM X33 تغییر دیگری در بازار اتفاق نیافتاده. امروز MVM X33 کاهش قیمت روز قبل خود را جبران کرده و با افزایش سه میلیونی به 203میلیون تومان بازگشته است. در طرف مقابل دیگر انواع MVM از سری محصولات مدیران خودرو تغییری نسبت به روز قبل ندارند. MVM X22 دنده‌ای در بازار همچنان 142میلیون تومان است و حدود 20میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. MVM X22 اتوماتیک هم وضعیت مشابهی دارد و روی 170میلیون تومان ایستاده. باید توجه داشته باشید که شرکت مدیران خودرو قیمت این محصول را حدود 25میلیون تومان گران‌تر و حدود 195میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کند. در آخر MVM 315 هاچ‌بک در بازار همچنان 112میلیون تومان است و حدود 28میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود.
 

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز دوشنبه اول مهر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
ام وی ام 315 هاچ‌بک
۱۱۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ دنده‌ای
۱۴۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۱,۸۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۲۲ اتوماتیک
۱۷۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X۳۳
۲۰۳,۰۰۰,۰۰۰
۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰
نام:
ایمیل:
* نظر: