کد خبر: ۳۰۰۲۷۹
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از دستگیری ۳ نفر خبر داد که ۸۰۰۰ متر مربع از اراضی دولتی را تصرف کرده بودند.
 به نقل از ایسنا، سرهنگ علی ولی‌پور که در هفته جاری به عنوان رئیس جدید پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ منصوب شد، اظهار کرد: مدتی قبل مأموران پلیس امنیت اقتصادی گزارش‌هایی را دریافت کردند که نشان می‌داد مساحت قابل توجهی از اراضی دولتی متعلق به سازمان مسکن و شهرسازی به تصرف عده‌ای سودجو درآمده است که در همین راستا نیز تحقیقات خود را آغاز کردند و متوجه شدند که گزارش‌های دریافتی صحیح است.

وی با بیان اینکه در همین راستا نیز تیمی از ماموران پلیس امنیت اقتصادی رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند، گفت: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد که زمین‌خواران با اقدامات غیرقانونی و خلاف ۸۰۰۰ متر مربع از اراضی دولتی متعلق به سازمان مسکن و شهرسازی را به تصرف خود در آورده‌اند که این گزارش به مقام قضایی ارائه و مجوزهای لازم برای برخورد با این افراد دریافت شد.

ولی‌پور ادامه داد: در همین راستا ماموران ۳ فردی را که اقدام به تصرف این زمین‌ها کرده بودند، دستگیر کردند. این زمین را هم که حدود ۴۰۰ میلیارد ریال ارزش داشت در اختیار سازمان مسکن و شهرسازی قرار دادند.

به گفته رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ، برای ۳ متهم دستگیرشده نیز پرونده‌ای تشکیل شد و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.
نام:
ایمیل:
* نظر: