کد خبر: ۳۰۲۵۸۸
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
سرمربی رئال مادرید باوجود حذف تیمش از لیگ قهرمانان اروپا از عملکرد شاگردانش رضایت دارد.

سرمربی رئال مادرید باوجود حذف تیمش از لیگ قهرمانان اروپا از عملکرد شاگردانش رضایت دارد.

رویداد۲۴ به نقل از آس، رئال مادرید جمعه شب در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۲ بر یک مغلوب منچسترسیتی شد تا از صعود به دور بعد باز بماند. زین الدین زیدان پس از بازی گفت: نمی‌توانیم خوشحال باشیم، اما به کاری که کردیم می‌توانیم مغرور باشیم. باید به تیم حریف تبریک گفت که خیلی خوب بازی کرد. نباید به دنبال مقصر بود. دو بازی انجام شد که در هر دو شکست خوردیم. با این حال من به تیم خود افتخار می‌کنم. با تمام وجود در میدان بازی کردیم و گاهی اوقات بازی مطابق میلتان پیش نمی‌رود. تیم حریف شایسته پیروزی بود.

خط دفاعی رئال مادرید مقابل سیتی به شدت ضعیف کار کرد. سرمربی فرانسوی در این رابطه اظهار کرد: در ۱۵، ۲۰ دقیقه ابتدایی استرس در میان مدافعان وجود داشت، اما پس از آن کاملا خوب بازی کردیم. در نیمه دوم زمانی که ما بهتر بودیم گل دوم را وارد دروازه‌مان کردند.

هر دو گل سیتی با اشتباه‌های رافائل واران به ثمر رسید. سرمربی رئال مادرید گفت: به او چیزی نگفتم. تنها باید با سر بالا راه رفت، چون ۹۵ درصد عملکرد بازیکنان فوق العاده بود. تنها چیزی که می‌توانم به بازیکنانم بگویم همین است.

مادرید با وجود این که به دو گل نیاز داشت خیلی دیر دست به تغییر در ترکیب زد. زیدان اظهار کرد: هر کسی می‌تواند نظر دهد. من سرمربی هستم و همه اینجا هستیم. برخی از بازیکنان وارد زمین می‌شوند و برخی بیرون می‌روند.

سرمربی رئال مادرید درباره عملکرد تیم در این فصل گفت: خیلی خوب بود. با یک نتیجه خوب آن را به پایان نرساندیم، اما فصل خیلی خوبی بود. باید از عملکرد بازیکنان خوشحال بود.
نام:
ایمیل:
* نظر: