کد خبر: ۲۸۲۳۲۴
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری عامل اصلی تخریب و به آتش کشیدن 16 شعبه از بانکهای مختلف در اغتشاشات شیراز خبر داد.

به گزارش سایت پلیس فارس، سردار رهام‌بخش حبیبی گفت: به دنبال وقوع برخی اغتشاشات و ناآرامی ها در هفته آخر آبان و سوء استفاده فرصت طلبان از این موضوع در شیراز، شناسایی و دستگیری عاملان اصلی اغتشاشگران و آشوبگران در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این خصوص، مأموران پلیس امنیت عمومی با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی گسترده، موفق به شناسایی یکی از عاملان اصلی اغتشاشات حوادث اخیر شدند.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با هماهنگی مقام قضائی، متهم طی یک عملیات غافلگیرانه یکی از عوامل اصلی تخریب و آتش زدن بانکها در مخفیگاهش واقع در یکی از شهرستان های اطراف شیراز دستگیر و به مقر انتظامی انتقال داده شد.

حبیبی تاکید کرد که تحقیقات تکمیلی در خصوص این متهم همچنان ادامه دارد.

فرمانده انتظامی فارس همچنین چهارشنبه 13 آذر در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان فارس اعلام کرد که بالغ بر 85 درصد از فضاسازی‌هایی که از طریق شبکه‌های اجتماعی در فضای مجازی پیرامون رخدادهای اخیر انجام شد، کذب است.

حبیبی با این تاکید که فضای مجازی به عاملی برای از هم گسیخته شدن خانواده بدل شده و مشکلات متعددی برای جامعه ایجاد کرده است، لزوم مدیریت مناسب این فضا را یادآور شد و تاکید کرد که پلیس فتا این تخصص و قابلیت را برای هدایت و مدیریت فضای مجازی دارد.
نام:
ایمیل:
* نظر: