کد خبر: ۲۸۶۹۷۵
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
به ندرت در یک سکانسی از فیلمی بازی کرده است از همین رو کمتر کسی است که در حوزه بازیگری او را بشناسد اما همین فرد در فضای مجازی به سبب حرف‌های عجیبی که بر زبان می‌آورد جزء شناخته شده‌ترین چهره‌ها یا به قول معروف یک اینفلوئنسر محسوب می‌شود. نامش شقایق دلشاد است که بنا به گفته خودش در صنعت مدلینگ هم فعالیت دارد.

اولین بار که حاشیه ساز شد، صحبتهایش در مورد الزام بادیگارد داشتن یک چهره معروف بود. او گفته بود:" داشتن بادیگارد برای هنرمندان لازم است و هنرمندان حتما باید با بنز در خیابان‌ها تردد کنند!" همین گفته او با واکنش‌های بسیاری از جمله از سوی هنرمندان مطرح کشورمان همچون پرویز پرستویی روبه رو شد. دومین بار که بر سر زبان‌ها افتاد و واکنش‌هایی را هم برانگیخت، این گفته‌اش مبنی بر اینکه "مردم ایران باید من را روی سرشان بگذارند" بود.

نتیجه تصویری برای شقایق دلشاد

اما انگار این اینفلوئنسر فضای مجازی قرار نیست دست از این صحبت‌های عجیبش بردارد و دلش می‌خواهد هراز گاهی خود را بر سر زبان‌ها بیندازد تا دیده شود. اینبار از شقایق دلشاد ویدئوی گفت‌وگو محوری منتشر شده است که می‌گوید:"مردم ایران دوستون دارم سعی کنید از ما حمایت کنید. علیرغم اینکه دوست ندارم از ایران بروم اما اگر اذیتم کنید از ایران می‌روم"

حالا بار دیگر او بر سرزبان‌ها افتاده و واکنش‌های کاربران را برانگیخته است.
یکی از کاربران در این مورد نوشته است: "نمیدونم چندنفرتون تاحالا اسمش رو شنیدید یا اصلا یادتون میاد که کجا و چه نقشی بازی کرده اما توهم سلبریتی بودن چه به روز یه نفر میاره

دیگری نوشت: " چرا چنین افرادی باید سر از فیلم‌های ایرانی دربیاورند چنین افرادی که درهنر هم توانایی ندارند چطور در مسائل اقتصادی و فرهنگی و سیاسی نظرهای کارشناسی می‌دهند"
کاربران دیگر نوشته‌اند: "کلا شقایق دلشاد موجود عجیبیه مثل ادبیاتش"،‌ "درخت هرچه پربارتر سر به زیر تر. چرا ایشون انقدر از بالا صحبت می‌کنند چقدر ادعا"،‌"نباید به چنین افرادی که می‌خواهند از طریق فضای مجازی آنهم به هر شیوه‌ای جلب توجه کنند اهمیت بدهیم. ""

منبع:روزپلاس

نام:
ایمیل:
* نظر: