کد خبر: ۲۸۷۲۶۹
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
محصولات سایپا گوی سبقت را از ایران‌خودرویی‌ها ربوده‌اند و امروز با افزایش قیمت بیشتر به استقبال مشتریانشان آمده‌اند. طوری که پراید هاچ‌بک امروز کانال ۶۰ میلیونی را فتح کرده و به ۶۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است. پراید صندوق‌دار هم در نیمه کانال ۵۰ میلیونی قرار گرفته و ۵۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود
محصولات سایپا گوی سبقت را از ایران‌خودرویی‌ها ربوده‌اند و امروز با افزایش قیمت بیشتر به استقبال مشتریانشان آمده‌اند. طوری که پراید هاچ‌بک امروز کانال ۶۰ میلیونی را فتح کرده و به ۶۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است. پراید صندوق‌دار هم در نیمه کانال ۵۰ میلیونی قرار گرفته و ۵۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود. 

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز دوشنبه هفتم بهمن ۹۸

ایران خودرویی‌ها دست بردار نیستند. بعد از سونامی افزایش قیمت دیروز، باز هم شاهد گرانی برخی محصولات این شرکت در بازار هستیم. طوری که امروز پژو ۴۰۵ GLX دوباره یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان دیگر گران شده و به ۸۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز هم افزایش قیمت یک میلیونی را پشت سر گذاشته و در بازار با نرخ ۱۰۷ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. پژو ۴۰۵ SLX شرایط مشابهی را تجربه می‌کند و با افزایش قیمت یک میلیونی، تا ۹۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان گران شده و تنها یک گام تا کانال ۱۰۰ میلیونی فاصله دارد.

سمند LX امروز با توقف روی نرخ‌های روز گذشته در بازار ظاهر  شده است. طوری که این محصول ایران خودرو روی مرز ۹۰ میلیونی ایستاده و تغییری نسبت به روز گذشته ندارد. سمند EF۷ هم رفتار مشابهی از خود نشان می‌دهد و مثل دیروز با قیمت ۱۰۳ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.  

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در ادامه روند روز قبل، ۵۰۰ هزار تومان گران شده و در نیمه کانال ۹۰ میلیونی ایستاده است. طوری که فعالان بازار این محصول را ۹۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌کنند. پژو ۲۰۶ تیپ ۵ و پژو ۲۰۶ صندوق‌دار هم که در افزایش قیمت هفته‌های اخیر به مرز ۱۲۰ میلیون تومان رسیده‌اند، همچنان روی همین نرخ جا خوش کرده‌اند و تغییری نسبت به روز قبل ندارند.

پژو پارس امروز ۱۰۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود که همان نرخ روز قبل است. رانا هم وضعیت مشابهی دارد و با قیمت ۹۵ میلیون و ۵۰۰ هزرا تومان و بدون تغییر نسبت به روز گذشته به استقبال مشتریانش آمده. امروز فعالان بازار دانگ‌فنگ H۳۰ را با نرخ ۱۶۹ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کنند که تغییری نسبت به روز قبل ندارد.   

دنا پلاس توربو به پیشروی خود ادامه می‌دهد و بیش از گذشته به کانال ۲۰۰ میلیونی نزدیک شده است. این محصول ایران خودرو امروز دو میلیون تومان دیگر افزایش قیمت پیدا کرده و به ۱۹۴ میلیون تومان رسیده است. در طرف مقابل دیگر مدل‌های دنا با ثبات قیمت به استقبال مشتریانشان آمده‌اند. دنا معمولی ۱۳۰ ملیون تومان قیمت دارد و دنا پلاس تیپ ۱ در بازار ۱۵۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

قیمت روز خودروهای سایپا در بازار امروز دوشنبه هفتم بهمن ۹۸

خودرو‌های سایپا روند افزایش روز گذشته خود را با سرعت بیشتری ادامه می‌دهند. طوری که قیمت روز تیبا صندوق‌دار به یک باره دو میلیون و ۱۰۰ هزار تومان افزایش پیدا کرده و به ۶۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است. این مورد باعث شده تیبا صندوق‌دار بیشترین افزایش قیمت را در بین خودرو‌های سایپا به نام خود ثبت کند. تیبا ۲ هم امروز ۹۰۰ هزار تومان گران شده و در بازار ۷۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود. قیمت روز ساینا در بازار افزایش قیمت یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی را پشت سر گذاشته و نمایشگاه‌دار‌ها این محصول را با نرخ ۷۳ میلیون تومان می‌فروشند. کوییک دنده‌ای افزایش قیمت کمتری را تجربه می‌کند. طوری که این محصول امروز در بازار ۳۰۰ هزار تومان گران شده و به ۸۱ میلیون تومان رسیده است.

قیمت روز پراید در بازار امروز دوشنبه هفتم بهمن ۹۸

پرایدهاچ‌بک کانال ۶۰ میلیونی را فتح کرد. بعد از چند روز افزایش قیمت پیاپی، امروز سایپا ۱۱۱ در بازار حدود ۹۰۰ هزار تومان گران شد و به ۶۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید. پراید صندوق‌دار هم با افزایش قیمت یک میلیون تومانی، از نیمه کانال ۵۰ میلیونی عبور کرده و در حال حاضر ۵۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود. سهم پراید وانت از گرانی امروز خودرو‌های سایپا، افزایش قیمت ۵۰۰ هزار تومانی است که باعث شده این خودرو به قیمت ۶۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برسد.

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز دوشنبه هفتم بهمن ۹۸

 

محصولات کرمان‌موتور امروز هم با افزایش قیمت به استقبال مشتریانشان آمده‌اند. جک J۴ در بازار امروز ۱۶۵ میلیون تومان معامله می‌شود که نشان دهنده افزایش قیمت دو میلیونی آن نسبت به روز قبل است. باید توجه داشته باشید که نرخ مصوب کارخانه برای جک J۴ رقمی حدود ۱۵۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است و تقریبا هشت میلیون پایین‌تر از قیمت بازار در نظر گرفته می‌شود. جک S۳ در بازار امروز افزایش قیمت یک میلیون تومانی را پشت سر گذاشته و به ۲۳۱ میلیون تومان رسیده است.  حالا نرخ مصوب کارخانه و بازار برای این محصول فاصله معناداری گرفته. چراکه کرمان موتور قیمت این خودرو را در طرح‌های فروش ۲۱۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نظر می‌گیرد. جک S. ۵ امروز یک میلیون تومان گران شده و به ۳۱۳ میلیون تومان رسیده است. قیمت مصول کارخانه برای این محصول ۳۰۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام می‌شود.  

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز دوشنبه هفتم بهمن ۹۸

محصولات مدیران خودرو امروز تغییری نسبت به روز قبل پیدا نکرده‌اند. قیمت این محصولات در بازار بعد افزایش قیمتی که در ماه‌های اخیر اتفاق افتاده، از نرخ مصوب کارخانه پیشی گرفته، اما همچنان یک خودرو این شرکت کمتر از نرخ مصوب در بازار خرید و فروش می‌شود. طوری که فعالان بازار MVM X۲۲ اتوماتیک را با قیمت ۲۰۱ میلیون تومان خرید و فروش می‌کنند و این درحالی است که نرخ مصوب کارخانه برای این محصول یک و نیم میلیون بیشتر و برابر با ۲۰۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در نظر گرفته می‌شود. MVM X۲۲ دنده‌ای شرایط متفاوتی دارد. این محصول در بازار این روز‌ها با قیمت ۱۷۷ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود که تقریبا چهار میلیون بالاتر از نرخ مصوب کارخانه است. مدیران خودرو در طرح‌های فروش قیمت MVM X۲۲ دنده‌ای را ۱۷۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در نظر می‌گیرد. 

MVM X۳۳ بعد از افزایش قیمت ماه‌های اخیر به ۲۴۹ میلیون تومان رسیده است. این موضوع باعث شده قیمت بازار برای این محصول به رقمی بالاتر از نرخ مصوب کارخانه برسد. چراکه مدیران خودرو در طرح‌های فروش قیمت MVM X۳۳ را ۲۴۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در نظر می‌گیرد. اختلاف قیمت بازار و نرخ کارخانه برای MVM ۳۱۵ هاچ‌بک به اوج خود می‌رسد. طوری که این محصول در کارخانه ۱۴۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود، اما نمایشگاه‌دار‌ها آن را ۱۴۵ میلیون تومان می‌فروشند.
نام:
ایمیل:
* نظر: