کد خبر: ۲۷۶۷۳۱
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدل 35 ساله در پایان توضیح عکس نوشت: من هنوز به روان‌ درمانی می‌روم، هنوز به من کمک می‌کند و هنوز حرف برای گفتن دارم. تحمل کن، درد پایان خواهد یافت.

کیتی پایپر مدل مشهور و پردرآمد عکسی از جراحت‌هایی در ناحیه صورت خویش ناشی از حمله اسیدپاشی سال 2008 را در پستی تاثیرگذار در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

به گزارش فرارو، این عکس کیتی پاییر مربوط به لحظات اولیه بعد از حمله وحشیانه به او بود. وی درباره تاثیر روانی این حادثه بر خود در توضیح عکس نوشت: یادم می‌آید که نمی‌خواستم به هیچ کس نگاه کنم. یادم می‌آید که نمی‌خواستم هیچ کس به من نگاه کند. یادم می‌آید که از مردم می‌ترسیدم، از مردان می‌ترسیدم.

در ادامه این پست آمده: یادم می‌آید که از تمام جهان هراسیده بودم. یادم می‌آید که امکان صحبت درباره تاثیر و آسیب روانی ناشی از این حادثه با سایرین نبود.

این مدل 35 ساله در پایان توضیح عکس نوشت: من هنوز به روان‌ درمانی می‌روم، هنوز به من کمک می‌کند و هنوز حرف برای گفتن دارم. تحمل کن، درد پایان خواهد یافت.

این پست پایپر تاکنون بیش از 114 هزار لایک شده و صدها نظر را از 902 هزار فالوئر وی جذب کرده است.

فرد حمله کننده به خانم پایپر، استفان سیلوستر بود که در سال 2009 به حبس ابد محکوم شد ولی در در اکتبر 2018 از زندان سافولک آزاد شد. مشخص شد که هیات عفو مشروط بعد از گوش دادن به اظهارات شفاهی سیلوستر رای به آزادی او داد.

در آن زمان پایپر بیانیه‌ای صادر کرد و گفت در حال سپری کردن دوران بسیار سختی است.
نام:
ایمیل:
* نظر: