کد خبر: ۲۷۷۰۳۵
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
خودرو‌های سایپا تغییرات افزایش قیمت را کنار گذاشته‌اند و دیگر شاهد موج گرانی در بین این خودرو‌ها نیستیم. در طرف مقابل محصولات ایران خودرو همچنان ساز گرانی می‌زنند و تا دو میلیون افزایش قیمت را در کارنامه روزانه خود ثبت کرده‌اند. البته در طرف مقابل بعضی از محصولات ایران خودرو امروز تا ۵۰۰ هزار تومان ارزان شده‌اند.

قیمت روز محصولات سایپا در بازار امروز دوشنبه ۲۲ مهر ۹۸

خودرو‌های سایپا بعد از ترمز روز گذشته، حالا به آرامش رسیده‌اند. طوری که امروز هیچ افزایش قیمتی در بین خودرو‌های سایپا شاهد نیستیم و اغلب محصولات این کارخانه در بازار با ثبات قیمت روبرو هستند. تیبا صندوق‌دار پا را فراتر گذاشته و نه‌تن‌ها با افزایش قیمت در بازار ظاهر نشده، بلکه ۳۰۰ هزار تومان نسبت به روز گذشته ارزان شده است. امروز تیبا صندوق‌دار در بازار با قیمت ۵۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. از طرف دیگر تیبا ۲ بدون افزایش قیمت نسبت به دیروز و با قیمت ۵۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان در بازار فروخته می‌شود. باید توجه داشته باشید که قیمت مصوب کارخانه برای این محصول حدود پنج میلیون تومان کمتر از قیمت بازار است. ساینا رفتار معکوسی دارد. با اینکه در بازار می‌توان ساینا را با قیمت ۵۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید، اما سایپا در طرح‌های فروش قیمت ساینا را ۴۰۰ هزار تومان گران‌تر و معادل ۵۵ میلیون و ۹۴۰ هزار تومان در نظر می‌گیرد. امروز کوییک دنده‌ای هم مثل دیگر محصولات سایپا سر جایش متوقف شده و با قیمت ۶۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.  

قیمت روز پراید امروز دوشنبه ۲۲ مهر ۹۸

امروز پراید هم مثل دیگر محصولات سایپا با ثبات قیمت در بازار روبرو است. قمیت پراید سایپا ۱۳۱ بدون تغییر نسبت به روز گذشته روی ۴۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان متوقف شده و حدود پنج میلیون با قیمت کارخانه اختلاف دارد. پراید هاچ‌بک یا همان سایپا ۱۱۱ در بازار مثل دیروز با قیمت ۴۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. باید توجه داشته باشید که قیمت مصوب این محصول حدود هشت میلیون تومان پایین‌تر از قیمت فعلی بازار است. پراید وانت هم وضعیت مشابهی در بازار دارد و بدون تغییر نسبت به دیروز روی رقم ۴۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان متوقف شده است.   

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز دوشنبه ۲۲ مهر ۹۸

محصولات ایران خودرو امروز رفتار دوگانه دارند. بعضی همچنان به افزایش قیمت ادامه می‌دهند، بعضی سرعتشان را کم کرده‌اند و بعضی دیگر با کاهش قیمت روبرو هستند. برای مثال سمند LX در بازار امروز با افزایش یک میلیون تومانی روبرو شده و به ۷۹ میلیون تومان رسیده است. سمند EF۷ هم یک میلیون گران شده و با قیمت ۸۸ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.  

پژو ۴۰۵ رفتار معکوسی در بازار دارد. قیمت پژو ۴۰۵ GLX در بازار امروز با کاهش ناچیز ۱۰۰ هزار تومانی به رقم ۷۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده و پژو ۴۰۵ دوگانه‌سوز حدود ۲۰۰ هزار تومان ارزان شده است. قیمت روز پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز در بازار حدود ۷۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است. در طرف مقابل پژو ۴۰۵ SLX همچنان به روند افزایش قیمت خود ادامه می‌دهد و امروز ۲۰۰ هزار تومان گران‌تر از دیروز، یعنی ۸۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در بازار قیمت دارد. همچنین پژو پارس در ادامه روند روز‌های گذشته با افزایش ۲۰۰ هزار تومانی به قیمت ۹۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسیده است.

پژو ۲۰۶ امروز سر جایش متوقف شده. طوری که پژو ۲۰۶ صندوق‌دار بدون تغییر نسبت به روز گذشته با قیمت ۹۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در بازار خرید و فروش می‌شود و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ مثل دیروز روی قیمت ۹۷ میلیون تومان ایستاده است. رانا هم وضعیت مشابهی دارد و در بازار روی قیمت ۷۸ میلیون تومان متوقف شده. در طرف مقابل پژو ۲۰۶ تیپ ۲ از این قاعده ثبات قیمت پیروی نمی‌کند و در بازار با افزایش ۵۰۰ هزار تومانی تا ۸۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان بالا رفته است.  

دنا امروز رفتار عجیبی در بازار دارد. طوری که دنا معمولی در بازار با کاهش یک میلیونی به ۱۱۴ میلیون تومان رسیده، اما دنا پلاس حوس گرانی کرده و حدود دو میلیون تومان افزایش قیمت را پشت سر گذاشته است. قیمت روز دنا پلاس در بازار حدود ۱۲۸ میلیون تومان است و ۱۷ میلیون با قیمت مصوب کارخانه اختلاف دارد. همچنین دنا پلاس توربو امروز با افزایش قیمت یک میلیون تومانی به ۱۶۵ میلیون تومان رسیده است. 

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز دوشنبه ۲۲ مهر ۹۸

محصولات مدیران خودرو امروز سر جایشان ثابت ایستاده‌اند. قیمت روز MVM X33 در بازار حدود ۲۱۹ میلیون تومان قیمت دارد و تقریبا ۲۷ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. به طور کلی مدیران خودرو قیمت محصولاتش را بالاتر از بازار در نظر می‌گیرد و این مورد محدود به MVM X33 نیست. برای مثال MVM X22 دنده‌ای در بازار همچنان ۱۵۵ میلیون تومان است و حدود هفت میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. MVM X22 اتوماتیک هم وضعیت مشابهی دارد و روی ۱۸۲ میلیون تومان ایستاده. باید توجه داشته باشید که شرکت مدیران خودرو قیمت این محصول را حدود ۱۳ میلیون تومان گران‌تر و حدود ۱۹۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کند. در آخر MVM 315 هاچ‌بک در بازار همچنان ۱۲۵ میلیون تومان است و حدود ۱۵ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود.

قیمت محصولات کرمان موتور امروز دوشنبه ۲۲ مهر ۹۸

محصولات کرمان موتور به روند همیشگی خود، یعنی ثبات قیمت برگشته‌اند و امروز تغییری در قیمت‌ها ایجاد نکرده‌اند. جک J4 امروز در بازار با قیمت ۱۳۹ میلیون تومان فروخته می‌شود که تقریبا ۱۱ میلیون پایین‌تر از قیمت مصوب کارخانه است. توجه داشته باشید که کرمان موتور قیمت محصولاتش را بالاتر از نرخ‌های بازار در نظر می‌گیرد. برای مثال نرخ مصوب جک J4 در کارخانه ۱۵۰ میلیون تومان است. امروز جک S3 بدون تغییر نسبت به روز گذشته و حدود ۲۴ میلیون کمتر از قیمت کارخانه خرید و فروش می‌شود. قیمت روز جک S3 در بازار ۱۸۶ میلیون تومان و در کارخانه ۲۱۰ میلیون تومان است. اختلاف قیمت بازار و کارخانه برای جک S5 به اوج خود می‌رسد. طوری که این خودرو در بازار ۲۶۱ میلیون تومان است، اما کرمان موتور در طرح‌های فروش آن را حدود ۳۸ میلیون بیشتر و با نرخ ۲۹۹ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کند.
نام:
ایمیل:
* نظر: