کد خبر: ۲۷۷۷۱۲
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
خودرو‌های سایپا و اغلب محصولات ایران خودرو امروز با افزایش قیمت به استقبال مشتریان بازار آمده‌اند.
خودرو‌های سایپا و اغلب محصولات ایران خودرو امروز با افزایش قیمت به استقبال مشتریان بازار آمده‌اند. طوری که خودرو‌های سایپا تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و محصولات ایران خودرو تا دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش قیمت را به نام خود ثبت کرده‌اند. در طرف مقابل محصولات کرمان موتور امروز با کاهش قیمت مواجه شده و اختلافشان با قیمت کارخانه بیشتر شده است.  

قیمت روز محصولات سایپا در بازار امروز یکشنبه ۲۸ مهر ۹۸

امروز خودرو‌های سایپا یک دست با افزایش قیمت به استقبال بازار هفته آخر مهر آمده‌اند. طوری که قیمت تمام محصولات سایپا امروز کم و بیش افزایش پیدا کرده و تا یک و نیم میلیون تومان گران شده است. امروز تیبا صندوق‌دار در بازار با قیمت ۵۱ میلیون تومان معامله می‌شود که حدود ۴۰۰ هزار تومان بالاتر قیمت هفته گذشته است. تیبا ۲ نسبت به پنجشنبه حدود یک میلیون تومان گران شده و در بازار با قیمت ۵۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود. بیشترین افزایش قیمت امروز در بین خودرو‌های سایپا، به نام ساینا ثبت شده و حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان گران شده است. قیمت روز ساینا روی نرخ ۵۸ میلیون تومان قرار دارد که دو میلیون بالاتر از قیمت مصوب کارخانه است. تا پیش از این ساینا در بازار با قیمتی کمتر از نرخ مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شد.

قیمت روز پراید امروز یکشنبه ۲۸ مهر ۹۸

به گزارش فرارو، پراید امروز ساز گرانی را کوک کرده است. طوری که پراید سایپا ۱۳۱ در بازار با افزایش قیمت ۳۰۰ هزار تومانی به رقم ۴۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسیده است. پراید هاچ‌بک یا همان سایپا ۱۱۱ در بازار ۴۰۰ هزار تومان گران شده و به قیمت ۴۸ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. پراید وانت هم از این قاعده مستثنی نیست و با افزایش قیمت ۳۰۰ هزار تومانی، امروز روی نرخ ۴۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ایستاده است.

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز یکشنبه ۲۸ مهر ۹۸

اغلب محصولات ایران خودرو امروز با روند افزایش قیمت روبرو هستند. رکورد این افزایش قیمت در اختیار سمند EF۷ است که امروز حدود دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان گران شده و به قیمت ۸۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. افزایش قیمت سمند LX به مراتب کمتر است. قیمت روز سمند LX در بازار حدود ۳۰۰ هزار تومان بالا رفته و روی ۷۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان ایستاده است.

پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز در بازار امروز ۴۰۰ هزار تومان کاهش قیمت پیدا کرده و به ۷۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده است. با این وجود دیگر مدل‌های پژو ۴۰۵، در این کاهش قیمت همراهی نمی‌کنند و روند افزایش قیمت در پیش گرفته‌اند. پژو ۴۰۵ GLX تک‌سوز امروز در بازار حدود ۵۰۰ هزار تومان گران شده و به قیمت ۷۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. پژو ۴۰۵ SLX افزایش قیمت بیشتری را تجربه می‌کند. قیمت روز پژو ۴۰۵ SLX حدود یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بالا رفته و این محصول امروز با قیمت ۸۴ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.  

رانا امروز با ثبات قیمت در بازار ظاهر شده و تغییری نسبت به هفته گذشته ندارد. قیمت روز رانا در حال حاضر ۷۹ میلیون تومان است. در طرف مقابل پژو پارس امروز حدود ۳۰۰ هزار تومان گران شده و در بازار با قیمت ۹۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.  باید توجه داشته باشید که قیمت مصوب کارخانه برای پژو پارس حدود ۱۴ میلیون کمتر از قیمت بازار و معادل ۷۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.

پژو ۲۰۶ تیپ ۵ امروز تغییری نسبت به پنجشنبه هفته قبل ندارد. قیمت روز این محصول روی ۹۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان متوقف شده و در بازار حدود ۱۸ میلیون بالاتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. در طرف مقابل دیگر مدل‌های پژو ۲۰۶ با افزایش قیمت به اسقبال هفته آخر مهر آمده‌اند. امروز پژو ۲۰۶ تیپ ۲ حدود ۷۰۰ هزار تومان گران شده و به ۸۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسیده و پژو ۲۰۶ صندوق‌دار امروز با افزایش قیمت ۵۰۰ هزار تومانی در بازار حدود ۹۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود.  

قیمت دنا امروز با ثبات همراه است و شاهد تغییر چندانی در قیمت این محصول نیستیم. دنا معمولی مثل پنجشنبه هفته پیش ۱۱۴ میلیون تومان فروخته می‌شود و دنا پلاس توربو روی قیمت ۱۶۵ میلیون تومان به ثبات رسیده. ام دنا پلاس با افزایش قیمت روبرو شده و حدود یک میلیون تومان گران شده است. امروز دنا پلاس با قیمت ۱۲۸ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود که حدود ۱۷ میلیون بالاتر از قیمت مصوب کارخانه است.

قیمت محصولات کرمان موتور امروز یکشنبه ۲۸ مهر ۹۸

محصولات کرمان موتور بر خلاف ایران خودرو و سایپا، امروز با کاهش قیمت در بازار ظاهر شده‌اند و اختلاف قیمت آنها با کارخانه بیشتر شده است. جک J4 امروز در بازار حدود دو میلیون تومان ارزش خود را از دست داده و به 135میلیون تومان رسیده است. با این حال کارخانه کرمان موتور همچنان در طرح‌های فروش قیمت جک J4 را حدود 15میلیون بالاتر، یعنی 150میلیون در نظر می‌گیرد. جک S3 هم امروز با کاهش قیمت دو میلیونی مواجه شده و در بازار با قیمت 184میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. در حالی که قیمت مصوب کارخانه برای این محصول تقریبا 26میلیون گران‌تر یعنی 210میلیون تومان اعلام شده است. جک S5 وضعیت مشابهی دارد. این خودرو امروز یک میلیون ارزان شده و تا 259میلیون تومان پایین آمده. این محصول در بازار حدود 40میلیون ارزان‌تر از کارخانه فروخته می‌شود. 

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز یکشنبه ۲۸ مهر ۹۸

محصولات مدیران خودرو امروز سر جایشان ثابت ایستاده‌اند. قیمت روز MVM X33 در بازار حدود ۲۱۹ میلیون تومان قیمت دارد و تقریبا ۲۷ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. به طور کلی مدیران خودرو قیمت محصولاتش را بالاتر از بازار در نظر می‌گیرد و این مورد محدود به MVM X33 نیست. برای مثال MVM X22 دنده‌ای در بازار همچنان ۱۵۵ میلیون تومان است و حدود هفت میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود. MVM X22 اتوماتیک هم وضعیت مشابهی دارد و روی ۱۸۲ میلیون تومان ایستاده. باید توجه داشته باشید که شرکت مدیران خودرو قیمت این محصول را ۱۳ میلیون تومان گران‌تر و حدود ۱۹۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کند. در آخر MVM 315 هاچ‌بک در بازار همچنان ۱۲۵ میلیون تومان است و حدود ۱۵ میلیون کمتر از قیمت مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: