کد خبر: ۳۰۲۰۳۸
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
یک عروس و داماد به این نتیجه رسیدند که بهترین روش برای حل این مشکل این است که برای همه‌ی کسانی که می‌خواهند در مراسم آن‌ها حضور داشته باشند دعوتنامه بفرستند، اما آن‌ها را اولویت بندی کنند.
این روز‌ها عروس و داماد‌هایی که منتظر برگزاری مراسم ازدواج شان هستند دوران سختی را سپری می‌کنند، چون مجبورند مهم‌ترین روز زندگی شان را با وجود محدودیت‌های ناشی از شیوع جهانی ویروس کرونا برگزار کنند.

آن‌ها به خاطر محدودیت‌های سختگیرانه‌ای که در خصوص تعداد مهمانان وجود دارد با انتخاب دشواری درمورد شاهدان عقد و مهمانان جشن شان رو به رو هستند.

حالا یک عروس و داماد به این نتیجه رسیدند که بهترین روش برای حل این مشکل این است که برای همه‌ی کسانی که می‌خواهند در مراسم آن‌ها حضور داشته باشند دعوتنامه بفرستند، اما آن‌ها را اولویت بندی کنند.

مهمان‌هایی که انتخاب اول عروس و داماد بودند در گروه A قرار گرفتند و به بقیه گفته شد که در گروه B قرار دارند و در صورتی می‌توانند به جشن عروسی آن‌ها بیایند که افراد گروه A نیامده باشند.

این عروس و داماد حتی برای تعدادی هم به عنوان مهمانان گروه C دعوتنامه فرستادند که به نظر می‌رسد آن‌ها در حقیقت نیروی جایگزین ِ نیرو‌های جایگزین باشند!

در دعوتنامه‌ی این عروس و داماد به وضوح ذکر شده که کدام مهمان‌ها جایگزین می‌شوند و در آن آمده: «دوستان و خانواده‌ی عزیز، لطفاً درک کنید که ظرفیت پذیرش مهمانان محدود شده تا ما بتوانیم عروسی خود را برگزار کنیم.»

«گرچه دوست داریم که تک تک شما در روز عروسی ما حضور داشته باشید، اما مجبور هستیم مهمانان مان را به چند گروه تقسیم کنیم تا مطمئن شویم از محدودیت‌هایی که از نظر ظرفیت پذیرش مهمان وجود دارد فراتر نمی‌رویم.»

به مهمانان گروه A گفته شده در اسرع وقت حضور یا عدم حضور خود در مراسم را اطلاع دهند تا اگر امکان شرکت در عروسی را ندارند کس دیگری جایگزین آن‌ها شود. به مهمانان گروه B و C هم گفته شده که از وبسایت عروس و داماد پیگیر اخبار جدید باشند.

در دعوتنامه‌ی این عروس و داماد همچنین آمده: «به مهمانان مان توصیه می‌کنیم که در صورت امکان برای شب یک پرستار بچه استخدام کنند و بچه هایشان را در خانه بگذارند.»

«با همه‌ی علاقه‌ای که به بچه‌ها داریم، اما همه‌ی سعی ما این است که تا جایی که می‌توانیم فضایی برای حضور همه‌ی مهمانان فراهم کنیم.»

«به علاوه از مهمانان تکی خود می‌خواهیم در صورت امکان تقدم را به کسانی بدهند که چند همراه دارند. از درک شما سپاسگزاریم.»

انتشار این دعوتنامه در شبکه‌های اجتماعی باعث تعجب کاربران شده و بسیاری این پرسش را مطرح کرده اند که چرا این عروس و داماد به جای اینکه به بقیه‌ی مهمانان بگویند که انتخاب اول آن‌ها نبودند، تا گرفتن جواب از مهمانانی که اولویت اول شان بودند صبر نکردند.

یکی از کاربران نوشته: «کرونا باشد یا نه؛ اینکه آدم‌ها را در گروه‌های اولویت بندی شده قرار بدهی و به آن‌ها بگویی که در کدام گروه هستند، بی ادبی است.»

«من که دوست ندارم به عروسی‌ای بروم که فقط در صورتی به آن دعوت می‌شوم که کس دیگری نتواند آنجا برود.».

اما کاربرانی هم بوده اند که مشکلی با ایده‌ی این عروس و داماد نداشته اند. مثلاً کاربری گفته: «بله با توجه به محدودیت‌های کرونایی کاملاً قابل قبول به نظر می‌آید. به من که برنمی خورد اگر جزء گروه B یا C بودم.»

منبع: زندگی آنلاین
نام:
ایمیل:
* نظر: