کد خبر: ۲۸۹۶۷۹
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
سیروان غفوری، رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری سنندج گفت: ماسک و دستکش‌های خود را در معابر عمومی نیندازید زیرا می تواند ناقل ویروس کرونا باشد.
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری سنندج گفت: به هیچ عنوان اقلام پزشکی مورد استفاده خود نظیر ماسک و دستکش را در معابر عمومی  نیندازید چرا که اقلام پزشکی می تواند ناقل این ویروس باشد.

سیروان غفوری امروز(۸ اسفند) در جلسه ای با همکاری مرکز بهداشت دوره آموزشی برای کارکنان حوزه خدمات شهری در راستای مقابله با ویروس کرونا برگزار شد اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در سطح کشور و نگرانی مردم از ابتلا به این بیماری ضرورت آشنایی مردم با این بیماری و روش های مراقبت و پیشگیری از آن بسیار حائز اهمیت است.

وی با اشاره به اینکه آموزش و رعایت اصول پیشگیرانه می‌تواند به پیشگیری از شیوع کرونا ویروس کمک کند، افزود: از آنجا که حوزه خدمات شهری در معرض خطر بیشتری با توجه به جمع آوری زباله و پسماند قراردارند باید تحت آموزش های لازم قرار گیرند.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری سنندج اعلام کرد: با همکاری مرکز بهداشت دوره آموزشی کرونا ویروس برای کارکنان حوزه خدمات شهری این شهرداری به منظور آشنایی با کرونا ویروس، علائم بیماری و راه های انتقال آن و روش های پیشگیری و درمان بیماری برگزار شده است.

غفوری ذکر کرد: در این کلاس آموزشی موارد بهداشتی و نکات پیشگیرانه از قبیل استفاده صحیح از لوازم حفاظت فردی و ماسک و همچنین شستشوی صحیح دست ها به مدیران و کارکنان حوزه خدمات شهری آموزش داده شد.

وی گفت: با توجه به اینکه شهروندان در این ایام از ماسک و دستکش استفاده می کنند و این اقلام پزشکی می تواند ناقل این ویروس باشد.

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری سنندج  از شهروندان در خواست کرد: به هیچ عنوان اقلام پزشکی مورد استفاده خود نظیر ماسک و دستکش را در معابر عمومی  نیندازید.

منبع:ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر: