کد خبر: ۲۹۲۶۲۷
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
سام كین که خود نیز به کرونا مبتلا شده گفت: امروز هیچ تغییر واقعی در شرایط لیندا وجود ندارد، می ترسم، اوضاع مثل شب گذشته است ، افكار، عشق، و دعاهای خود را برای او بفرستید. او در حال حاضر نیاز به دعا و کمک شما دارد، او می جنگد و برنده خواهد شد، متشکرم برای پیامهای شگفت انگیز و مهربانانه شما ... با عشق فراوان ، سام.

 ویروس کرونا بدون تفاوت قائل شدن در میان مردم، به آنها حمله می کند. ابتلا به این بیماری بین افراد عمومی و مشاهیر برابر است و پس از آلوده شدن پرنس چارلز و شاهزاده آلبرت پرنس موناکو، حالا بازیگر و مدل انگلیسی لیندا لوساردی به آن گرفتار شده است، اما آیا او به تازگی به این بیماری مبتلا شده و یا مدت ابتلای او طولانی بوده است؟

لیندا لوساردی ۶۱ ساله، بازیگر و مدل لباس جمعه گذشته به بیمارستان منتقل شد و گزارش شد که وی به بیماری کرونا ویروس جدید (کووید ۱۹) آلوده شده است. همسرش ۵۱ ساله او سام کین اظهار داشت که کرونا در بدن لیندا پیشرفت کرده و او در آستانه مرگ است و شفای او دور از ذهن به نظر می‌رسد.

برای او دعا کنید! 

سام كین که خود نیز به کرونا مبتلا شده گفت: امروز هیچ تغییر واقعی در شرایط لیندا وجود ندارد، می‌ترسم، اوضاع مثل شب گذشته است، افكار، عشق، و دعاهای خود را برای او بفرستید. او در حال حاضر نیاز به دعا و کمک شما دارد، او می‌جنگد و برنده خواهد شد، متشکرم برای پیامهای شگفت انگیز و مهربانانه شما ... با عشق فراوان، سام.

لیندا در بیمارستان

سام کین از مردم انگلیس خواست تا ویروس کرونا را جدی بگیرند و مراقبت‌های بهداشتی مانند ماسک، دستکش و ضدعفونی کننده را استفاده کنند و در قرنطینه خانگی بمانند، و به جداسازی اجتماعی و قطع ارتباط مستقیم براساس دستورالعمل های رسمی بهداشتی احترام بگذارند.

نام:
ایمیل:
* نظر: