کد خبر: ۳۰۰۵۵۱
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
سید احمد خمینی با انتشار تصویر پدرش سیدحسن خمینی در بیمارستان مسیح دانشوری از بهبود وضعیت جسمی مادربزرگش خبر داد.
سید احمد خمینی نتیجه امام خمینی(ره)  در صفحه اینستاگرامی‌اش تصویری از عیادت پدرش سید حسن خمینی با مادربزرگش فاطمه طباطبایی را به اشتراک گذاشت و نوشت که حال جسمانی مادربرزگش که به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان مسیح دانشوری بستری شده بود بهبود یافته و در حال حاضر در وضعیت رضایت‌بخشی قرار دارد. 

 سید احمد خمینی که چندی پیش از بستری شدن سیده فاطمه طباطبایی، عروس امام خمینی (ره) و مادر حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی خبرداده بود، امروز با انتشار عکسی از پدرش در بیمارستان و تیتر «‎چشم بیمار تو را دیدم و بیمار شدم» نوشت:

«نخست اینکه به لطف خدا و با دعای خیر دوستان حال مادربزرگم بسیار رضایت بخش است و جا دارد از لطف همه دوستان تشکر کنم

و نکته دوم آنکه شاید تا این روزها که از بد روزگار گذرم به بیمارستان مسیح دانشوری افتاده و بیشتر با فضای بیماران کرونایی آشنا می‌شوم، از برخی مسایٔل، آن چنان که باید غافل بودم. البته همه‌ی ما این نکات را می‌شنیدیم، ولی آنچه در اثر احساس حاصل می‌شود هرگز به اندازه شنیده‌ها نیست.

کرونا را جدی بگیرید. بیماری مرموز و ناشناخته‌ای است که هیچ معلوم نمی‌کند که با بیمار چه می‌کند و گویی در هر کس به گونه‌ای رخ می‌نماید واقعا جدی بگیرید.
و نکته‌ی سوم اینکه قدردان پزشکان و پرستاران و همه خدمتگزاران در بیمارستان‌ها باشید. کار ایشان در این روزها واقعا جهادی ارزشمند است و می‌تواند چونان عبادتی عظیم به حساب آید.»
نام:
ایمیل:
* نظر: