کد خبر: ۳۰۳۰۷۱
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
روزنانه اسرائیل الیوم امروز (جمعه) نوشت، نخست وزیر رژیم صهیونیستی طی دو سال گذشته حداقل دو مرتبه محرمانه به امارات سفر کرده است.
روزنانه اسرائیل الیوم امروز (جمعه) نوشت، نخست وزیر رژیم صهیونیستی طی دو سال گذشته حداقل دو مرتبه محرمانه به امارات سفر کرده است.

به گزارش ایسنا، این روزنامه نوشت، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی طی دو سال گذشته حداقل دو مرتبه محرمانه به امارات رفته است و هرکدام از این سفرهایش ساعت ها طول کشیده و رئیس امنیت داخلی اسرائیل هم همراه او بوده است.

به نوشته این روزنامه، توافقی که روز پنجشنبه میان امارات و رژیم صهیونیستی به امضا رسید معادله تاریخی را تغییر خواهد داد. "خاورمیانه جدید ظهور کرد اما این بار به شکلی کاملا متفاوت از آنچه تلاش داشتند به ما آن را بفروشند. اسرائیل این قدرت منطقه ای توافقنامه صلح را امضا می کند بدون اینکه سر کج کند و مناطقی را به عنوان امتیاز ببخشد".

اسرائیل الیوم نوشت: درست است ما خواهان اعمال حاکمیت بودیم اما این طرح تنها به تعویق افتاد و تشکر مجدد از مردی که در کاخ سفید نشسته است.

شبکه ۱۲ اسرائیل اعلام کرد، اوایل هفته آینده یک هیئت اسرائیلی به ریاست یوسی کوهن، رئیس سازمان جاسوسی این رژیم (موساد) برای دیدار با مسئولان امارات به ابوظبی می رود.

دونالد ترامپ روز پنجشنبه اعلام کرد، ولیعهد ابوظبی و نخست وزیر رژیم صهیونیستی پس از سه هفته این توافقنامه را در کاخ سفید امضا خواهند کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: