کد خبر: ۲۷۶۱۴۹
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان پس از گذشت ۶ هفته از لیگ از این تیم خداحافظی کرد.نفت مسجدسلیمان در کنار سپاهان و تراکتورسازی تنها تیم های بدون شکست لیگ هستند؛ نفتی ها اکنون با هشت امتیاز در مکان هشتم رده بندی قرار دارند.

به گزارش ایرنا مهدی تارتار سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان یکشنبه شب در صفحه اینستاگرامش کناره گیری خود را از این تیم اعلام و با هواداران نفت مسجدسلیمان خداحافظی کرد.

این مربی در صفحه شخصی خود نوشت: «بعضی وقت ها برای ماندن باید رفت. نمیدانم چگونه باید از تمام کادرفنی، بازیکنان باشرف و باکیفیت و همچنین هواداران باغیرتی که برای ما سنگ تمام گذاشتند، تشکر کنم. ممنون از همه شما »

تارتار با توجه به مشکلات مالی موجود در تیم نفت مسجدسلیمان و اینکه اعضای تیم هنوز دریافتی نداشتند، دست به این اقدام زد.

این در حالی است که مربی جوان نفت در ابتدای فصل هدایت نفت مسجدسلیمان را برعهده گرفت و در ۶ هفته ابتدایی لیگ نتایج بسیار خوبی کسب کرد.

نفتی های مسجدسلیمان با وجود قرعه سختی که در پنج هفته اول لیگ داشتند، تیم های مدعی لیگ از جمله تراکتور، استقلال، سپاهان و شهرخودرو را متوقف کردند و در هفته ششم نیز پیکان تهران را شکست دادند.

نفت مسجدسلیمان در کنار سپاهان و تراکتورسازی تنها تیم های بدون شکست لیگ هستند؛ نفتی ها اکنون با هشت امتیاز در مکان هشتم رده بندی قرار دارند.

نام:
ایمیل:
* نظر: