کد خبر: ۲۹۲۷۷۸
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
با انتشار ویروس کرونا سلبریتی‌ها و ستاره‌های هالیوود هم در قرنطینه به سر می‌برند. از امبر هرد تا شارون استون، نائومی واتس و دیگران، آنها در قرنطینه هم نمی‌توانند دست از سرگرمی و شوآف بردارند.

امبر هرد که به خاطر پرونده‌اش با جانی‌دپ همسر سابقش، روزهای سختی را می‌گذارند و هر روز ابعاد رسواکننده‌تری از ماجرایش افشا می‌شود، در حال چیدن پرتقال از باغچه خانه‌اش است.

 نائومی‌واتس ستاره فیلم King Kong، در حال تهیه سوپ همراه با سگش بود.

حالا که حرف از آشپزی شد خوب است بدانید که اماندا هولدن هم در این روزها به فکر آشپزی کردن افتاده و درست کردن سوپ پیاز فرانسوی را در این روزهای کسل کننده آموخته است.

بروک شیلدز بازیگر قدرتمند و زیبا چند ساعتی در روز را به انجام تمرین‌های سخت ورزشی در حیاط آفتابی خانه‌اش سپری کرد. شارون استون بازیگری که این اواخر بسیار تلاش کرده تا دوباره به دوران اوج خود بازگردد، استعداد غریزی در هنر دارد و یک تابلوی جدید برای فالوئرهایش به نمایش گذاشته‌است.

آنتونی هاپکینز ستاره‌ی فیلم سکوت بره‌ها هم به نمایش برخی نقاشی‌هایی به قلم خود در اینستاگرام مبادرت کرد.

ویکتوریا اسپینال به سافاری آفریقا رفته و در حال تماشای زرافه‌ای ۲ متری در پارک جنگلی پورت لیمبنی در کینت است.

گفتنی است ایالات متحده‌ی آمریکا و نیویورک یکی از بزرگترین مکان‌های انتشار ویروس کرونا است و کتی هولمز این شهر را ترک کرده است.

تام هنکس و همسرش ریتا ویلسون از جمله چهره‌های هاایوودی بودند که به کرونا مبتلا شدند. آن دو برای فیلمبرداری فیلمی درباره خواننده معروف الویس پریسلی در استراایا بودند که به کرونا دچار شدند. خوشبختانه در حال حاضر بهبود یافته‌اند و حالشان خوب است. ادریس آلبا و همسرش نیز پس از ابتلا به کرونا در حال گذران دوره درمانشان می‌باشند.

نام:
ایمیل:
* نظر: