کد خبر: ۲۸۶۰۴۴
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
بازار خودرو بعد از افزایش قیمت مداوم در هفته گذشته، امروز رفتار دوگانه در پیش گرفته است. اغلب خودرو‌های سایپا تا حدودی از قیمت‌هایشان عقب‌نشینی کرده‌اند، اما در بین محصولات ایران خودرو همچنان شاهد چند مورد افزایش قیمت هستیم.
 امروز پراید صندوق‌دار در بازار  ۵۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود و پژو ۴۰۵ GLX حدود ۸۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قیمت دارد

قیمت روز خودروهای سایپا در بازار امروز یکشنبه ۲۲ دی ۹۸

خودرو‌های سایپا امروز باعقب‌نشینی نسبی از قیمت‌ها به استقبال مشتریانشان آمده‌اند و عموما کمی ارزان شده‌اند. تیبا صندوق‌دار رکورددار این ارزانی است که امروز حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده و به ۶۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده است. تیبا ۲ هم پابه‌پای آن کاهش قیمت پیدا کرده و حدود یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان ارزان شده است. قیمت روز تیبا ۲ در حال حاضر ۶۸ میلیون  و ۶۰۰ هزار تومان است. ساینا هم با عقب‌نشینی ۲۰۰ هزار تومانی به استقبال مشتریانش آمده و در بازار هم‌قیمت با تیبا ۲ یعنی ۶۸ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود. در این بین کوییک دنده‌ای بدون تغییر نسبت به روز قبل باقی مانده و در بازار روی نرخ ۷۹ میلیون تومان ایستاده است.

قیمت روز پراید در بازار امروز یکشنبه ۲۲ دی ۹۸

پراید در بازار امروز همچنان رفتار دوگانه دارد و شاهد افزایش قیمت پراید هاچ‌بک و کاهش قیمت پراید وانت هستیم. امروز پراید سایپا ۱۱۱ در بازار حدود ۴۰۰ هزار تومان گران شده و تنها افزایش قیمت را در بین خودرو‌های سایپا رقم زده است. قیمت روز پراید هاچ‌بک در حال حاضر ۵۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است. در طرف مقابل پراید وانت امروز یک میلیون تومان ارزش خود را از دست داده و به مرز ۶۰ میلیون تومان برگشته است. در این بین پراید صندوق‌دار یا همان سایپا ۱۳۱ روی نرخ ۵۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان متوقف شده و تغییری نسبت به روز قبل ندارد.

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز یکشنبه ۲۲ دی ۹۸

امروز پژو پارس، ۲۰۶ و دنا در بین محوصولات ایران خودرو با کاهش قیمت به استقبال مشتریانشان آمده‌اند. سمند رفتار دوگانه‌ای دارد. قیمت روز سمند LX در بازار حدود ۳۰۰ هزار تومان کاهش پیدا کرده و به ۸۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده و در طرف مقابل سمند EF۷ با پیش‌روی در کانال ۱۰۰ میلیونی، امروز در بازار با نرخ ۱۰۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.  

پژو ۴۰۵ امروز بر خلاف دیگر خودروها، روند افزایش قیمت در پیش گرفت است. طوری که پژو ۴۰۵ GLX امروز در بازار ۳۰۰ هزار تومان گران شده و به ۸۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است. پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز پا را فراتر گذاشته و با افزایش قیمت یک میلیون تومانی به استقبال مشتریانش آمده. قیمت روز پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز در حال حاضر ۱۰۳ میلیون تومان است. سهم پژو ۴۰۵ SLX از افزایش قیمت محصولات ایران خودرو، در حد ۴۰۰ هزار تومان است که باعث شده قیمت روز این محصول به ۹۵ میلیون تومان برسد.

پژو پارس امروز ۷۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده و به ۱۰۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان برگشته است. رانا سر جایش متوقف شده و در بازار با نرخ ۹۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود و در طرف مقابل دانگ‌فنگ H۳۰ امروز ساز گرانی را کوک کرده و با افزایش قیمت یک میلیون تومانی به استقبال مشتریانش آمده است. قیمت روز دانگ‌فنگ H۳۰ در حال حاضر ۱۶۴ میلیون تومان است.  

پژو ۲۰۶ تا حدودی از قیمت‌های روز گذشته خود عقب‌نشینی کرده است. طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ امروز ۶۰۰ هزار تومان کاهش قیمت را پشت سر گذاشته و به ۹۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده است. پژو ۲۰۶ صندوق‌دار هم در حد ۲۰۰ هزار تومان ارزان شده تا به قیمت پژو ۲۰۶ تیپ ۵ برسد. این دو محصول ایران خودرو با قیمت یکسان ۱۱۸ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند.

دنا معمولی امروز ۵۰۰ هزار تومان ارزش خود را از دست داده و با نرخ ۱۲۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی در بازار قیمت‌گذاری می‌شود. دنا پلاس توربو شارژ بیشترین کاهش قیمت را در بین محصولات ایران خودرو به نام خود ثبت کرده و حدود دو میلیون تومان ارزان شده است. قیمت روز دنا پلاس توربو در حال حاضر ۱۸۵ میلیون تومان است. در این بین دنا پلاس همچنان روی نرخ ۱۵۶ میلیون تومان متوقف شده و تغییری نسبت به روز گذشته ندارد. 

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز یکشنبه ۲۲ دی ۹۸

محصولات کرمان‌موتور امروز کمی از قیمت‌هایشان عقب‌نشینی کرده‌اند. جک S۵ امروز با کاهش قیمت یک میلیون تومانی روبرو شده و در بازار به ۳۰۹ میلیون تومان رسیده است. این اتفاق باعث شده اختلاف به وجود آمده بین قیمت بازار و کارخانه برای این محصول کرمان‌موتور کاهش پیدا کند و به یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برسد. جک S۳ کاهش قیمت بیشتری را پشت سر گذاشته و حددو دو میلیون تومان ارزش خود را از دست داده است. قیمت روز جک S۳ در حال حاضر ۲۲۰ میلیون تومان است و دو و نیم میلیون با نرخ مصوب کارخانه اختلاف دارد. در این بین جک J۴ تغییری نسبت به روز گذشته پیدا نکرده و همچنان در بازار با نرخ ۱۵۷ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود.

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز یکشنبه ۲۲ دی ۹۸

محصولات مدیران خودرو این روز‌ها تغییری در قیمت‌هایشان ایجاد نمی‌کنند. قیمت این محصولات در بازار تقریبا نزدیک به نرخ مصوب کارخانه است. قیمت روز MVM ۳۱۵ هاچ‌بک در بازار حدود ۱۴۳ میلیون تومان است و کارخانه قیمت این محصول را ۱۴۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان اعلام می‌کند. MVM X۲۲ دنده‌ای در بازار ۱۷۵ میلیون تومان فروخته می‌شود که دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان بالاتر از نرخ مصوب است. کارخانه قیمت مصوب MVM X۲۲ دنده‌ای را ۱۷۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در نظر می‌گیرد. MVM X۲۲ اتوماتیک هم در بازار گران‌تر کارخانه است. نرخ مصوب این محصول ۱۹۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است و در بازار ۱۹۹ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. MVM X۳۳ اختلاف بیشتری با نرخ مصوب دارد. طوری که این محصول در کارخانه ۲۳۶ میلیون تومان است و در بازار حدود ۱۰ میلیون تومان گران‌تر یعنی ۲۴۶ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: