کد خبر: ۲۸۹۵۱۹
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
«پایتخت» به طور حتم موفق‌ترین سریال دهه اخیر تلویزیون بوده است. مجموعه‌ای که از همان ابتدا نه با هزینه میلیاردی و بازیگران آن‌چنانی بلکه با فیلمنامه قوی و بازیگران متبحر تئاتر مخاطبان را سفت و سخت پای تلویزیون نشاند.

پایتخت آن‌قدر جذاب بود که با وجود فراز و نشیب‌های مختلف در 5 سری گذشته باز هم مخاطبان برای شروع سری ششم آن لحظه شماری می‌کنند.
در این چند ماه عکس‌های مختلف و خبرهای متفاوتی از این مجموعه منتشر شده است. در این مطلب ما این اتفاقات را کنار هم چیده‌ایم تا شاید با اطلاعات فراگیرتری در جریان ماجرای «پایتخت 6» قرار بگیرید.
نقی سیاسی می‌شود


کارگردان «پایتخت» درباره نقش نقی معمولی و اینکه با توجه به عکس‌هایی که از گریم او منتشر شده آیا قرار است او را در نقش یک «سیاستمدار» ببینیم هم با خنده گفت: جواب این سوال را دیگر نمی‌توانم بدهم؛ چون قصه باید پخش شود و بعد مشخص شود که این بار او چه نقشی دارد! اما به نظر می‌رسد با توجه به این عکس حداقل نقی آن نقی سابق نخواهد بود.
بهتاش گلر نساجی شد
 
داستان «پایتخت ۶» لو رفت!بهتاش که در «پایتخت 5» جوانی بیکار بود در سری جدید قرار است به عنوان دروازه بان در تیم نساجی بازی کند. بنابراین «پایتخت 6» حال و هوای فوتبالی هم به خود خواهد گرفت.
بهبود با دو کودک آفریقایی به «پایتخت» برمی‌گردد
 

در فصل پنجم «پایتخت»، با خبر درگذشت بهبود فریبا (با بازی مهران احمدی) که به آفریقا سفر کرده بود، این شخصیت از سریال حذف شد که در این فصل دوباره زنده می‌شود. همچنین از او تصویری با دو کودکِ شبیه به مردم آفریقا دیده می‌شود که احتمال داده می‌شود این دو کودک از آفریقا با بهبود به داستان سریال اضافه می‌شوند.
عروسی رحمت!
 

رحمت در سری پنجم «پایتخت» قرار بود با فهیمه ازدواج کند حالا تصویری از عروسی او در فصل ششم منتشر شده که هومن حاجی‌عبداللهی در واکنش به آن گفته است: مردم ببینند که عروسی هست یا نیست! نه تأیید می‌کنم و نه تکذیب می‌کنم.
اهدای عضو بابا پنجعلی
 

همانطور که محسن تنابنده قبلا گفته بود بابا پنجعلی در سری ششم پایتخت فوت می‌کند و قرار است روح او در سریال حضور داشته باشد. بازیگر نقش تقی درباره بابا پنجعلی در سری جدید گفته است که اعضای بدن وی اهدا می‌شود و همین موضوع اتفاقات مختلفی را پیش می‌آورد.
داداش نقی زن می‌گیرد
 

سلمان خطی، بازیگر برادر نقی درباره نقشش در پایتخت 6 گفته است: من در این فصل ازدواج می‌کنم و از قسمت دوم همسرم هم در سریال دیده می‌شود. گفتنی است برادر نقی در سری قبل همسری به نام جمیله داشت که باردار بود، اینکه دوباره ازدواج می‌کند جای سوال دارد...
شگفتانه پایتخت
 

ظاهرا در قسمت دوم «پایتخت 6» جشنی برگزار می‌شود و بهنام بانی به عنوان خواننده در آن حضور خواهد داشت.
درگیری ارسطو و بهبود
 
در عکسی که از سری جدید «پایتخت» منتشر شده است صحنه‌ای از درگیری بهبود فریبا و ارسطو عامل دیده می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر: