کد خبر: ۲۸۹۱۸۹
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
نتایج انتخابات مجلس یازدهم به تدریج بعد از پایان یافتن انتخابات با شمارش آرا اعلام شد. نتایج نهایی انتخابات مجلس یازدهم در تهران و چند حوزه کلان‌شهر احتمالا تا یکشنبه اعلام خواهد شد.

بیش از ۵۷ میلیون و ۹۱۸ هزار نفر واجد شرایط رأی دادن هستند که از این تعداد ۲ میلیون و ۹۳۱ هزار نفر رأی اولی هستند. همچنین انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان نیز همزمان در تهران، خراسان‌های شمالی و رضوی، قم و فارس برگزار می‌شود.

کار شمارش آراء در حوزه های کوچک تر و روستاهای استان های مختلف کشور از ساعاتی پیش آغاز شده و حتی نتایج اولیه و در برخی موارد غیر رسمی هم در رسانه ها و شبکه های اجتماعی از نتیجه آراء مردم اعلام شده است. به همین منظور در این گزارش به صورت لحظه به لحظه نتایج انتخابات در استان های مختلف بروز رسانی و اطلاع رسانی خواهد شد.

نتایج انتخابات در شهرهای مختلف ایران


نتایج انتخابات در استان آذربایجان شرقی:

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۱تبریز، آذرشهر و اسکو  
۲تبریز، آذرشهر و اسکو  
۳تبریز، آذرشهر و اسکو  
۴تبریز، آذرشهر و اسکو  
۵تبریز، آذرشهر و اسکو  
۶تبریز، آذرشهر و اسکو  
۷بستان‌آباد  
۸ملکان  
۹شبستر  
۱۰سراب  
۱۱میانه  
۱۲میانه  
۱۳اهر و هریس  
۱۴کلیبر، خداآفرین و بخش هوراندحسین حاتمی۱۷.۶۲۵
۱۵هشترود و چاراویماق  
۱۶بناب  
۱۷ورزقان  
۱۸مرند و جلفا  
۱۹مراغه و عجب‌شیر  
 
خبر‌های غیر رسمی از مشخص شدن تکلیف ۶ کرسی حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی خبر می‌دهند.

بر این اساس:
مسعود پزشکیان
احمد علیرضا بیگی
روح الله متفکر آزاد
محمدرضا میر تاج الدینی
محمد حسین فرهنگی
علیرضا منادی
 

احمد محرم زاده در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توانست با کسب اکثریت آراء از حوزه انتخابی اهر و هریس به مجلس راه یابد.

اللهویردی دهقانی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توانست با کسب اکثریت آراء از حوزه انتخابی ورزقان به مجلس راه یابد.

جعفر راستی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توانست با کسب اکثریت آراء از حوزه انتخابی شبستر به مجلس راه یابد.

حسین حاتمی با کسب 17625 رای از حوزه انتخابیه کلیبر، هوراند و خداآفرین به بهارستان راه یافت.

-یوسف داودی نماینده فعلی مردم سراب و مهربان بار دیگر بهارستانی شد.

-علیزاده از مراغه و عجب شیر راهی بهارستان شد.

-حجت الاسلام رضا باقری بنابی با کسب اکثریت آرا از حوزه انتخابیه بناب به بهارستان راه یافت.

-معصومه پاشایی از مرند راهی بهارستان شد.

-سیدحمزه امینی نماینده فعلی هشترود و چاراویماق با کسب اکثریت آراء به بهارستان راه یافت.

غلامرضا نوری قزلجه با کسب اکثریت آرا از حوزه انتخابیه بستان آباد به بهارستان راه یافت.

- پس از شمارش آراء، از حوزه کلیبر،خداآفرین و هوران، «حسین حاتمی» توانست از تعداد ۵۷ هزار و ۵۸۵ رای صحیح، تعداد  ۱۷ هزار ۶۲۵ رای کسب کرده و راهی مجلس یازدهم بشود.


نتایج انتخابات در استان آذربایجان غربی:

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۲۰ارومیه  
۲۱ارومیه  
۲۲ارومیه  
۲۳سلماسیعقوب رضازاده۲۴ هزار ۷۶۷
۲۴مهابادجلال محمودزاده۱۹ هزار ۳۰۴
۲۵میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب  
۲۶میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب  
۲۷نقده و اشنویه  
۲۸خوی و چایپاره  
۲۹پیرانشهر و سردشت  
۳۰بوکانانور حبیب‌زاده بوکانی۲۶ هزار و ۹۶۵
۳۱ماکو، چالدران، پلدشت و شوط  

-حوزه ارومیه: روح الله حضرت پور، سید سلمان ذاکر، احمدزاده ، جلال زاده
-حوزه نقده و اشنویه: زنجانی
-حوزه خوی: عادل نجف زاده (اعتدال توسعه)
-حوزه سردشت، پیرانشهر: کمال حسین پور (اصولگرا)
-حوزه شوط ، پلدشت ،ماکو  چالدران: محمد علی پور
-حوزه شاهیندژ، تکاب: حسن همتی (مستقل)
 -حوزه میاندوآب : عیسی زاده
-حوزه بوکان: انور حبیب زاده (اصولگرا)
-حوزه سلماس: رضازاده

- پس از شمارش آراء اخذ شده در مهاباد، «جلال محمودزاده» از ۵۰هزار ۵۴ رای صحیح مأخوذه توانست ۱۹هزار و ۳۰۴ رأی کسب کرده و نماینده این شهر د مجلس یازدهم بشود.


نتایج انتخابات در استان اردبیل:

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۳۲اردبیل، نمین، نیر و سرعین  
۳۳اردبیل، نمین، نیر و سرعین  
۳۴اردبیل، نمین، نیر و سرعین  
۳۵مشکین‌شهرمحمود عباس‌زاده۳۲ هزار و ۲۵۴
۳۶پارس‌آباد و بیله‌سوارعباس جهانگیرزاده۲۴ هزار و ۷۷۲
۳۷خلخال و کوثر  
۳۸گرمیولی اسماعیلی۲۴ هزار و ۱۶۹
حوزه انتخابیه پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز عباس جهانگیرزاده ۲۴ هزار و ۷۷۲ رای
حوزه انتخابیه گرمی ولی اسماعیلی با ۲۴ هزار و ۱۶۹ رای
-خلخال و کوثر: سید غنی نظری از لیست شورای اصولگرایان
-اردبیل، نیر، نمین و سرعین: علی نیکزاد

- کار شمارش آراء در مشکین شهر به پایان رسید و «محمود عباس زاده» از تعداد  ۷۰ هزار و ۹۷۳ رای صحیح توانست تعداد ۳۲هزار و ۲۵۴ رای کسب کرده و راهی بهارستان بشود.


نتایج قطعی انتخابات در استان اصفهان:

استان اصفهان

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۳۹اصفهان  
۴۰اصفهان  
۴۱اصفهان  
۴۲اصفهان  
۴۳اصفهان  
۴۴نجف‌آباد، تیران و کرون  
۴۵فریدن، فریدون‌شهر و چادگان  
۴۶مبارکه  
۴۷اردستانسید صادق طباطبایی‌نژاد۱۳.۲۲۹
۴۸شاهین‌شهر، میمه و برخوار  
۴۹شهرضا و دهاقانسمیه محمودی۲۰.۵۴۲
۵۰خمینی‌شهرمحمدتقی نقدعلی۳۶.۰۵۵
۵۱نایین، خور و بیابانکالهام آزاد۸.۵۷۰
۵۲سمیرم  
۵۳نطنز و بخش قمصر  
۵۴لنجان  
۵۵کاشان و آران بیدگلسید جواد ساداتی‌نژاد۸۸.۹۴۶
۵۶فلاورجان  
۵۷گلپایگیان و خوانسار 

 نتیجه نهایی انتخابات مجلس درحوزه انتخابیه اردستان اعلام شد. بر این اساس گفته می شود که طباطبایی نژاد۱۴۸۹۴ و  بخشایش۱۱۶۳۶ رأی کسب کرده اند.   

خمینی‌شهر : محمدتقی نقدعلی با 36055 رای

سمیرم : اصغر سلیمی مستقل

شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی / مستقل با ۲۰ هزار و ۵۴۲ رأی

فلاورجان : موسوی لارگانی اصولگرا

گلپایگان و خوانسار : مسعود خاتمی اصولگرا

لنجان : حسین رجایی اصولگرا

مبارکه: پروین صالحی اصولگرا

نجف‌‌آباد و تیران و کرون : ابوترابی اصولگرا

نطنز و بخش قمصر: فیروزی پور اصولگرا

- نتایج نهایی انتخابات مجلس در کاشان و آران و بیدگل اعلام شد. بر این اساس «سید جواد ساداتی نژاد» با ۸۸هزار و ۹۴۶ رای از تعداد ۱۱۹ هزار و ۱۲۸ رای راهی مجلس شد.

- در حوزه انتخابیه نائین، خور و بیابانک کار شمارش آراء پایان یافت و «الهام آزاد» توانست از مجموع ۲۶ هزار و ۳۱۹ رای صحیح ماخوذه، با کسب ۸هزار و ۵۷۰ رای راهی مجلس یازدهم شود.


نتایج قطعی انتخابات در استان البرز:

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۵۸کرج  
۵۹کرج  
۶۰ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان  

-حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد،طالقان: علی حدادی اصولگرا

-حوزه کرج غیر قطعی :مهدی عسگری فاطمه آجرلو


نتایج انتخابات در استان ایلام:

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۶۱ایلام، ایوان و چرداول  
۶۲ایلام، ایوان و چرداول  
۶۳دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره  

تکلیف نتایج انتخابات استان ایلام مشخص شد.

علی اکبر بسطامی و سارا فلاحی به ترتیب آرای کسب شده در حوزه انتخابیه شمالی استان ایلام در دور اول انتخابات مستقیما به مجلس راه یافتند.

در حوزه جنوب به ترتیب آرا، بهزاد علیزاده با ١٨٣٩٠ رای و صادق کرمی ١۶٣٩٨ رای حد نصاب ٢٠ درصدی را کسب نکرده و به دور دوم انتخابات راه یافتند، و راهی مرحله دوم شدند.


نتایج انتخابات در استان بوشهر:

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۶۴کنگان، دیر و جم  
۶۵دشتی و تنگستان  
۶۶بوشهر، گناوه و دیلم  
۶۷دشتستانابراهیم رضایی۳۶.۵۸۱

-عبدالکریم جمیری از حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم، ابراهیم رضایی از حوزه دشتستان، غلامحسین کرمی و از حوزه دشتی و تنگستان حجت الاسلام موسی احمدی از حوزه انتخابیه دیر ،جم ، کنگان و عسلویه راهی مجلس شدند.

حوزه انتخابیه دشتستان: ابراهیم رضایی  با 36581 رای


نتایج قطعی انتخابات در استان تهران:

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۶۸تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس  
۶۹تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس  
۷۰تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس  
۷۱تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس  
۷۲تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس  
۷۳تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس  
۷۴تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس  
۷۵تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس  
۷۶تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس  
۷۷تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس  
۷۸تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس  
۷۹تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس  
۸۰تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس  
۸۱تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس  
۸۲تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس  
۸۳تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس  
۸۴تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس  
۸۵تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس  
۸۶تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس  
۸۷تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس  
۸۸تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس  
۸۹تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس  
۹۰تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس  
۹۱تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس  
۹۲تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس  
۹۳تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس  
۹۴تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس  
۹۵تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس  
۹۶تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس  
۹۷تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس  
۹۸دماوند و فیروزکوه  
۹۹رباط‌کریم و بهارستان  
۱۰۰ورامین و پیشوا  
۱۰۱شهریار، قدس و ملارد  
۱۰۲پاکدشت  

ورامین، قرچک و پیشوا: نوش آبادی مستقل

پاکدشت: بشیری اصولگرا

دماوند و فیروزکوه: رسولی نژاد اصولگرا

ملارد، شهریار و قدس: حق وردی اصولگرا

رباط کریم و بهارستان: نوروزی اصولگرا


نتایج قطعی انتخابات در استان چهارمحال و بختیاری:

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۱۰۳لردگان  
۱۰۴شهرکرد، بن و سامان  
۱۰۵بروجنامیرقلی جعفری‌بروجنی۱۱.۸۶۳
۱۰۶اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار  

اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ: قدرت اله حمزه (اصولگرا)

لردگان و خانمیرزا: حسین بامیری (اصولگرا)

بروجن: حجت الاسلام و المسلمین امیرقلی جعفری (اصولگرا)

شهرکرد، بن و سامان: احمد راستینه (اصولگرا)


نتایج قطعی انتخابات در استان خراسان جنوبی:

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۱۰۷بیرجند و درمیان و خوسفحسین خسروی‌اسفزار۷۲.۸۷۲
۱۰۸فردوس، سرایان، طبس و بشرویهمجید نصیرایی۳۷.۳۳۴
۱۰۹نهبندان و سربیشهمصطفی نخعی۱۷.۳۴۱
۱۱۰قائنات و زیرکوهسلمان اسحاقی۲۱.۹۳۴
 
بیرجند: حسین خسروی اسفزار نام پدر غلامرضا دارای ۷۲۸۷۲ رأی (اصولگرا)

فردوس، طبس، بشرویه و سرایان: مجید نصیرایی (اصولگرا) با 27334 رای

قاینات و زیرکوه: سلمان اسحاقی (اصولگرا) با 21934 رای

نهبندان و سربیشه: مصطفی نخعی (اصولگرا) با 17341 رای


نتایج انتخابات در استان خراسان رضوی:

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۱۱۵مشهد و کلات  
۱۱۶مشهد و کلات  
۱۱۷مشهد و کلات  
۱۱۸مشهد و کلات  
۱۱۹مشهد و کلات  
۱۲۰تربت‌جام، تایباد و باخزر  
۱۲۱کاشمر، بردسکن و خلیل‌آباد  
۱۲۲تربت‌حیدریه، مه‌ولات و زاوه  
۱۲۳چناران و طرقبه شاندیز  
۱۲۴گناباد و بجستانمحمد صفایی‌دلویی۲۳.۶۰۷
۱۲۵سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب  
۱۲۶سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب  
۱۲۷نیشابور و فیروزه  
۱۲۸نیشابور و فیروزه  
۱۲۹فریمان، سرخس، بخش‌های احمدآباد و رضویه  
۱۳۰قوچان و فاروج  
۱۳۱درگزحسن رزمیان‌مقدم۹.۱۸۴
۱۳۲خواف و رشتخوار  

از مجموع 116 هزار و 402 رای ماخوذه سید احسان قاضی زاده هاشمی با 56 هزار و 454 رای و سید هادی طباطبایی با 27 هزار و 203 رای بیشترین آرا را در حوزه انتخابیه فریمان و سرخس را کسب کردند.سید احسان قاضی‌زاده به عنوان نماینده منتخب حوزه انتخابیه فریمان، سرخس و بخشهای احمد آباد و رضویه شهرستلن مشهد برگزیده شد.

نیشابور و فیروزه: ارکانی

تربت جام و تایباد و باخرز: رحیمی

کاشمر: کوهسرخی

گناباد: صفایی

سبزوار: عنابستانی

فریمان و سرخس: قاضی زاده

چناران: امامی

تربت حیدریه: زنگنه

مشهد:
پژمانفر بحرینی رحمانی قاضی‌زاده از بقیه کاندیداها پیشی گرفته‌اند


نتایج قطعی انتخابات در استان خراسان شمالی:

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۱۱۱بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان  
۱۱۲بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان  
۱۱۳شیروان  
۱۱۴اسفراین  

-نتایج قطعی شمارش آراء در حوزه انتخابیه قاینات و زیرکوه تا این لحظه:

شیروان: علی جدی (اصولگرا)

اسفراین: قوامی (اصلاح‌طلب)


نتایج قطعی انتخابات در استان خوزستان:

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۱۳۳اهواز و باوی  
۱۳۴اهواز و باوی  
۱۳۵اهواز و باوی  
۱۳۶آبادان  
۱۳۷آبادان  
۱۳۸آبادان  
۱۳۹بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان و بخش جولکی  
۱۴۰رامهرمز و رامشیر  
۱۴۱دزفول  
۱۴۲شادگانمجید ناصری‌نژاد۱۲.۰۵۵
۱۴۳مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا  
۱۴۴اندیمشک  
۱۴۵ایذه و باغملک  
۱۴۶شوشتر و گتوند  
۱۴۷خرمشهر  
۱۴۸بهبهان و آغاجری  
۱۴۹دشت آزادگان و هویزه  
۱۵۰شوشمحمد کعب‌عمیر۲۳.۳۵۸

به جز دزفول که آوایی اصلاح طلب توانست عباس پاپی زاده اصولگرا را شکست دهد در اکثر حوزه های انتخابیه خوزستان اصولگرایان پیروز میدان بوده اند.

اهواز: راهیابی سید کریم حسینی به مجلس قطعی است. احتمال فراوان مجتبی یوسفی،شبیب جویجری،احمد سراج به مرحله دوم خواهند رفت. اما وضعیت همایون یوسفی و سیدرضا فلاحی مقدم برای ماندن در دور رقابت هنوز روشن نیست

بهبهان: محمد طلامظلومی(اصولگرا)

آبادان: سید محمد مولوی(اصولگرا) و سیدمجتبی محفوظی (اصولگرا)

ماهشهر: حبیب آقاجری(اصولگرا)

رامهرمز و رامشیر: ابراهیم متینیان(اصولگرا)

ایذه و باغملک: عبدالله ایزدپناه (اصولگرا)

شوشتر: گیلانی (اصولگرا)

اندیمشک: حسنوند (اصولگرا)

شادگان: ناصری نژاد (اصولگرا) با 12555 رای

تغییر نتایج لاهیجان و سیاهکل در آخرین لحظات شمارش آرا: رسول فرخی صندلی مجلس را از  نیکفر گرفت


نتایج انتخابات در استان زنجان:

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۱۵۱زنجان و طارم  
۱۵۲زنجان و طارم  
۱۵۳ابهر، خرمدره و سلطانیه  
۱۵۴ماه‌نشان، ایجرود، دهستان‌های بوغداکندی و قلتوقسید مرتضی خاتمی۱۷.۷۶۳
۱۵۵خدابنده  

-حجت‌الاسلام حسن شجاعی، منتسب به اصولگرایان از حوزه ابهر، خرمدره و سلطانیه راهی مجلس یازدهم شد.

-سید البرز حسینی، از حوزه انتخابیه شهرستان خدابنده راهی مجلس شد.

-مرتضی خاتمی، از حوزه ماهنشان، ایجرود و دهستان‌های بوغداکندی برای دومین دومین دور پیاپی راهی مجلس شورای اسلامی شد.


نتایج قطعی انتخابات در استان سمنان: 

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۱۵۶شاهرود  
۱۵۷سمنان، مهدی‌شهر و سرخهعباس گلرو۳۲.۴۱۱
۱۵۸دامغانعلی‌اکبر علیزاده‌برمی۱۱.۰۲۱
۱۵۹گرمسار و آراداناردشیر مطهری۱۳.۱۳۰

سمنان، مهدی‌شهر و سرخه : عباس گلرو اصولگرا با 32411 رای

شاهرود و میامی: علی اصغر خانی اصولگرا

گرمسار و آرادان: اردشیر مطهری اصولگرا با 13130 رای

دامغان: علیزاده برمی اصولگرا


نتایج انتخابات در استان سیستان و بلوچستان:

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۱۶۰زاهدان  
۱۶۱زاهدان  
۱۶۲زابل، زهک و هیرمند  
۱۶۳زابل، زهک و هیرمند  
۱۶۴چابهار، نیک‌شهر و کنارک  
۱۶۵خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین  
۱۶۶ایرانشهر، سرباز، رلگان، فنوج، لاشار، بنت و آشار  
۱۶۷سراوان، سیب، سوران و زابلی  

-حوزه انتخابیه زاهدان:

حامد آرامش ۲۳۱۲
ناصرکاشانی۱۴۳۵
امین نارویی ۱۲۶۲
حسینعلی شهریاری۵۷۸
فداحسین مالکی ۵۴۳
عباس شیبک۱۴۰


نتایج انتخابات در استان فارس: 

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۱۶۸شیراز  
۱۶۹شیراز  
۱۷۰شیراز  
۱۷۱شیراز  
۱۷۲داراب و زرین‌دشت  
۱۷۳سروستان، کوار و خرامه  
۱۷۴مرودشت  
۱۷۵لارستان، خنج و گراش  
۱۷۶فسا  
۱۷۷جهرم  
۱۷۸آباده و بوانات  
۱۷۹نی‌ریز و استهبان  
۱۸۰ممسنی و رستم  
۱۸۱اقلیدمسلم صالحی۱۴.۵۸۰
۱۸۲فیروزآباد، فراش‌بند، قیر و کارزین  
۱۸۳کازرون  
۱۸۴لامرد و مهر  
۱۸۵سپیدان  

- گفته می شود، آمار مشارکت در استان فارس 50 درصد است.

آمار قطعی:

شیراز: جعفر قادری، کشکولی، احمدرضا پاک‌فطرت، ابراهیم عزیزی

مرودشت: قبادی و رشیدی

فسا: فیروزی

جهرم: رضایی

کوار، سروستان و خرامه: رحیمی و مظفری

کازرون: فریدون عباسی

فیروزآباد: فروردین

اقلید: مسلم صالحی ۱۴۵۸۰ رای

داراب و زرین‌دشت: عسکری

لارستان: حسین‌زاده

آباده و بوانات: زارع

استهبان و نی‌ریز: سلیم‌پور

آباده، بوانات، خرمبید وسرچهان: به ترتیب رحیم زارع، بلارک


نتایج انتخابات در استان قزوین:

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۱۸۶قزوین، آبیک و البرز  
۱۸۷قزوین، آبیک و البرز  
۱۸۸تاکستان  
۱۸۹بوئین‌زهرا  

-حوزه انتخابيه تاکستان:

رجب رحماني با اختلاف قاطع نماينده تاكستان شد پرونده انتخابات تاکستان بسته شد
نفر اول رجب رحمانی24683
نفر دوم عباس بیگدلی 18353
نفر سوم امیرطاهرخانی 15825

-حوزه انتخابيه بویین زهرا و آوج

- عباسپور نماینده مردم بویین‌زهرا و آوج مجلس شد

نفر اول روح الله عباسپور 34066

نفر دوم رضا آقا علیخانی 16704

نفر سوم روح اله بابایی صالح 3205

-حوزه انتخابيه قزوین، البرز و آبیک :

فاطمه محمدبیگی 27642

لطف اله سیاهکلی 24196 

داود محمدی 14879


نتایج انتخابات در استان قم:

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۱۹۰قم  
۱۹۱قم  
۱۹۲قم  

میزان آراء پنج کاندیدای اول قم پس از شمارش ۱۰درصد از صندوقها؛امیرآبادی: ۲۰۲۱۳
امیرآبادی: ۶۵۵۵۷
ذوالنور: ۵۶۰۸۸
زاکانی: ۵۰۰۴۷
موسی پور: ۱۱۷۴۳
نیازمند: ۱۸۹۶


نتایج انتخابات در استان کردستان:

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۱۹۳سنندج و دیواندره  
۱۹۴سنندج و دیواندره  
۱۹۵بیجارحمدالله کریمی و علیرضا زندیاندور دوم
۱۹۶سقز و بانه  
۱۹۷قروه و دهگلانپرویز اوسطی۱۷.۱۹۶
۱۹۸مریوان و سروآباد  

سنندج، دیواندره و کامیاران: سیدمهدی فرشادان (مستقل)، محسن فتحی(مستقل اصلاح‌طلب)

قروه و دهگلان: حبیب‌الله محمدی‌تلوار(اصلاح‌طلب)

بیجار: حمدالله کریمی(مستقل اصولگرا)

سقز و بانه: بهزاد رحیمی(مستقل)

مریوان و سرو آباد: عثمان باقدم(اصولگرا)


نتایج انتخابات در استان کرمان:

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۱۹۹کرمان و راور  
۲۰۰کرمان و راور  
۲۰۱رفسنجان و انارحسین جلالی۵۳.۷۸۸
۲۰۲زرند و کوهبنانعفت شریعتی‌کوهبنانی۴۴.۴۵۳
۲۰۳کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریابمنصور شکراللهیبدون آمار
۲۰۴سیرجان و بردسیرحسن پوربیگلری۴۸.۸۶۴
۲۰۵جیرفت  
۲۰۶بم، ریگان، فهرج و نرماشیر  
۲۰۷شهر بابکمصطفی رضاحسینی‌قطب‌آبادی۱۳.۳۵۰
۲۰۸بافت، رابر و ارزوئیه  

کرمان و راور:
محمدمهدی زاهدی(اصولگرای انقلابی و ولایی)
محمدرضا پورابراهیمی(مستقل)

بم، ریگان، فهرج ونرماشیر:
حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی(اصولگرا)

جیرفت وعنبرآباد:
ذبیح‌الله اعظمی (اصلاح طلب میانه‌رو)

پنج گنج (کهنوج ، منوجان، رودبار ، فاریاب و قلعه گنج) :
منصور شکرالهی (اصول گرا)

رفسنجان وانار:حجت‌الاسلام حسین جلالی (اصولگرا وابسته به جبهه پایداری) با 53788 رای

سیرجان وبردسیر: شهباز حسن پور(اصولگرا) با 48864 رای

شهربابک: غلامعباس رضاحسینی(اصلاح طلب) با 13350 رای

زرند وکوهبنان: عفت شریعتی کوهبنانی (اصولگرا)  با 44453 رای

بافت، رابر وارزوئیه: صمدالله محمدی(اصولگرا گرایش نزدیک به جبهه پایداری)


نتایج قطعی انتخابات در استان کرمانشاه:

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۲۰۹کرمانشاه  
۲۱۰کرمانشاه  
۲۱۱کرمانشاه  
۲۱۲کنگاور، صحنه و هرسین  
۲۱۳اسلام‌آباد غرب  
۲۱۴قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب  
۲۱۵سنقر  
۲۱۶پاوه، جوانرود، ثلاث‌باباجانی و روانسر  

کرمانشاه: مصری اصولگرا رشیدی اصولگرا امینی اصلاح طلب

اسلام‌آباد غرب و دالاهو : نادری اصولگرا

اورامانات و ثلاث باباجانی : لهونی اصلاح طلب

سرپل ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب : حیدری مستقل

کنگاور، صحنه و هرسین: رضایی اصولگرا

سنقر و کلیایی: حسینی کیا اصولگرا

حجت الاسلام سید_جوادحسینی کیا برنده قطعی حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی شد.

بر اساس واصله، آقایان نادری و بخشی‌پور در اسلام آباد غرب پیشتاز هستند. البته وضعیت نادری بهتر به نظر می‌ رسد.


نتایج انتخابات در استان کهگیلویه و بویر احمد:

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۲۱۷کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده  
۲۱۸گچساران و باشت  
۲۱۹بویراحمد و دنا  

"سید محمد موحد"منتخب کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده شده است.

غلامرضا تاجگردون در انتخابات ۹۸ برای سومین بار بعنوان نماینده گچساران به مجلس راه یافت.

مهدی روشنفکر منتخب بویراحمد و دنا شد.


نتایج انتخابات در استان گلستان:

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۲۲۰گرگان و آق‌قلا  
۲۲۱گرگان و آق‌قلا  
۲۲۲مینودشت، کلاله، مراوه‌تپه و گالیکش  
۲۲۳آزادشهر و رامیان  
۲۲۴گنبد کاووس  
۲۲۵علی‌آباد  
۲۲۶کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان  

گرگان و آق‎قلا: سنگ درینی (اصولگرا)

علی‎‎آباد کتول: رحمت نوروزی (اصولگرا)

کردکوی، بندرگز، بندر ترکمن و گمیشان: جلال ایری (مستقل)

رامیان و آزادشهر: کوهساری (اصلاح طلب)


نتایج انتخابات در استان گیلان:

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۲۲۷رشت  
۲۲۸رشت  
۲۲۹رشت  
۲۳۰لنگرود  
۲۳۱رودبارمهرداد گودرزوندچگینیبدون آمار
۲۳۲بندر انزلیاحمد دنیامالی۱۶.۷۳۵
۲۳۳صومعه‌سرا  
۲۳۴رودسر و املشمحمد صفری‌ملک‌میانبدون آمار
۲۳۵تالش و رضوان‌شهر  
۲۳۶فومن و شفت  
۲۳۷آستانه اشرفیه  
۲۳۸لاهیجان  
۲۳۹آستاراغلامرضا مرحبابدون آمار

فومن و شفت: بهروزی فر - قطعی
انزلی: دنیامالی - قطعی
تالش:محمدیاری
استانه: رمضانی - قطعی
آستارا: غلامرضا مرحبا - قطعی
صومعه سرا: دلخوش - قطعی
لاهیجان: نیکفر - قطعی

- «پرویز محمدنژاد» با کسب 22633 رأی و با اختلاف کمتر از 300 رأی موفق شد رأی اعتماد مردم حوزه لنگرود را کسب کند.

آخرین نتایج انتخابات در حوزه رشت:
کوچکی نژاد: ۴۲۶۹۹
آقازاده: ۳۱۷۶۲
عظمتی: ۲۵۵۰۹

رودبار: چگینی - قطعی
رودسر و املش: صفری - قطعی

تغییر نتایج لاهیجان و سیاهکل در آخرین لحظات شمارش آرا

رسول فرخی صندلی مجلس را از نیکفر گرفت

نتیجه نهایی انتخابات در بخش مرکزی ماسال

یاری 7228
شکری 1926
فتح الهی 1357
سلامی 731

نتیجه نهایی رسمی بخش کرگارنرود تالش:

سلامی ۱۲۵۵
شکری ۳۱۷۸
محمدیاری۲۱۴۹
فتح اللهی ۳۴۲۷


نتایج انتخابات در استان لرستان:

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۲۴۰خرم‌آباد و دوره  
۲۴۱خرم‌آباد و دوره  
۲۴۲بروجرد  
۲۴۳بروجرد  
۲۴۴الیگودرز  
۲۴۵دلفان و سلسله  
۲۴۶دورود و ازنا  
۲۴۷پلدختر  
۲۴۸کوهدشت  

بروجرد و اشتریان: فاطمه مقصودی عباس گودرزی مستقل اصولگرا

الیگودرز : محمد خدابخشی اصولگرا

دورود و ازنا: حسین گودرزی اصلاح طلب

کوهدشت و رومشکان : محمدرضا مبلغی مستقل

سلسله و دلفان: یحیی ابراهیمی(اصلاح طلب)

خرم‌آباد و چگنی: محمودوند(مستقل)، ویسکرمی(اصولگرا)

پلدختر: حمیدرضا کاظمی(اصولگرا)


نتایج انتخابات در استان مازندران:

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۲۴۹ساری و میاندرود  
۲۵۰ساری و میاندرود  
۲۵۱قائمشهر، سوادکوه و جویبار  
۲۵۲قائمشهر، سوادکوه و جویبار  
۲۵۳نوشهر و چالوس  
۲۵۴نور و محمودآباد  
۲۵۵بهشهر، نکا و گلوگاه  
۲۵۶بابل  
۲۵۷بابل  
۲۵۸بابلسر و فریدونکنارعلی‌اصغر باقرزادهبدون آمار
۲۵۹آملرضا حاجی‌پور۵۷.۹۵۱
۲۶۰تنکابن، رامسر و عباس‌آبادسید شمس‌الدین وهابیبدون آمار
 
حوزه انتخابیه ساری و میاندرود: علی زارعی (اصولگرا) و عالیه زمانی (اصلاح طلب)

رامسر، تنکابن، عباس‌آباد: سیدشمس‌الدین حسینی(اصولگرا)

نور و محمودآباد : فیاضی اصولگرا

آمل: رضا حاجی‌پور(اصولگرا) با 57951 رای

بهشهر، نکا و گلوگاه: غلامرضا شریعتی(اصولگرا)

علی کریمی‌فیروزجایی و مهدی سعادی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توانستند با کسب اکثریت آراء از حوزه انتخابیه بابل به مجلس راه یابند.

بابلسر و فریدونکنار : باقرزاده اصولگرا

بهشهر، نکا و گلوگاه : غلامرضا شریعتی اصولگرا


نتایج انتخابات در استان مرکزی:

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۲۶۱اراک، کمیجان و خنداب  
۲۶۲اراک، کمیجان و خنداب  
۲۶۳خمین  
۲۶۴محلات و دلیجانعلیرضا سلیمی۱۰.۴۷۱
۲۶۵تفرش، آشتیان و فراهانسینا کمال‌خانیبدون آمار
۲۶۶شازندمحمود احمدی‌بیغش۲۴.۴۵۲
۲۶۷ساوه و زرندیه  

دلیجان و محلات: علیرضا سلیمی با 10471 رای

تفرش، آشتیان و فراهان: سینا کمالخانی

شازند: محمود احمدی بیغش با 24452 رای


نتایج قطعی انتخابات در استان هرمزگان:

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۲۶۸بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر  
۲۶۹بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر  
۲۷۰بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجی‌آباد و خمیر  
۲۷۱بندر لنگه، بستک و پارسیان  
۲۷۲میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد  

بندرعباس، ابوموسی، حاجی آباد، بندرخمیر: مرادی (مستقل نزدیک به اصلاح طلب)، آشوری (اصلاح طلب حامی دولت)، آرامی(اصلاح طلب)

بندر لنگه، بستک، پارسیان: جباری(اصولگرای مستقل)

میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد: حسین رئیسی (اصولگرا)

پیروزی جباری در غرب و رییسی در شرق هرمزگان قطعی شد


نتایج قطعی انتخابات در استان همدان:

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۲۷۳همدان و فامنین  
۲۷۴همدان و فامنین  
۲۷۵ملایر  
۲۷۶ملایر  
۲۷۷بهار و کبودرآهنگ  
۲۷۸رزن و درگزینحسن لطفی۱۹.۸۶۵
۲۷۹نهاوند  
۲۸۰اسدآبادکیومرث سرمدی‌واله۲۶.۱۱۱
۲۸۱تویسرکانمحمدمهدی مفتح۱۶.۲۵۸

تویسرکان : دکتر مفتح گرایش اصولگرا با 16258 رای

نهاوند : آقای شهبازی گرایش مستقل با بیش از ۱۸ هزار رای

رزن: آقای لطفی گرایش اصلاح طلب با 19865 رای

اسدآباد : کیومرث سرمدی با ۲۶۱۱۱ رای (اصولگرا)

کبودراهنگ بهار : آقای جعفری گرایش اصولگرا

ملایر: آقای آزادیخواه گرایش اصولگرا و آقای بیگی نژاد گرایش اصولگرا

حوزه انتخابیه همدان در حال شمارش آرا هستند و احتمالا نتایج آن در چندساعت دیگر خواهد بود .


نتایج انتخابات در استان یزد:

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۲۸۲یزد، اشکذر و ندوشن  
۲۸۳اردکانمحمدرضا دشتی‌اردکانی۱۸.۸۴۸
۲۸۴مهریز و بافق  
۲۸۵تفت و میبدسید جلیل میرمحمدی‌میبدی۲۰.۲۸۶

با 15 هزار و 848 رأی مردم شهرستان اردکان، محمدرضا دشتی اردکانی به‌عنوان نماینده منتخب مردم در مجلس یازدهم راهی بهارستان شد.

در حوزه میبد وتفت سید جلیل میرمحمدی قطعی شد.

در حوزه بافق، ابرکوه، خاتم، مهریز و بهاباد صباغیان با گرایش اصولگرا قطعی شد.
 
در حوزه یزد صالح جوکار قطعی شد.
 
حوزه انتخابیه اردستان: سید صادق طباطبایی نژاد با 13229 رای
 
حوزه انتخابیه نایین: الهام آزاد با 8570 رای

اقلیت‌های مذهبی

ردیفحوزه انتخابیهنماینده منتخبتعداد آراء
۲۸۶زرتشتیان  
۲۸۷آشوریان و کلدانی  
۲۸۸ارامنه جنوب  
۲۸۹ارامنه شمال  
۲۹۰کلیمیان  
 


نام:
ایمیل:
* نظر: