کد خبر: ۲۸۲۰۷۳
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
امروز در بازار خودرو شاهد یک آرامش نسبی هستیم. طوری که قیمت خودرو‌های سایپا تغییری نسبت به روز گذشته ندارد و پراید همچنان ۴۹ میلیون تومان است. پراید هاچ‌بک هم روی ۵۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان متوقف شده است. محصولات ایران خودرو بعضا با کاهش قیمت به استقبال مشتریانشان آمده‌اند و اغلب با همان قیمت روز گذشته در بازار خرید و فروش می‌شوند.

قیمت روز محصولات سایپا در بازار امروز دوشنبه ۱۱ آذر ۹۸

خودرو‌های سایپا یک روز آرام را پشت سر می‌گذارند. قیمت اغلب آن‌ها امروز ثابت مانده و تغییری نسبت به روز گذشته ندارد. تیبا صندوق‌دار همچنان ۵۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در بازار خرید و فروش می‌شود. البته باید توجه داشته باشید که قیمت مصوب این محصول رقمی حدود ۴۳ میلیون تومان است و این موضوع نشان دهنده اخلاف ۱۴ میلیونی قیمت بازار و کارخانه برای تیبا صندوق‌دار است. تیبا ۲ هم این روز‌ها حدود ۱۱ میلیون گران‌تر از نرخ مصوب و معادل ۶۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود. ساینا هم در همین حدود قیمت دارد و ۶۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است. امروز کوییک دنده‌ای بدون تغییر نسبت به روز گذشته در بازار با قیمت ۶۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود که حدود هشت میلیون بالاتر از نرخ مصوب است

قیمت روز پراید در بازار امروز دوشنبه ۱۱ آذر ۹۸

پراید مثل دیگر خودرو‌های سایپا هیچ تغییری نسبت به روز گذشته پیدا نکرده است. قیمت روز سایپا ۱۳۱ یا همان پراید صندوق‌دار در بازار ۴۹ میلیون تومان است و پراید هاچ‌بک با قیمت ۵۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. باید توجه داشته باشید که نرخ مصوب این محصول در کارخانه حدود ۴۰ میلیون تومان اعلام شده است که نشان می‌دهد پراید هاچ‌بک در بازار حدود ۱۳ میلیون گران‌تر خرید و فروش می‌شود. پراید وانت هم امروز سر جایش متوقف شده و روی نرخ ۵۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان ایستاده است.  

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز دوشنبه ۱۱ آذر ۹۸

محصولات ایران خودرو بعضا با کمی کاهش قیمت به استقبال مشتریانشان آمده‌اند و بعضی دیگر همچنان در مدار گرانی حرکت می‌کنند. امروز سمند LX با کاهش ناچیز ۱۰۰ هزار تومانی به قیمت ۸۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسیده و سمند EF۷ حدود ۲۰۰ هزار تومان ارزان شده است. قیمت روز سمند EF۷ در حال حاضر ۹۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است.  پژو پارس کاهش قیمت دیگری را در بین محصولات ایران خودرو رقم زده است. طوری که امروز در حد ۴۰۰ هزار تومان ارزان شده و با قیمت ۱۰۱ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.  

پژو ۴۰۵ GLX در بازار امروز با روند کاهش قیمت روبرو شده است. طوری که پژو ۴۰۵ GLX بنزینی در بازار حدود ۴۰۰ هزار تومان ارزان شده و در حال حاضر با قیمت ۷۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود. پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز کاهش قیمت بیشتری را تجربه می‌کند. طوری که این محصول امروز یک میلیون تومان ارزش خود را از دست داده و به ۹۰ میلیون تومان رسیده است. در طرف مقابل پژو ۴۰۵ SLX امروز افزایش قیمت پیدا کرده و حدود ۴۰۰ هزار تومان گران شده است. در حال حاضر قیمت روز پژو ۴۰۵ SLX در بازار ۹۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.  

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ امروز در حد ۱۰۰ هزار تومان افزایش قیمت پیدا کرده و به ۹۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسیده است. دیگر مدل‌های ۲۰۶ از این افزایش قیمت تبعیت نمی‌کنند و ثابت سر جایشان ایستاده‌اند. طوری که پژو ۲۰۶ صندوق‌دار امروز در بازار ۱۰۷ میلیون تومان فروخته می‌شود و این در حالی است که قیمت مصوب آن ۲۷ میلیون ارزان‌تر و حدود ۸۰ میلیون تومان است.  پژو ۲۰۶ تیپ ۵ هم شرایط مشابهی دارد. با اینکه قیمت مصوب آن حدود ۷۹ میلیون تومان است، اما در بازار با ۳۰ میلیون تومان اختلاف قیمت و معادل ۱۰۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود. از طرف دیگر امروز رانا در بازار خودرو با همان قیمت روز گذشته یعنی ۸۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان معامله می‌شود.  

دنا پلاس توربو امروز تنها افزایش قیمت را در بین انواع مدل‌ها دنا به نام خود ثبت کرده است. این محصول در بازار حدود ۷۰۰ هزار تومان گران شده و با قیمت ۱۷۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود. دنا معمولی تیپ ۲ مثل روز گذشته روی نرخ ۱۲۷ میلیون تومان ایستاده است. دنا پلاس تیپ ۱ هم وضعیت مشابهی دارد و در بازار بدون تغییر نسبت به روز گذاشته با قیمت ۱۴۱ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود

قیمت محصولات کرمان موتور امروز دوشنبه ۱۱ آذر ۹۸

محصولات کرمان موتور امروز با ثبات قیمت در بازار ظاهر شده‌اند. جک J4 امروز در بازار با قیمت ۱۴۵ میلیون تومان فروخته می‌شود که تقریبا پنج میلیون پایین‌تر از قیمت مصوب کارخانه است. توجه داشته باشید که کرمان موتور قیمت محصولاتش را بالاتر از نرخ‌های بازار در نظر می‌گیرد. برای مثال نرخ مصوب جک J4 در کارخانه ۱۵۰ میلیون تومان است. امروز جک S3 بدون تغییر نسبت به روز گذشته و حدود ۱۰ میلیون کمتر از قیمت کارخانه خرید و فروش می‌شود. قیمت روز جک S3 در بازار ۲۰۰ میلیون تومان و در کارخانه ۲۱۰ میلیون تومان است. جک S5 در بازار ۲۹۴ میلیون تومان فروخته می‌شود، اما کرمان موتور در طرح‌های فروش آن را حدود پنج میلیون بیشتر و با نرخ ۲۹۹ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کند.

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز دوشنبه ۱۱ آذر ۹۸

محصولات مدیران خودرو امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته باقی مانده‌اند و با همان قیمت‌های قبلی در بازار خرید و فروش می‌شوند. MVM ۳۱۵ هاچ‌بک امروز در بازار ۱۳۲ میلیون تومان است و حدود هشت میلیون تومان ارزان‌تر از نرخ مصوب کارخانه قیمت‌گذاری شده. مدیران خودرو در طرح‌های فروش قیمت MVM X۲۲ دنده‌ای را ۱۷۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در نظر می‌گیرد، اما می‌توان با هفت میلیون بودجه کمتر، این خودرو را از بازار با قیمت ۱۶۶ میلیون تومان خرید. MVM X۲۲ اتوماتیک هم وضعیت مشابهی دارد. با وجود اینکه در بازار با قیمت ۱۸۸ میلیون تومان فروخته می‌شود، اما مدیران خودرو همچنان آن را هفت میلیون تومان گران‌تر و معادل ۱۹۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌کند. MVM X۳۳ این روز‌ها در بازار با قیمت ۲۳۰ میلیون توامن معامله می‌شود، اما در طرح‌های فروش قیمت آن را شش میلیون گران‌تر و حدود ۲۳۶ میلیون تومان در نظر می‌گیرند.
نام:
ایمیل:
* نظر: