کد خبر: ۳۰۰۷۳۳
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
آنجلینا در سال ۲۰۰۵ درست یک روز پس از روز استقلال، زاهارا را از یک یتیمخانه در اتیوپی به فرزندی قبول کرد. برد پیت هم یک سال بعد این دختر سیاه پوست را به فرزندی پذیرفت.
زاهارا در فیلم «پاندای کونگ فو کار ۳» به جای یکی از شخصیت های این انیمیشن محبوب حرف زده است، همچنین نقش کوتاهی در «Maleficent» بر عهده داشته است.

جولی در سال ۲۰۱۱ با تأسیس بنیادی به نام دخترش در اتیوپی تلاش های خود را برای مبارزه با بیماری ایدز و سل آغاز کرد.

زاهارا پانزده ساله شده است و آنجلینا جولی به تازگی در یک گفتگوی ویدئویی او را یک زن آفریقایی استثنائی توصیف کرد که در زندگی از او بسیار آموخته است. او گفت: زاهارا دختر اتیوپیایی من یکی از بچه‌هایی است که بسیار از او یاد گرفتم. او افزود: زاهارا به عنوان جزئی از خانواده من، یک زن آفریقایی غیرعادی است و روابطش با کشور و قاره‌اش بی‌نهایت خاص است.

از سال ۲۰۱۶ میلادی و پس از جدایی آنجلینا جولی و برد پیت وارد یک کارزار قانونی برای به سرپرستی گرفتن فرزندان خود شدند. آنجلینا جولی تا وقتی فرزندانش به سن ۱۸ برسند صبر می‌کند تا خود آنها تصمیم بگیرند.  آنجلینا پیش‌ از این  در جریان یک گفتگوی تلویزیونی با اشاره به مشکلاتی که با برد پیت در ماههای اخیر زندگی مشترکشان داشته، مهمترین دلیل جدایی خود از این بازیگر معروف را «آینده فرزندانش» عنوان کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: