کد خبر: ۲۸۸۵۴۳
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
عضو مجمع روحانیون مبارز گفت: هم در لیست ائتلاف احزاب اصلاح طلب و هم لیست حزب کارگزاران سرلیست هستم.

حجت الاسلام مجید انصاری عضو مجمع روحانیون مبارز، عصر امروز (پنجشنبه 24 بهمن) در نشست حزب ندای ایرانیان اظهار داشت: مشارکت حداکثری به گرم شدن انتخابات کمک می‌کند و می‌تواند مجلس را از یکصدایی به چند صدایی هدایت کند.

وی افزود: اصلاح طلبان به دلیل وضعی که به‌وجود آمد و تعداد  ۷ الی ۸ نفر از دبیران کل احزاب رد صلاحیت شدند، در شورای عالی تصمیم گرفتند که به‌عنون شورای عالی اصلاح‌طلبان لیست نداشته باشند.

اهم اظهارات وی را به نقل از فارس بخوانید:

- شورای عالی اصلاح طلبان البته به احزاب مجوز داد که لیست داشته باشند و  سیّد محمّد خاتمی هم نیز در جلسه اخیر تأکید داشتند احزابی که کاندیدا نداشتند از یأس و تخریب کسانی که شرکت کردند پرهیز کنند.

- آقای خاتمی به شورای عالی توصیه کردند هر کجا که نامزد دارند از نامزدهای اصلاح‌طلب در سراسر کشور حمایت شود.

- قرار بود لیست انتخاباتی جمعی از احزاب اصلاح طلب دیشب نهایی شود که بزودی نهایی می شود. ظاهرا حزب کارگزاران هم لیست مستقل می دهد که ۱۰ الی ۱۵ نفر از نامزدها مشترک هستند. حزب کارگزاران لیست ۲۲ نفره یا ۲۳ نفره ارائه می‌دهد.

- ما امروز در یک مسابقه‌ای شرکت می‌کنیم که تیم مقابل ۵ الی ۶ ماه پیش خود را گرم ورده اما ما هنوز دنبال اعضای تیم هستیم.

- من به عنوان کسی که در گذشته هم در مجلس بودم معتقدم که حضور یکنفر هم در مجلس می تواند موثر باشد، مشروط بر اینکه با شجاعت و برنامه داشته باشند و از تیغ نظارت استصوابی و این شمشیر آویزان نترسند.

- هم در لیست ائتلاف احزاب اصلاح طلب و هم لیست حزب کارگزاران سرلیست هستم.
نام:
ایمیل:
* نظر: