کد خبر: ۲۹۷۵۴۸
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رودریگز فقط یکبار به آرژانتین رفته و آن هم برای ملاقات پدرش در زندان بوده است. پدر او در اسپانیا یک قاچاقچی مواد مخدر بود که پس از ده سال زندان از اسپانیا اخراج شد و به آرژانتین فرستاده شد. اما او در آرژانتین هم دست از قاچاق برنداشت و دوباره زندانی شد. مادر جونیور پسر بزرگ رونالدو یک خدمتکار رستوران بود.

کریستیانو رونالدو در پنجم فوریه سال ۱۹۸۵ در جزیره مادیرا پرتغال در خانواده متوسط رو به پایین به دنیا آمد. پدرش بازاریاب لوازم ورزشی و مادرش آشپز بود.

 دوران کودکی را در فقر و فلاکت سپری کرد. پدرش معتاد به الکل بود. به دلیل شرایط سخت زندگی، پسرانش رونالدو و هوگو و دخترانش لیلیانا کاتیا و ایلانا را ترک کرد. در سال ۲۰۰۵ میلادی به دلیل بیماری کلیوی از دنیا رفت.
 

مادر رونالدو در دوران بارداری به دلیل مشکلات اقتصادی سخت قصد سقط جنین داشت، اما از تصمیم خود بازگشت و رونالدو در این دنیا ماندنی شد.

رونالدو تاکنون روابط عاطفی ناپایداری را تجربه کرده است که معروف‌ترین آن رابطه با مدل معروف روس به نام ایرینا شایک بود که پس از پنج سال رابطه از او جدا شد. ایرینا شایک گفت یکی از دلایل جدایی او از رونالدو دخالت‌های بیش از اندازه مادر او است، ایرینا رونالدو را شخصیتی کودک و "بچه ننه" توصیف کرد که بارها به او خیانت کرده‌است.


جورجینا رودریگز مدل لباس و رقاص باله، اسپانیایی با اصالت آرژانتینی است و دومین رابطه رسمی رونالدو به شمار می‌رود. رونالدو و او، دختری به نام آلانا دارند.  رودریگز فقط یکبار به آرژانتین رفته و آن هم برای ملاقات پدرش در زندان بوده است. پدر او در اسپانیا یک قاچاقچی مواد مخدر بود که پس از ده سال زندان از اسپانیا اخراج  و به آرژانتین فرستاده شد. اما او در آرژانتین هم دست از قاچاق برنداشت و دوباره زندانی شد.

مادر جونیور پسر بزرگ رونالدو یک خدمتکار رستوران بود که با رونالدو آشنا شد. آزمایش‌های دی.ان.ای ثابت کرد جونیور پسر خدمتکار و رونالدو است. رونالدو ۱۵ میلیون دلار به مادر فرزندش داد تا هویت خود را تا وقتی جونیور ۱۸ ساله نشده آشکار نکند و اجازه بدهد تا پسرش بدون مزاحمت در کنار او بماند.

دوقلوهای رونالدو به نام‌های متیو و ایوا از مادری جایگزین در ایالات متحده به دنیا آمدند که او نیز هویت نامعلومی دارد و تا به حال جزئیاتی درباره او منتشر نشده است.

دختران رونالدو ایوا و آلانا، کریستیانو رونالدو دیروز عکس دو دخترش را منتشر کرد و نوشت: هر وقت این دوتا رو می‌بینم عاشق میشم


ماریا مادر رونالدو ۱۲ سال پیش از بیماری سرطان سینه نجات یافت اما دوباره به آن مبتلا شد. او چند ماه پیش نیز یک سکته مغزی خطرناک را پشت سر گذاشت.
نام:
ایمیل:
* نظر: