اعلام نتایج رسمی و غیررسمی انتخابات مجلس در کشور/ در تهران و سراسر کشور چه کسانی به مجلس رفتند؟
بیش از ۵۷ میلیون و ۹۱۸ هزار نفر واجد شرایط رأی دادن هستند که از این تعداد ۲ میلیون و ۹۳۱ هزار نفر رأی اولی هستند. همچنین انتخابات میاندورهای مجلس خبرگان نیز همزمان در تهران، خراسانهای شمالی و رضوی، قم و فارس برگزار میشود.
کار شمارش آراء در حوزه های کوچک تر و روستاهای استان های مختلف کشور از ساعاتی پیش آغاز شده و حتی نتایج اولیه و در برخی موارد غیر رسمی هم در رسانه ها و شبکه های اجتماعی از نتیجه آراء مردم اعلام شده است. به همین منظور در این گزارش به صورت لحظه به لحظه نتایج انتخابات در استان های مختلف بروز رسانی و اطلاع رسانی خواهد شد.
نتایج انتخابات در شهرهای مختلف ایران
نتایج انتخابات در استان آذربایجان شرقی:
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۱ | تبریز، آذرشهر و اسکو | ||
۲ | تبریز، آذرشهر و اسکو | ||
۳ | تبریز، آذرشهر و اسکو | ||
۴ | تبریز، آذرشهر و اسکو | ||
۵ | تبریز، آذرشهر و اسکو | ||
۶ | تبریز، آذرشهر و اسکو | ||
۷ | بستانآباد | ||
۸ | ملکان | ||
۹ | شبستر | ||
۱۰ | سراب | ||
۱۱ | میانه | ||
۱۲ | میانه | ||
۱۳ | اهر و هریس | ||
۱۴ | کلیبر، خداآفرین و بخش هوراند | حسین حاتمی | ۱۷.۶۲۵ |
۱۵ | هشترود و چاراویماق | ||
۱۶ | بناب | ||
۱۷ | ورزقان | ||
۱۸ | مرند و جلفا | ||
۱۹ | مراغه و عجبشیر |
بر این اساس:
مسعود پزشکیان
احمد علیرضا بیگی
روح الله متفکر آزاد
محمدرضا میر تاج الدینی
محمد حسین فرهنگی
علیرضا منادی
احمد محرم زاده در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توانست با کسب اکثریت آراء از حوزه انتخابی اهر و هریس به مجلس راه یابد.
اللهویردی دهقانی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توانست با کسب اکثریت آراء از حوزه انتخابی ورزقان به مجلس راه یابد.
جعفر راستی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی توانست با کسب اکثریت آراء از حوزه انتخابی شبستر به مجلس راه یابد.
حسین حاتمی با کسب 17625 رای از حوزه انتخابیه کلیبر، هوراند و خداآفرین به بهارستان راه یافت.
-یوسف داودی نماینده فعلی مردم سراب و مهربان بار دیگر بهارستانی شد.
-علیزاده از مراغه و عجب شیر راهی بهارستان شد.
-حجت الاسلام رضا باقری بنابی با کسب اکثریت آرا از حوزه انتخابیه بناب به بهارستان راه یافت.
-معصومه پاشایی از مرند راهی بهارستان شد.
-سیدحمزه امینی نماینده فعلی هشترود و چاراویماق با کسب اکثریت آراء به بهارستان راه یافت.
غلامرضا نوری قزلجه با کسب اکثریت آرا از حوزه انتخابیه بستان آباد به بهارستان راه یافت.
- پس از شمارش آراء، از حوزه کلیبر،خداآفرین و هوران، «حسین حاتمی» توانست از تعداد ۵۷ هزار و ۵۸۵ رای صحیح، تعداد ۱۷ هزار ۶۲۵ رای کسب کرده و راهی مجلس یازدهم بشود.
نتایج انتخابات در استان آذربایجان غربی:
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۲۰ | ارومیه | ||
۲۱ | ارومیه | ||
۲۲ | ارومیه | ||
۲۳ | سلماس | یعقوب رضازاده | ۲۴ هزار ۷۶۷ |
۲۴ | مهاباد | جلال محمودزاده | ۱۹ هزار ۳۰۴ |
۲۵ | میاندوآب، شاهیندژ و تکاب | ||
۲۶ | میاندوآب، شاهیندژ و تکاب | ||
۲۷ | نقده و اشنویه | ||
۲۸ | خوی و چایپاره | ||
۲۹ | پیرانشهر و سردشت | ||
۳۰ | بوکان | انور حبیبزاده بوکانی | ۲۶ هزار و ۹۶۵ |
۳۱ | ماکو، چالدران، پلدشت و شوط |
-حوزه ارومیه: روح الله حضرت پور، سید سلمان ذاکر، احمدزاده ، جلال زاده
-حوزه نقده و اشنویه: زنجانی
-حوزه خوی: عادل نجف زاده (اعتدال توسعه)
-حوزه سردشت، پیرانشهر: کمال حسین پور (اصولگرا)
-حوزه شوط ، پلدشت ،ماکو چالدران: محمد علی پور
-حوزه شاهیندژ، تکاب: حسن همتی (مستقل)
-حوزه میاندوآب : عیسی زاده
-حوزه بوکان: انور حبیب زاده (اصولگرا)
-حوزه سلماس: رضازاده
- پس از شمارش آراء اخذ شده در مهاباد، «جلال محمودزاده» از ۵۰هزار ۵۴ رای صحیح مأخوذه توانست ۱۹هزار و ۳۰۴ رأی کسب کرده و نماینده این شهر د مجلس یازدهم بشود.
نتایج انتخابات در استان اردبیل:
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۳۲ | اردبیل، نمین، نیر و سرعین | ||
۳۳ | اردبیل، نمین، نیر و سرعین | ||
۳۴ | اردبیل، نمین، نیر و سرعین | ||
۳۵ | مشکینشهر | محمود عباسزاده | ۳۲ هزار و ۲۵۴ |
۳۶ | پارسآباد و بیلهسوار | عباس جهانگیرزاده | ۲۴ هزار و ۷۷۲ |
۳۷ | خلخال و کوثر | ||
۳۸ | گرمی | ولی اسماعیلی | ۲۴ هزار و ۱۶۹ |
حوزه انتخابیه گرمی ولی اسماعیلی با ۲۴ هزار و ۱۶۹ رای
-اردبیل، نیر، نمین و سرعین: علی نیکزاد
- کار شمارش آراء در مشکین شهر به پایان رسید و «محمود عباس زاده» از تعداد ۷۰ هزار و ۹۷۳ رای صحیح توانست تعداد ۳۲هزار و ۲۵۴ رای کسب کرده و راهی بهارستان بشود.
نتایج قطعی انتخابات در استان اصفهان:
استان اصفهان
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۳۹ | اصفهان | ||
۴۰ | اصفهان | ||
۴۱ | اصفهان | ||
۴۲ | اصفهان | ||
۴۳ | اصفهان | ||
۴۴ | نجفآباد، تیران و کرون | ||
۴۵ | فریدن، فریدونشهر و چادگان | ||
۴۶ | مبارکه | ||
۴۷ | اردستان | سید صادق طباطبایینژاد | ۱۳.۲۲۹ |
۴۸ | شاهینشهر، میمه و برخوار | ||
۴۹ | شهرضا و دهاقان | سمیه محمودی | ۲۰.۵۴۲ |
۵۰ | خمینیشهر | محمدتقی نقدعلی | ۳۶.۰۵۵ |
۵۱ | نایین، خور و بیابانک | الهام آزاد | ۸.۵۷۰ |
۵۲ | سمیرم | ||
۵۳ | نطنز و بخش قمصر | ||
۵۴ | لنجان | ||
۵۵ | کاشان و آران بیدگل | سید جواد ساداتینژاد | ۸۸.۹۴۶ |
۵۶ | فلاورجان | ||
۵۷ | گلپایگیان و خوانسار |
نتیجه نهایی انتخابات مجلس درحوزه انتخابیه اردستان اعلام شد. بر این اساس گفته می شود که طباطبایی نژاد۱۴۸۹۴ و بخشایش۱۱۶۳۶ رأی کسب کرده اند.
خمینیشهر : محمدتقی نقدعلی با 36055 رای
سمیرم : اصغر سلیمی مستقل
شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی / مستقل با ۲۰ هزار و ۵۴۲ رأی
فلاورجان : موسوی لارگانی اصولگرا
گلپایگان و خوانسار : مسعود خاتمی اصولگرا
لنجان : حسین رجایی اصولگرا
مبارکه: پروین صالحی اصولگرا
نجفآباد و تیران و کرون : ابوترابی اصولگرا
نطنز و بخش قمصر: فیروزی پور اصولگرا
- نتایج نهایی انتخابات مجلس در کاشان و آران و بیدگل اعلام شد. بر این اساس «سید جواد ساداتی نژاد» با ۸۸هزار و ۹۴۶ رای از تعداد ۱۱۹ هزار و ۱۲۸ رای راهی مجلس شد.
- در حوزه انتخابیه نائین، خور و بیابانک کار شمارش آراء پایان یافت و «الهام آزاد» توانست از مجموع ۲۶ هزار و ۳۱۹ رای صحیح ماخوذه، با کسب ۸هزار و ۵۷۰ رای راهی مجلس یازدهم شود.
نتایج قطعی انتخابات در استان البرز:
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۵۸ | کرج | ||
۵۹ | کرج | ||
۶۰ | ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان |
-حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد،طالقان: علی حدادی اصولگرا
-حوزه کرج غیر قطعی :مهدی عسگری فاطمه آجرلو
نتایج انتخابات در استان ایلام:
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۶۱ | ایلام، ایوان و چرداول | ||
۶۲ | ایلام، ایوان و چرداول | ||
۶۳ | دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره |
تکلیف نتایج انتخابات استان ایلام مشخص شد.
علی اکبر بسطامی و سارا فلاحی به ترتیب آرای کسب شده در حوزه انتخابیه شمالی استان ایلام در دور اول انتخابات مستقیما به مجلس راه یافتند.
در حوزه جنوب به ترتیب آرا، بهزاد علیزاده با ١٨٣٩٠ رای و صادق کرمی ١۶٣٩٨ رای حد نصاب ٢٠ درصدی را کسب نکرده و به دور دوم انتخابات راه یافتند، و راهی مرحله دوم شدند.
نتایج انتخابات در استان بوشهر:
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۶۴ | کنگان، دیر و جم | ||
۶۵ | دشتی و تنگستان | ||
۶۶ | بوشهر، گناوه و دیلم | ||
۶۷ | دشتستان | ابراهیم رضایی | ۳۶.۵۸۱ |
-عبدالکریم جمیری از حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم، ابراهیم رضایی از حوزه دشتستان، غلامحسین کرمی و از حوزه دشتی و تنگستان حجت الاسلام موسی احمدی از حوزه انتخابیه دیر ،جم ، کنگان و عسلویه راهی مجلس شدند.
حوزه انتخابیه دشتستان: ابراهیم رضایی با 36581 رای
نتایج قطعی انتخابات در استان تهران:
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۶۸ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ||
۶۹ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ||
۷۰ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ||
۷۱ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ||
۷۲ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ||
۷۳ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ||
۷۴ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ||
۷۵ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ||
۷۶ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ||
۷۷ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ||
۷۸ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ||
۷۹ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ||
۸۰ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ||
۸۱ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ||
۸۲ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ||
۸۳ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ||
۸۴ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ||
۸۵ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ||
۸۶ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ||
۸۷ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ||
۸۸ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ||
۸۹ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ||
۹۰ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ||
۹۱ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ||
۹۲ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ||
۹۳ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ||
۹۴ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ||
۹۵ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ||
۹۶ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ||
۹۷ | تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس | ||
۹۸ | دماوند و فیروزکوه | ||
۹۹ | رباطکریم و بهارستان | ||
۱۰۰ | ورامین و پیشوا | ||
۱۰۱ | شهریار، قدس و ملارد | ||
۱۰۲ | پاکدشت |
ورامین، قرچک و پیشوا: نوش آبادی مستقل
پاکدشت: بشیری اصولگرا
دماوند و فیروزکوه: رسولی نژاد اصولگرا
ملارد، شهریار و قدس: حق وردی اصولگرا
رباط کریم و بهارستان: نوروزی اصولگرا
نتایج قطعی انتخابات در استان چهارمحال و بختیاری:
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۱۰۳ | لردگان | ||
۱۰۴ | شهرکرد، بن و سامان | ||
۱۰۵ | بروجن | امیرقلی جعفریبروجنی | ۱۱.۸۶۳ |
۱۰۶ | اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار |
اردل، فارسان، کیار و کوهرنگ: قدرت اله حمزه (اصولگرا)
لردگان و خانمیرزا: حسین بامیری (اصولگرا)
بروجن: حجت الاسلام و المسلمین امیرقلی جعفری (اصولگرا)
شهرکرد، بن و سامان: احمد راستینه (اصولگرا)
نتایج قطعی انتخابات در استان خراسان جنوبی:
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۱۰۷ | بیرجند و درمیان و خوسف | حسین خسرویاسفزار | ۷۲.۸۷۲ |
۱۰۸ | فردوس، سرایان، طبس و بشرویه | مجید نصیرایی | ۳۷.۳۳۴ |
۱۰۹ | نهبندان و سربیشه | مصطفی نخعی | ۱۷.۳۴۱ |
۱۱۰ | قائنات و زیرکوه | سلمان اسحاقی | ۲۱.۹۳۴ |
فردوس، طبس، بشرویه و سرایان: مجید نصیرایی (اصولگرا) با 27334 رای
قاینات و زیرکوه: سلمان اسحاقی (اصولگرا) با 21934 رای
نهبندان و سربیشه: مصطفی نخعی (اصولگرا) با 17341 رای
نتایج انتخابات در استان خراسان رضوی:
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۱۱۵ | مشهد و کلات | ||
۱۱۶ | مشهد و کلات | ||
۱۱۷ | مشهد و کلات | ||
۱۱۸ | مشهد و کلات | ||
۱۱۹ | مشهد و کلات | ||
۱۲۰ | تربتجام، تایباد و باخزر | ||
۱۲۱ | کاشمر، بردسکن و خلیلآباد | ||
۱۲۲ | تربتحیدریه، مهولات و زاوه | ||
۱۲۳ | چناران و طرقبه شاندیز | ||
۱۲۴ | گناباد و بجستان | محمد صفاییدلویی | ۲۳.۶۰۷ |
۱۲۵ | سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب | ||
۱۲۶ | سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب | ||
۱۲۷ | نیشابور و فیروزه | ||
۱۲۸ | نیشابور و فیروزه | ||
۱۲۹ | فریمان، سرخس، بخشهای احمدآباد و رضویه | ||
۱۳۰ | قوچان و فاروج | ||
۱۳۱ | درگز | حسن رزمیانمقدم | ۹.۱۸۴ |
۱۳۲ | خواف و رشتخوار |
از مجموع 116 هزار و 402 رای ماخوذه سید احسان قاضی زاده هاشمی با 56 هزار و 454 رای و سید هادی طباطبایی با 27 هزار و 203 رای بیشترین آرا را در حوزه انتخابیه فریمان و سرخس را کسب کردند.سید احسان قاضیزاده به عنوان نماینده منتخب حوزه انتخابیه فریمان، سرخس و بخشهای احمد آباد و رضویه شهرستلن مشهد برگزیده شد.
نیشابور و فیروزه: ارکانی
تربت جام و تایباد و باخرز: رحیمی
کاشمر: کوهسرخی
گناباد: صفایی
سبزوار: عنابستانی
فریمان و سرخس: قاضی زاده
چناران: امامی
تربت حیدریه: زنگنه
مشهد:
پژمانفر بحرینی رحمانی قاضیزاده از بقیه کاندیداها پیشی گرفتهاند
نتایج قطعی انتخابات در استان خراسان شمالی:
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۱۱۱ | بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان | ||
۱۱۲ | بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم، گرمه، راز و جرگلان | ||
۱۱۳ | شیروان | ||
۱۱۴ | اسفراین |
-نتایج قطعی شمارش آراء در حوزه انتخابیه قاینات و زیرکوه تا این لحظه:
شیروان: علی جدی (اصولگرا)
اسفراین: قوامی (اصلاحطلب)
نتایج قطعی انتخابات در استان خوزستان:
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۱۳۳ | اهواز و باوی | ||
۱۳۴ | اهواز و باوی | ||
۱۳۵ | اهواز و باوی | ||
۱۳۶ | آبادان | ||
۱۳۷ | آبادان | ||
۱۳۸ | آبادان | ||
۱۳۹ | بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان و بخش جولکی | ||
۱۴۰ | رامهرمز و رامشیر | ||
۱۴۱ | دزفول | ||
۱۴۲ | شادگان | مجید ناصرینژاد | ۱۲.۰۵۵ |
۱۴۳ | مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا | ||
۱۴۴ | اندیمشک | ||
۱۴۵ | ایذه و باغملک | ||
۱۴۶ | شوشتر و گتوند | ||
۱۴۷ | خرمشهر | ||
۱۴۸ | بهبهان و آغاجری | ||
۱۴۹ | دشت آزادگان و هویزه | ||
۱۵۰ | شوش | محمد کعبعمیر | ۲۳.۳۵۸ |
به جز دزفول که آوایی اصلاح طلب توانست عباس پاپی زاده اصولگرا را شکست دهد در اکثر حوزه های انتخابیه خوزستان اصولگرایان پیروز میدان بوده اند.
اهواز: راهیابی سید کریم حسینی به مجلس قطعی است. احتمال فراوان مجتبی یوسفی،شبیب جویجری،احمد سراج به مرحله دوم خواهند رفت. اما وضعیت همایون یوسفی و سیدرضا فلاحی مقدم برای ماندن در دور رقابت هنوز روشن نیست
بهبهان: محمد طلامظلومی(اصولگرا)
آبادان: سید محمد مولوی(اصولگرا) و سیدمجتبی محفوظی (اصولگرا)
ماهشهر: حبیب آقاجری(اصولگرا)
رامهرمز و رامشیر: ابراهیم متینیان(اصولگرا)
ایذه و باغملک: عبدالله ایزدپناه (اصولگرا)
شوشتر: گیلانی (اصولگرا)
اندیمشک: حسنوند (اصولگرا)
شادگان: ناصری نژاد (اصولگرا) با 12555 رای
تغییر نتایج لاهیجان و سیاهکل در آخرین لحظات شمارش آرا: رسول فرخی صندلی مجلس را از نیکفر گرفت
نتایج انتخابات در استان زنجان:
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۱۵۱ | زنجان و طارم | ||
۱۵۲ | زنجان و طارم | ||
۱۵۳ | ابهر، خرمدره و سلطانیه | ||
۱۵۴ | ماهنشان، ایجرود، دهستانهای بوغداکندی و قلتوق | سید مرتضی خاتمی | ۱۷.۷۶۳ |
۱۵۵ | خدابنده |
-حجتالاسلام حسن شجاعی، منتسب به اصولگرایان از حوزه ابهر، خرمدره و سلطانیه راهی مجلس یازدهم شد.
-سید البرز حسینی، از حوزه انتخابیه شهرستان خدابنده راهی مجلس شد.
-مرتضی خاتمی، از حوزه ماهنشان، ایجرود و دهستانهای بوغداکندی برای دومین دومین دور پیاپی راهی مجلس شورای اسلامی شد.
نتایج قطعی انتخابات در استان سمنان:
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۱۵۶ | شاهرود | ||
۱۵۷ | سمنان، مهدیشهر و سرخه | عباس گلرو | ۳۲.۴۱۱ |
۱۵۸ | دامغان | علیاکبر علیزادهبرمی | ۱۱.۰۲۱ |
۱۵۹ | گرمسار و آرادان | اردشیر مطهری | ۱۳.۱۳۰ |
سمنان، مهدیشهر و سرخه : عباس گلرو اصولگرا با 32411 رای
شاهرود و میامی: علی اصغر خانی اصولگرا
گرمسار و آرادان: اردشیر مطهری اصولگرا با 13130 رای
دامغان: علیزاده برمی اصولگرا
نتایج انتخابات در استان سیستان و بلوچستان:
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۱۶۰ | زاهدان | ||
۱۶۱ | زاهدان | ||
۱۶۲ | زابل، زهک و هیرمند | ||
۱۶۳ | زابل، زهک و هیرمند | ||
۱۶۴ | چابهار، نیکشهر و کنارک | ||
۱۶۵ | خاش، نصرتآباد، میرجاوه و کورین | ||
۱۶۶ | ایرانشهر، سرباز، رلگان، فنوج، لاشار، بنت و آشار | ||
۱۶۷ | سراوان، سیب، سوران و زابلی |
-حوزه انتخابیه زاهدان:
حامد آرامش ۲۳۱۲
ناصرکاشانی۱۴۳۵
امین نارویی ۱۲۶۲
حسینعلی شهریاری۵۷۸
فداحسین مالکی ۵۴۳
عباس شیبک۱۴۰
نتایج انتخابات در استان فارس:
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۱۶۸ | شیراز | ||
۱۶۹ | شیراز | ||
۱۷۰ | شیراز | ||
۱۷۱ | شیراز | ||
۱۷۲ | داراب و زریندشت | ||
۱۷۳ | سروستان، کوار و خرامه | ||
۱۷۴ | مرودشت | ||
۱۷۵ | لارستان، خنج و گراش | ||
۱۷۶ | فسا | ||
۱۷۷ | جهرم | ||
۱۷۸ | آباده و بوانات | ||
۱۷۹ | نیریز و استهبان | ||
۱۸۰ | ممسنی و رستم | ||
۱۸۱ | اقلید | مسلم صالحی | ۱۴.۵۸۰ |
۱۸۲ | فیروزآباد، فراشبند، قیر و کارزین | ||
۱۸۳ | کازرون | ||
۱۸۴ | لامرد و مهر | ||
۱۸۵ | سپیدان |
- گفته می شود، آمار مشارکت در استان فارس 50 درصد است.
آمار قطعی:
شیراز: جعفر قادری، کشکولی، احمدرضا پاکفطرت، ابراهیم عزیزی
مرودشت: قبادی و رشیدی
فسا: فیروزی
جهرم: رضایی
کوار، سروستان و خرامه: رحیمی و مظفری
کازرون: فریدون عباسی
فیروزآباد: فروردین
اقلید: مسلم صالحی ۱۴۵۸۰ رای
داراب و زریندشت: عسکری
لارستان: حسینزاده
آباده و بوانات: زارع
استهبان و نیریز: سلیمپور
آباده، بوانات، خرمبید وسرچهان: به ترتیب رحیم زارع، بلارک
نتایج انتخابات در استان قزوین:
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۱۸۶ | قزوین، آبیک و البرز | ||
۱۸۷ | قزوین، آبیک و البرز | ||
۱۸۸ | تاکستان | ||
۱۸۹ | بوئینزهرا |
-حوزه انتخابيه تاکستان:
رجب رحماني با اختلاف قاطع نماينده تاكستان شد پرونده انتخابات تاکستان بسته شد
نفر اول رجب رحمانی24683
نفر دوم عباس بیگدلی 18353
نفر سوم امیرطاهرخانی 15825
-حوزه انتخابيه بویین زهرا و آوج
- عباسپور نماینده مردم بویینزهرا و آوج مجلس شد
نفر اول روح الله عباسپور 34066
نفر دوم رضا آقا علیخانی 16704
نفر سوم روح اله بابایی صالح 3205
-حوزه انتخابيه قزوین، البرز و آبیک :
فاطمه محمدبیگی 27642
لطف اله سیاهکلی 24196
داود محمدی 14879
نتایج انتخابات در استان قم:
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۱۹۰ | قم | ||
۱۹۱ | قم | ||
۱۹۲ | قم |
میزان آراء پنج کاندیدای اول قم پس از شمارش ۱۰درصد از صندوقها؛امیرآبادی: ۲۰۲۱۳
امیرآبادی: ۶۵۵۵۷
ذوالنور: ۵۶۰۸۸
زاکانی: ۵۰۰۴۷
موسی پور: ۱۱۷۴۳
نیازمند: ۱۸۹۶
نتایج انتخابات در استان کردستان:
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۱۹۳ | سنندج و دیواندره | ||
۱۹۴ | سنندج و دیواندره | ||
۱۹۵ | بیجار | حمدالله کریمی و علیرضا زندیان | دور دوم |
۱۹۶ | سقز و بانه | ||
۱۹۷ | قروه و دهگلان | پرویز اوسطی | ۱۷.۱۹۶ |
۱۹۸ | مریوان و سروآباد |
سنندج، دیواندره و کامیاران: سیدمهدی فرشادان (مستقل)، محسن فتحی(مستقل اصلاحطلب)
قروه و دهگلان: حبیبالله محمدیتلوار(اصلاحطلب)
بیجار: حمدالله کریمی(مستقل اصولگرا)
سقز و بانه: بهزاد رحیمی(مستقل)
مریوان و سرو آباد: عثمان باقدم(اصولگرا)
نتایج انتخابات در استان کرمان:
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۱۹۹ | کرمان و راور | ||
۲۰۰ | کرمان و راور | ||
۲۰۱ | رفسنجان و انار | حسین جلالی | ۵۳.۷۸۸ |
۲۰۲ | زرند و کوهبنان | عفت شریعتیکوهبنانی | ۴۴.۴۵۳ |
۲۰۳ | کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب | منصور شکراللهی | بدون آمار |
۲۰۴ | سیرجان و بردسیر | حسن پوربیگلری | ۴۸.۸۶۴ |
۲۰۵ | جیرفت | ||
۲۰۶ | بم، ریگان، فهرج و نرماشیر | ||
۲۰۷ | شهر بابک | مصطفی رضاحسینیقطبآبادی | ۱۳.۳۵۰ |
۲۰۸ | بافت، رابر و ارزوئیه |
کرمان و راور:
محمدمهدی زاهدی(اصولگرای انقلابی و ولایی)
محمدرضا پورابراهیمی(مستقل)
بم، ریگان، فهرج ونرماشیر:
حجتالاسلام موسی غضنفرآبادی(اصولگرا)
جیرفت وعنبرآباد:
ذبیحالله اعظمی (اصلاح طلب میانهرو)
پنج گنج (کهنوج ، منوجان، رودبار ، فاریاب و قلعه گنج) :
منصور شکرالهی (اصول گرا)
رفسنجان وانار:حجتالاسلام حسین جلالی (اصولگرا وابسته به جبهه پایداری) با 53788 رای
سیرجان وبردسیر: شهباز حسن پور(اصولگرا) با 48864 رای
شهربابک: غلامعباس رضاحسینی(اصلاح طلب) با 13350 رای
زرند وکوهبنان: عفت شریعتی کوهبنانی (اصولگرا) با 44453 رای
بافت، رابر وارزوئیه: صمدالله محمدی(اصولگرا گرایش نزدیک به جبهه پایداری)
نتایج قطعی انتخابات در استان کرمانشاه:
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۲۰۹ | کرمانشاه | ||
۲۱۰ | کرمانشاه | ||
۲۱۱ | کرمانشاه | ||
۲۱۲ | کنگاور، صحنه و هرسین | ||
۲۱۳ | اسلامآباد غرب | ||
۲۱۴ | قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب | ||
۲۱۵ | سنقر | ||
۲۱۶ | پاوه، جوانرود، ثلاثباباجانی و روانسر |
کرمانشاه: مصری اصولگرا رشیدی اصولگرا امینی اصلاح طلب
اسلامآباد غرب و دالاهو : نادری اصولگرا
اورامانات و ثلاث باباجانی : لهونی اصلاح طلب
سرپل ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب : حیدری مستقل
کنگاور، صحنه و هرسین: رضایی اصولگرا
سنقر و کلیایی: حسینی کیا اصولگرا
حجت الاسلام سید_جوادحسینی کیا برنده قطعی حوزه انتخابیه سنقر و کلیایی شد.
بر اساس واصله، آقایان نادری و بخشیپور در اسلام آباد غرب پیشتاز هستند. البته وضعیت نادری بهتر به نظر می رسد.
نتایج انتخابات در استان کهگیلویه و بویر احمد:
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۲۱۷ | کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده | ||
۲۱۸ | گچساران و باشت | ||
۲۱۹ | بویراحمد و دنا |
"سید محمد موحد"منتخب کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده شده است.
غلامرضا تاجگردون در انتخابات ۹۸ برای سومین بار بعنوان نماینده گچساران به مجلس راه یافت.
مهدی روشنفکر منتخب بویراحمد و دنا شد.
نتایج انتخابات در استان گلستان:
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۲۲۰ | گرگان و آققلا | ||
۲۲۱ | گرگان و آققلا | ||
۲۲۲ | مینودشت، کلاله، مراوهتپه و گالیکش | ||
۲۲۳ | آزادشهر و رامیان | ||
۲۲۴ | گنبد کاووس | ||
۲۲۵ | علیآباد | ||
۲۲۶ | کردکوی، ترکمن، بندر گز و گمیشان |
گرگان و آققلا: سنگ درینی (اصولگرا)
علیآباد کتول: رحمت نوروزی (اصولگرا)
کردکوی، بندرگز، بندر ترکمن و گمیشان: جلال ایری (مستقل)
رامیان و آزادشهر: کوهساری (اصلاح طلب)
نتایج انتخابات در استان گیلان:
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۲۲۷ | رشت | ||
۲۲۸ | رشت | ||
۲۲۹ | رشت | ||
۲۳۰ | لنگرود | ||
۲۳۱ | رودبار | مهرداد گودرزوندچگینی | بدون آمار |
۲۳۲ | بندر انزلی | احمد دنیامالی | ۱۶.۷۳۵ |
۲۳۳ | صومعهسرا | ||
۲۳۴ | رودسر و املش | محمد صفریملکمیان | بدون آمار |
۲۳۵ | تالش و رضوانشهر | ||
۲۳۶ | فومن و شفت | ||
۲۳۷ | آستانه اشرفیه | ||
۲۳۸ | لاهیجان | ||
۲۳۹ | آستارا | غلامرضا مرحبا | بدون آمار |
فومن و شفت: بهروزی فر - قطعی
انزلی: دنیامالی - قطعی
تالش:محمدیاری
استانه: رمضانی - قطعی
آستارا: غلامرضا مرحبا - قطعی
صومعه سرا: دلخوش - قطعی
لاهیجان: نیکفر - قطعی
- «پرویز محمدنژاد» با کسب 22633 رأی و با اختلاف کمتر از 300 رأی موفق شد رأی اعتماد مردم حوزه لنگرود را کسب کند.
آخرین نتایج انتخابات در حوزه رشت:
کوچکی نژاد: ۴۲۶۹۹
آقازاده: ۳۱۷۶۲
عظمتی: ۲۵۵۰۹
رودبار: چگینی - قطعی
رودسر و املش: صفری - قطعی
تغییر نتایج لاهیجان و سیاهکل در آخرین لحظات شمارش آرا
رسول فرخی صندلی مجلس را از نیکفر گرفت
نتیجه نهایی انتخابات در بخش مرکزی ماسال
یاری 7228
شکری 1926
فتح الهی 1357
سلامی 731
نتیجه نهایی رسمی بخش کرگارنرود تالش:
سلامی ۱۲۵۵
شکری ۳۱۷۸
محمدیاری۲۱۴۹
فتح اللهی ۳۴۲۷
نتایج انتخابات در استان لرستان:
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۲۴۰ | خرمآباد و دوره | ||
۲۴۱ | خرمآباد و دوره | ||
۲۴۲ | بروجرد | ||
۲۴۳ | بروجرد | ||
۲۴۴ | الیگودرز | ||
۲۴۵ | دلفان و سلسله | ||
۲۴۶ | دورود و ازنا | ||
۲۴۷ | پلدختر | ||
۲۴۸ | کوهدشت |
بروجرد و اشتریان: فاطمه مقصودی عباس گودرزی مستقل اصولگرا
الیگودرز : محمد خدابخشی اصولگرا
دورود و ازنا: حسین گودرزی اصلاح طلب
کوهدشت و رومشکان : محمدرضا مبلغی مستقل
سلسله و دلفان: یحیی ابراهیمی(اصلاح طلب)
خرمآباد و چگنی: محمودوند(مستقل)، ویسکرمی(اصولگرا)
پلدختر: حمیدرضا کاظمی(اصولگرا)
نتایج انتخابات در استان مازندران:
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۲۴۹ | ساری و میاندرود | ||
۲۵۰ | ساری و میاندرود | ||
۲۵۱ | قائمشهر، سوادکوه و جویبار | ||
۲۵۲ | قائمشهر، سوادکوه و جویبار | ||
۲۵۳ | نوشهر و چالوس | ||
۲۵۴ | نور و محمودآباد | ||
۲۵۵ | بهشهر، نکا و گلوگاه | ||
۲۵۶ | بابل | ||
۲۵۷ | بابل | ||
۲۵۸ | بابلسر و فریدونکنار | علیاصغر باقرزاده | بدون آمار |
۲۵۹ | آمل | رضا حاجیپور | ۵۷.۹۵۱ |
۲۶۰ | تنکابن، رامسر و عباسآباد | سید شمسالدین وهابی | بدون آمار |
رامسر، تنکابن، عباسآباد: سیدشمسالدین حسینی(اصولگرا)
نور و محمودآباد : فیاضی اصولگرا
آمل: رضا حاجیپور(اصولگرا) با 57951 رای
بهشهر، نکا و گلوگاه: غلامرضا شریعتی(اصولگرا)
بابلسر و فریدونکنار : باقرزاده اصولگرا
بهشهر، نکا و گلوگاه : غلامرضا شریعتی اصولگرا
نتایج انتخابات در استان مرکزی:
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۲۶۱ | اراک، کمیجان و خنداب | ||
۲۶۲ | اراک، کمیجان و خنداب | ||
۲۶۳ | خمین | ||
۲۶۴ | محلات و دلیجان | علیرضا سلیمی | ۱۰.۴۷۱ |
۲۶۵ | تفرش، آشتیان و فراهان | سینا کمالخانی | بدون آمار |
۲۶۶ | شازند | محمود احمدیبیغش | ۲۴.۴۵۲ |
۲۶۷ | ساوه و زرندیه |
دلیجان و محلات: علیرضا سلیمی با 10471 رای
تفرش، آشتیان و فراهان: سینا کمالخانی
شازند: محمود احمدی بیغش با 24452 رای
نتایج قطعی انتخابات در استان هرمزگان:
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۲۶۸ | بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجیآباد و خمیر | ||
۲۶۹ | بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجیآباد و خمیر | ||
۲۷۰ | بندر عباس، قشم، ابوموسی، حاجیآباد و خمیر | ||
۲۷۱ | بندر لنگه، بستک و پارسیان | ||
۲۷۲ | میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد |
بندرعباس، ابوموسی، حاجی آباد، بندرخمیر: مرادی (مستقل نزدیک به اصلاح طلب)، آشوری (اصلاح طلب حامی دولت)، آرامی(اصلاح طلب)
بندر لنگه، بستک، پارسیان: جباری(اصولگرای مستقل)
میناب، رودان، جاسک، سیریک و بشاگرد: حسین رئیسی (اصولگرا)
پیروزی جباری در غرب و رییسی در شرق هرمزگان قطعی شد
نتایج قطعی انتخابات در استان همدان:
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۲۷۳ | همدان و فامنین | ||
۲۷۴ | همدان و فامنین | ||
۲۷۵ | ملایر | ||
۲۷۶ | ملایر | ||
۲۷۷ | بهار و کبودرآهنگ | ||
۲۷۸ | رزن و درگزین | حسن لطفی | ۱۹.۸۶۵ |
۲۷۹ | نهاوند | ||
۲۸۰ | اسدآباد | کیومرث سرمدیواله | ۲۶.۱۱۱ |
۲۸۱ | تویسرکان | محمدمهدی مفتح | ۱۶.۲۵۸ |
تویسرکان : دکتر مفتح گرایش اصولگرا با 16258 رای
نهاوند : آقای شهبازی گرایش مستقل با بیش از ۱۸ هزار رای
رزن: آقای لطفی گرایش اصلاح طلب با 19865 رای
اسدآباد : کیومرث سرمدی با ۲۶۱۱۱ رای (اصولگرا)
کبودراهنگ بهار : آقای جعفری گرایش اصولگرا
ملایر: آقای آزادیخواه گرایش اصولگرا و آقای بیگی نژاد گرایش اصولگرا
حوزه انتخابیه همدان در حال شمارش آرا هستند و احتمالا نتایج آن در چندساعت دیگر خواهد بود .
نتایج انتخابات در استان یزد:
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۲۸۲ | یزد، اشکذر و ندوشن | ||
۲۸۳ | اردکان | محمدرضا دشتیاردکانی | ۱۸.۸۴۸ |
۲۸۴ | مهریز و بافق | ||
۲۸۵ | تفت و میبد | سید جلیل میرمحمدیمیبدی | ۲۰.۲۸۶ |
با 15 هزار و 848 رأی مردم شهرستان اردکان، محمدرضا دشتی اردکانی بهعنوان نماینده منتخب مردم در مجلس یازدهم راهی بهارستان شد.
در حوزه میبد وتفت سید جلیل میرمحمدی قطعی شد.
اقلیتهای مذهبی
ردیف | حوزه انتخابیه | نماینده منتخب | تعداد آراء |
۲۸۶ | زرتشتیان | ||
۲۸۷ | آشوریان و کلدانی | ||
۲۸۸ | ارامنه جنوب | ||
۲۸۹ | ارامنه شمال | ||
۲۹۰ | کلیمیان |